Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
Оглядова мандрівка «Подорожуємо Європою»

19 липня 2017 року в центральній міській бібліотеці відбулася оглядова мандрівка «Подорожуємо Європою»

Цього разу відвідувачі дізналися цікаві факти про життя іспанців: їх традиції та звички, багатовікову історію і культуру Іспанії, взагалі, чим приваблює Іспанія туристів, заради чого варто відвідати цю прекрасну країну.

19 Липня 2017
Європейський вибір
Акція на підтримку Олега Сенцова в ПЄІ

13 липня 2017 року в пункті європейської інформації Бориспільської центральної бібліотеки відбувся перегляд документального фільму «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова» російського режисера Аскольда Курова, що був презентований на міжнародному кінофестивалі на Берлінале. Фільм розповідає про суд над Олегом Сенцовим та спроби сім'ї, друзів і адвокатів звільнити режисера з в'язниці.

13 Липня 2017
Європейський вибір
Фестиваль Європейського Кіно

З 27 червня по 11 липня 2017 в пункті європейської інформації Бориспільської міської бібліотеки відбулось справжнє свято Європейського Кіно. Майже кожного дня на протязі двох тижнів відвідувачі бібліотеки поринали у світ величних замків, королів і принцес, підводного царства легендарного Кусто; замислювались над філософськими роздумами про існування Богу; спостерігали за зворушливими і смішними стосунками батька-невдахи з вже дорослою дочкою; затамувавши подих очікували розв’язки трагічної історії.

11 Липня 2017
Європейський вибір
«Україна – це Європа»

3 липня 2017 в пункті європейської інформації центральної бібліотеки організована тематична викладка літератури «Україна – це Європа».

Україна — це найбільша за площею з усіх держав Європи, яка може відігравати важливу роль для Європейського континенту. Фактично Україна стала буфером між країнами Західної Європи і Російською Федерацією на сході. Сучасне геополітичне положення України в Європі визначає її винятково важливу роль у розв’язанні ключових економічних і політичних проблем усього континенту. Такого напрямку питання розкриває книжкова викладка з метою надати читачам інформацію, яка допоможе усвідомлювати чим цінна наша країна для Євросоюзу.

3 Липня 2017
Європейський вибір
Європейське кіно в Борисполі

27 червня – 5 липня 2017 в Бориспільській міській бібліотеці (вул. Європейська, 6) проходить безкоштовний показ європейських кінофільмів. Фестиваль Європейського Кіно є ініціативою Представництва Європейського Союзу в Україні та пропонує ближче познайомитися з кращими фільмами останніх років, знятих в країнах ЄС. Проект створений з метою популяризації європейського мистецтва кіно.

У програму Фестивалю Європейського Кіно увійшли фільми-події: призери Каннського кінофестивалю, хіти європейського прокату, номінанти на премію «Оскар» за кращий неангломовний фільм.

30 Червня 2017
Європейський вибір
Молодь за європейське майбутнє

22 червня 2017 в пункті європейської інформації центральної бібліотеки до Дня молоді України бібліотечні працівники організували PR-акцію періодичних видань «Молодь за європейське майбутнє».

22 Червня 2017
Європейський вибір
Безвізовий режим: як це працюватиме

ЄС відкрив кордони для України: Рада Європи схвалила рішення про внесення України до переліку країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги. Документ був підписаний 17 травня 2017, а сам безвіз набув чинності через 20 днів після його підписання.

15 Червня 2017
Європейський вибір
Пілотне фокус-групове дослідження в ПЄІ

Асоціація міст України у співпраці з Норвезьким інститутом міських та регіональних досліджень, в рамках проекту «Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» проводять протягом червня фокус-групове дослідження, що має на меті оцінити якість послуг та діяльність органів місцевого самоврядування у сфері економічного розвитку та місцевих фінансів, зрозуміти економічну ситуацію в Україні.

13 Червня 2017
Європейський вибір
Європейські газети в ПЄІ бібліотеки

В центральній бібліотеці з 2010 року діє центр європейської інформації.

В червні 2016 року міська бібліотека здобула перемогу у додатковому конкурсі за проектом УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»). Проект передбачав розширення мережі центрів європейської інформації, які створені на базі більшості українських бібліотечних систем.

8 Червня 2017
Європейський вибір
Куточок європейської інформації в дитячій бібліотеці

23 травня 2017 бориспільська міська дитяча бібліотека приєдналась до мережі пунктів європейської інформації. Тут оформлено куточок європейської інформації. Працівники дитячої бібліотеки відтепер будуть інформувати дітей про європейські цінності.

23 Травня 2017
Європейський вибір