Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Галерея цікавих людей «Бориспіль – місто європейське»

22 вересня 2016 в центральній бібліотеці в рамках Галереї цікавих людей «Бориспіль – місто європейське» зібрались шанувальники рідного слова та пісні. Всіх виступаючих об’єднує любов до землі і всього сущого на ній. Власну збірку «Кольори веселки» представила бориспільська письменниця Людмила Тоцька. Людмила Миколаївна цікаво і вишукано розповіла про свій творчій шлях, присутні почули твори в майстерному акторському виконанні. Слухачів дуже вразила історія кохання двох бориспільців під час Другої світової війни з новели «Дві долі».

З музичним вітанням звернулась до почесного зібрання бориспільська поетеса і співачка Ганна Голуб. Ганна Василівна привітала гостей своєю авторською піснею «Бориспільщина – мій рідний край», яку підхопили всі учасники зустрічі і співали разом із виконавицею.

На вечорі відбулась презентація мистецької виставки картин Сергія Кудька та Оксани Веклич «Мальовнича Бориспільщина». Художників з їх творчим успіхом оригінально привітали односельці – віншуваннями і квітами, колосками пшениці і запаленими свічками.

Житель Борисполя Микола Применко прийшов на зустріч з розповіддю про свій досвід вирощування ранніх овочів без застосування хімічних препаратів. Присутні виявили велику зацікавленість та поставили Миколі Федоровичу велику кількість питань з теми, тому організатори зустрічі тут же запропонували провести цикл лекцій Миколи Федоровича по обміну його прогресивного європейського досвіду.

Музичною окрасою вечора став виступ учнів Бориспільської дитячої музичної школи - старшого викладача відділу естрадного мистецтва та сольного співу Любові Пісковець та відділу фортепіано Світлани Чернях. У виконанні дітей пролунали арії з опери українського композитора Семена Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» та інші твори українських композиторів.

Ведучі зустрічі «Бориспіль – місто европейське» – бібліотечні працівники Людмила Базікалова та Олена Костюкова - читали вірші славнозвісної Ліни Костенко, як духовний заповіт прозвучав вірш бориспільської поетеси Галини Писанки «Мій Бориспіль».

Лейтмотивом зустрічі пролунав заклик до бориспільців пам’ятати, що Україна – європейська країна.

Фото: Тетяни Підгурської та Жанни Кручиніної