Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Європейське кіно в Борисполі

27 червня – 5 липня 2017 в Бориспільській міській бібліотеці (вул. Європейська, 6) проходить безкоштовний показ європейських кінофільмів. Фестиваль Європейського Кіно є ініціативою Представництва Європейського Союзу в Україні та пропонує ближче познайомитися з кращими фільмами останніх років, знятих в країнах ЄС. Проект створений з метою популяризації європейського мистецтва кіно.

У програму Фестивалю Європейського Кіно увійшли фільми-події: призери Каннського кінофестивалю, хіти європейського прокату, номінанти на премію «Оскар» за кращий неангломовний фільм.

30.06 – 14.00 Казка казок ( Італія)

Світ величних замків, де правлять королі і королеви, де живуть прекрасні принцеси і хоробрі принци, світ чаклунів і фей, страшних монстрів, старих праль і придворних. Казка оповідає про три сусідні держави. У одній із них править король, бабій і розпусник, у другому - принц, душею якого оволодів дивовижний звір, у третьому - королева, яка ніяк не може стати матір'ю. Усі вони - герої цієї вільної інтерпретації відомих казок Джамбаттиста Базиле.

04.07 – 15.00 Тоні Ердманн (Німеччина)

Колишній учитель музики, веселун і вигадник Вінфред, вирішує налагодити стосунки з дочкою, успішним бізнес-консультантом однієї з престижних корпорацій. Щоб привернути її увагу, він видає себе за ексцентричного бізнесмена Тоні Ердманна. Своїми смішними та шокуючими витівками він сподівається змінити її уявлення про життя і завоювати місце в її серці.

05.07 - 16.00 Надновий Заповіт ( Бельгія)

Так, Бог існує. Але він зовсім не такий, яким ми його уявляли. Він живе у Брюсселі, в нього є не тільки син, але й донька. Вона тікає з дому і відправляється в наш світ на пошуки пригод та випробовувати терпець свого батька на прочність. Чи надовго його вистачить?..

Чекаємо вас в бібліотеці!