Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Європейські газети в ПЄІ бібліотеки

В центральній бібліотеці з 2010 року діє центр європейської інформації.

В червні 2016 року міська бібліотека здобула перемогу у додатковому конкурсі за проектом УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»). Проект передбачав розширення мережі центрів європейської інформації, які створені на базі більшості українських бібліотечних систем.

Протягом останнього року щомісяця бібліотечними працівниками проводились заходи, спрямовані на детальніше знайомство з європейськими країнами та устроєм ЄС. В травні місяці до мережі пунктів європейської інформації приєдналась міська дитяча бібліотека, яка створила куточок європейської інформації.

З початку літа 2017 року пункт європейської інформації Бориспільської центральної бібліотеки розширив спектр своїх послуг. Відсьогодні в ПЄІ можна звернутись за європейськими газетами мовами оригіналів. Організатори послуги впевнені, що це надасть відвідувачам бібліотеки додаткові можливості у вивченні іноземних мов та буде сприяти отриманню якісної інформації про Європу.