Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
День інформації «Європа – наш спільний дім»

В травневі дні європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху України.

17 травня 2017 в пункті європейської інформації центральної бібліотеки, було проведено інформаційний коктейль «На побачення з Європою» в рамках дня інформації «Європа – наш спільний дім» для учнів ЗОШ № 1.

17 Травня 2017
Європейський вибір
«Знай про Європу більше»

13 травня 2017 в міській дитячій бібліотеці до Дня Європи в Україні розгорнуто тематичну викладку літератури «Знай про Європу більше». Провідний бібліотекар Надія Смоліна ознайомила маленьких відвідувачів з представленою літературою.

13 Травня 2017
Європейський вибір
Подорож чарівною Європою

5 травня 2017 р. в пункті європейської інформації, що діє в центральній бібліотеці, відвідувачі подорожували з «Бібліоглобусом» до Нідерландів.

5 Травня 2017
Європейський вибір
З «Бібліоглобусом» до Нідерландів

20 квітня 2017 Казковою Європою з «Бібліоглобусом» подорожували користувачі читального залу бориспільської центральної бібліотеки – цього разу вони відвідали королівство Нідерланди. Учасники заходу дізнались багато цікавого з історії країни північної Європи, яку часто неофіційно називають Голандією; ознайомились з її економікою та релігією.

20 Квітня 2017
Європейський вибір
Подорожуємо Італією

Добре подорожувати країнами Євросоюзу разом з "Бібліоглобусом" не виходячи з бібліотеки! От і сьогодні, 14 березня 2017, в чергову подорож Єропою повела користувачів читального залу бібліотекар Надія Балицька.

Сонячна Італія! Одна з найкрасивіших європейських країн. Так, саме тут всім відомі руїни Колізею, Пізанська башта, яка вже не одне століття падає. Так, саме цій країні ми завдячуємо таким продуктам як піцца, паста, сир мацарела і багато чого ще.

14 Березня 2017
Європейський вибір
Участь бібліотеки в Інтерактивному ярмарку ідей

10 березня 2017 р. бориспільська центральна бібліотека взяла участь в Інтерактивному ярмарку ідей щодо роботи Пунктів європейської інформації у бібліотеках. Під час ярмарку можна було ознайомитись із результатами проекту за 2016 рік, дізнатись про кращий досвід роботи таких пунктів в українських бібліотеках. Захід було організовано Українською Бібліотечною асоціацією, були представлені 96 учасників конференції.

10 Березня 2017
Європейський вибір
Подорожуємо Німеччиною

10 лютого 2017 в центральній бібліотеці в пункті європейської інформації було проведено годину європейської інформації «Подорожуємо Німеччиною». Бібліотекар Надія Балицька розповіла користувачам про Німеччину, яка є провідною політичною силою на Європейському континенті.

Німеччина – член Європейського Союзу та НАТО. Країна з найбільшою кількістю населення і найбільшим рівнем економіки в Європейському союзі. Федеративна Республіка Німеччина – технологічний лідер в багатьох галузях. Після США Німеччина є другим найпопулярнішим місцем міграції в світі.

10 Лютого 2017
Європейський вибір
Цікаво про Євросоюз

24 січня 2017 в центральній бібліотеці при пункті європейської інформації було проведено годину цікавої інформації.

Бібліотекар Надія Балицька розповіла користувачам про Францію, яка є другою країною в Європі, після України, та самою великою за площею в Європейському Союзі.

24 Січня 2017
Європейський вибір
ПЄІ запропонував тему: Ексклюзивне фото чи допомога?

24 січня 2017 в приміщенні інформаційно-довідкового культурно-мистецького центру, де створений пункт європейської інформації, на занятті фотогуртка «Юний фотограф» було проведено цікаву розмову про етику фотографа.

Координатор ПЄІ Олена Костюкова розповіла слухачам про відоме всьому світу фото «Між двома стерв’ятниками». Про трагічну долю Кевіна Картера, автора фотографії, який отримав за неї в 1994 році Пулітцерівську премію. Дітям було запропоновано інформацію для роздуму про етику фотографа та загальнолюдські цінності.

24 Січня 2017
Європейський вибір
Шенгенська віза

21 грудня 2007 року до Шенгенської зони приєдналися 9 нових держав-членів ЄС, що пристали в Європейський союз 2004 року (окрім Кіпру). Литва, Латвія, Естонія, Польща, Чехія, Словаччина, Словенія, Угорщина і Мальта.

21 грудня 2016 в центральній бібліотеці для користувачів було зроблено євро повідомлення, присвячене цій події.

Відвідувачі отримали інформацію і щодо історії Шенгенської угоди, і про порядок отримання візи, і про особливості оформлення шенгенської візи для громадян України.

21 Грудня 2016
Європейський вибір