Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Пілотне фокус-групове дослідження в ПЄІ

Асоціація міст України у співпраці з Норвезьким інститутом міських та регіональних досліджень, в рамках проекту «Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» проводять протягом червня фокус-групове дослідження, що має на меті оцінити якість послуг та діяльність органів місцевого самоврядування у сфері економічного розвитку та місцевих фінансів, зрозуміти економічну ситуацію в Україні.

13 червня 2017 в Пункті Європейської Інформації центральної бібліотеки було проведене пілотне фокус-групове дослідження в Борисполі за участю незалежних підприємців (відповідальна особа – працівник міськвиконкому Бориспільської міськради з відділу торгівлі та підприємництва Наталія Коваль).

Фокус-групове дослідження проводили дослідники організації «Оперативна соціологія» із Дніпра Віра Макаренко та Денис Денисенко.

Під час роботи фокус-групи були присутні менеджер проекту з Норвегії Одне Осланд та координатор проекту Наталя Бескупська.

Працівники ПЄІ центральної бібліотеки впевнені, що учасники і організатори дослідження візьмуть максимум позитиву з сумісної роботи.