Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
Година європейської інформації

7 грудня 2016 в центральній бібліотеці при пункті європейської інформації було проведено годину цікавої інформації.

Бібліотекар Надія Балицька розповіла користувачам про Іспанію, яка є четвертою країною в Європі, після Росії, України і Франції, та є другою за величиною в Європейському Союзі.

Відвідувачі дізнались багато цікавої та різноманітної інформації про історію, державний устрій, пам’ятки та видатні особистості Іспанії. Також читачі довідались про засоби, як можна подорожувати цією країною.

7 Грудня 2016
Європейський вибір
Революція, яка змінила нас

23 листопада 2016 в читальному залі центральної бібліотеки відбулися голосні читання, присвячені Євромайдану зими 2013-2014 років.

Бібліотекарі Людмила Базікалова та Надія Балицька познайомили читачів з інформацією про причини протестів, які розпочались 21 листопада 2013 року.

Бібліотекарі зачитали жахливу детальну статистику зростання протестних настроїв восени 2013 року, яке призвело до силового протистояння.

23 Листопада 2016
Європейський вибір
Знай про Європу більше

До Дня народження Європейського союзу (1 листопада) в центральній бібліотеці проведено бібліоінформину «Знай про Європу більше».

Відвідувачі заходу дізнались, що Європейський союз - найбільш природне сучасне економіко-геополітичне об’єднання, яке представлене більш ніж пів мільярдом її жителів.

Утворений на основі підписаного 7 лютого 1992 року Маастрихтського договору, який набув чинності 1 листопада 1993 року.

2 Листопада 2016
Європейський вибір
Поліція на сторожі правопорядку

6 жовтня 2016 року методист центральної бібліотеки Борисполя організувала зустріч учнів 10 класу ЗОШ № 1 з інспектором патрульної поліції лейтенантом Іриною Горобченко.

Зустріч почалась з демонстрації відео присяги патрульної поліції Борисполя, яка відбулась 24 березня 2016 року.

В своєму виступі перед підлітками Ірина Горобченко пояснила, які дії вважаються порушенням громадського порядку – це і паління на зупинках громадського транспорту, і вживання алкогольних напоів та висловлювання ненормативною лексикою в громадських місцях.

6 Жовтня 2016
Європейський вибір
Бліц інформація «Цікаво про Євросоюз»

5 жовтня 2016 року працівник читального залу Надія Балицька зробила євро- повідомлення для відвідувачів бібліотеки. Зустріч відбулась в Пункті європейської інформації, де представлені документи щодо євроінтеграції.

Надія Володимирівна розповіла про країни-члени Європейського Союзу, що приєднались до Європейської економічної спільноти починаючи з 1958 року. Присутні дізнались про те, що Європейський Союз був заснований шістьма країнами, але після 1958 року відбулось п'ять етапів послідовного розширення ЄС.

5 Жовтня 2016
Європейський вибір
Галерея цікавих людей «Бориспіль – місто європейське»

22 вересня 2016 в центральній бібліотеці в рамках Галереї цікавих людей «Бориспіль – місто європейське» зібрались шанувальники рідного слова та пісні. Всіх виступаючих об’єднує любов до землі і всього сущого на ній. Власну збірку «Кольори веселки» представила бориспільська письменниця Людмила Тоцька. Людмила Миколаївна цікаво і вишукано розповіла про свій творчій шлях, присутні почули твори в майстерному акторському виконанні. Слухачів дуже вразила історія кохання двох бориспільців під час Другої світової війни з новели «Дві долі».

22 Вересня 2016
Європейський вибір
Година корисної інформації

3 серпня 2016 в центральній бібліотеці Борисполя проведено годину актуальної інформації, присвяченої даті - 3 серпня 1949 року, коли набрав чинності Статут Ради Європи.

Рада Європи була заснована після промови Вінстона Черчілля в університеті Цюріху 19 вересня 1946 року незабаром по завершенні Другої Світової Війни, в котрій він закликав до створення «сполучених держав Європи» на зразок Сполучених Держав Америки.

3 Серпня 2016
Європейський вибір
«Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках»

Бориспільська міська бібліотека здобула перемогу у додатковому конкурсі за проектом УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»).Проект передбачає розширення мережі центрів європейської інформації, які створені на базі більшості українських бібліотечних систем.

15 Липня 2016
Європейський вибір
«Бібліоглобус»: подорож з бібліотекою

Шановні відвідувачі! В міській центральній бібліотеці цього літа розпочав роботу бібліотечний клуб «Бібліоглобус» - для тих, хто полюбляє подорожувати нашою прекрасною і дуже привабливою туристичною Україною.

А ще існує безліч цікавих куточків на планеті Земля, які можна відвідати… У вас є можливість визначитись, куди б ви хотіли відправитись разом з нами наступного разу!

Надійними помічниками в подорожах нам будуть книги та ілюстровані журнали, які будуть доповнюватись інформацією з Інтернету. Подорожуючи ми будемо знайомитися з історією країни, її культурою і, головне, з її літературним надбанням – письменниками та їхніми творами.

Протягом бібліоподорожі на вас чекають нові враження, відкриття та незабутні хвилини спілкування і радості! Символом нашого читацького клубу - глобус, подарований бібліотеці Міжнародним центром досліджень та інформації (IREX).

Якщо ви готові змінювати себе і світ в бік добра, тоді – вирушаймо в подорож з бібліотекою!

16 Червня 2015
Європейський вибір