Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО

За ініціативи Міністерства культури України з метою забезпечення та надання якісних бібліотечно-інформаційних послуг тимчасово переміщеним особам, налагодження ефективних механізмів комунікації громадян із місцевими органами влади, сприяння соціальній адаптації громадян, які були змушені покинути рідні місця проживання, центральна бібліотека продовжує співпрацю з громадською організацією «Новий Схід».

Представництво Міжнародної організації міграції в Україні у рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» за підтримки Європейського Союзу вже не вперше проводить в центральній бібліотеці тренінги для ВПО зі Сходу та Криму. Учасникам тренінгів дуже подобаються комфортні умови бібліотеки. І кожного разу організатори дякують адміністрації за можливість проведення заходів в такому затишному місці.

15 березня 2018 в приміщенні ПЄІ центральної бібліотеки відбувся черговий тренінг для внутрішньо переміщених осіб «Гендер і недискримінація». Тренінг провели тренери від ГО «Театр для діалогу» Яна Салохова та Оксана Потапова. На навчанні був присутній представник Міжнародної організації міграцій Шалім Хакінзянов.

Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО

22 жовтня 2018 в бориспільській центральній бібілотеці за ініціативи Міжнародної організації з міграцій (МОМ) відбувся круглий стіл на тему «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення Україні». Тренери з ГО "Фонд громад Житомира" Жанна Соловйова та Віталій Плохих провели тренінг на тему «Фандрейзинг та професійне вигорання». Учасники тренінгу дізналися про фандрейзинг та різноманітні способи пошуку коштів на

У ігровій та інтерактивній формі присутні відчули, що таке командна робота та як розробляти і втілювати свої проекти в дію. Були розглянуті основні складові проекту «Час, гроші, контакти, навики, кредит довіри». Знання виявились надзвичайно актуальними і корисними для присутньої громади, яка в свою чергу поділилася своїми здобутками та навиками. Цінною стала невелика лекція Віталія Плохих про емоційне і професійне вигорання, його симптоми та як з цим працювати. Закінчився тренінг заспокійливою розумовою медитацією.