Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Країна Греція. Цікаві факти

16 березня 2018 року в пункті європейської інформації для відвідувачів читальної зали центральної бібліотеки в рамках проекту «Бібліоглобус» бібліотекар Надія Балицька підготувала та провела чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу «Країна Греція. Цікаві факти».

Сучасна Греція вважається колискою західної цивілізації, батьківщиною світової демократії, західної філософії, основних принципів фізико-математичних наук, мистецтва театру та Олімпійських ігор сучасності. На основі грецької абетки виникли латиниця та кирилиця.

Це – вже друга віртуальна мандрівка цією чарівною країною, користувачі продовжили «подорож», під час якої дізналися про культуру, спорт та цікаві факти сонячної країни.

До уваги відвідувачів було запропоновано перегляд підготовленої бібліотекарем презентації «Цікаво Грецію». В яскравих слайдах висвітлені найвідоміші визначні пам’ятки культури та архітектури, найпопулярніші грецькі курорти.

Також була організована книжкова презентація «Письменники та митці Греції» та проведено бібліографічний огляд літератури грецьких авторів з фондів центральної бібліотеки.

Сподіваємося, що подорож Грецією була цікавою і корисною.