Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

«Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках»

Бориспільська міська бібліотека здобула перемогу у додатковому конкурсі за проектом УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»).Проект передбачає розширення мережі центрів європейської інформації, які створені на базі більшості українських бібліотечних систем.

Відбувся конкурс за підтримки програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)», участь в якому взяли 37 бібліотек з усієї України, заповнивши заяву. Конкурсне журі відібрало 17 найкращих бібліотек, у яких в 2016 році буде створено Пункт європейської інформації. Також переможцям конкурсу надається можливість обрати координаторів своєї бібліотеки, які пройдуть дводенне навчання у Головному тренінговому центрі м. Київ за напрямком «Пункти європейської інформації в бібліотеках: організація і методика роботи».

Також після перемоги у конкурсі Бориспільська центральна міська бібліотека матиме змогу брати участь в інших європейських проектах, а також можливі навчальні візити до найкращих книгозбірень Європи.