Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
Подорож Болгарією

07 грудня 2017 для відвідувачів читальної зали в рамках «Бібліоглобусу» бібліотекар Надія Балицька підготувала чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу. Цього разу користувачі «подорожували» Болгарією. Дізналися про державний устрій, населення, економіку цієї країни. До уваги відвідувачів було запропоновано перегляд презентації, яку підготували працівники читальної зали. В яскравих слайдах музичної презентації висвітлені найвідоміші визначні пам’ятки культури та архітектури, найпопулярніші курорти Республіки Болгарії.

7 Грудня 2017
Європейський вибір
Подорожуємо Польщею

14 листопада 2017 в пункті європейської інформації (ПЄІ) центральної бібліотеки відбулась чергова оглядова мандрівка Європою. Цього разу відвідувачі разом з ведучою мандрівки – бібліотекарем Надією Балицькою опинились у Польщі.

Користувачі дізнавались про різні цікаві факти з життя громадян країни-західного сусіда України. Бібліотекар розповіла про визначні пам’ятки культури та архітектури Польщі. Було підготовлено мультимедіа презентацію «Подорожуємо Польщею» та проведено бібліографічний огляд книг польських авторів з фондів бібліотеки.

14 Листопада 2017
Європейський вибір
Безкоштовний показ європейських фільмів в Борисполі завершився

В Україні вперше відбувся фестиваль «Кіно проти корупції»

Кіноогляд розпочався 14 вересня 2017 і відбувався у 6 містах України. До програми увійшли шість європейських фільмів, які досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів.

Пункт європейської інформації міської центральної бібліотеки в Борисполі теж приєднався до проведення кіноогляду в приміщенні інформаційно-довідкового культурно-мистецького центра бібліотеки у рамках проекту «Артхаус Клуб» та демонстрував фільми протягом жовтня цього року.

26 Жовтня 2017
Європейський вибір
Школа волонтерів

20-21 жовтня 2017 в пункті європейської інформації центральної бібліотеки та в приміщенні міської дитячої бібліотеки міста Борисполя відбувся дводенний семінар Школи волонтерів, ініційований громадською організацією «Поруч» (м. Київ). Семінар проводили Марина Поліщук та Віталій Паздрій, експерти, тренери-фасилітатори ГО «Поруч». Слухачами Школи волонтерів цього разу були внутрішньо переміщені особи зі Сходу України та Криму (ГО «Новий Схід), представники Бориспільського Державного історичного музею та жителі міста Борисполя, які цікавляться волонтерською діяльністю.

21 Жовтня 2017
Європейський вибір
Кіно проти корупції

18 жовтня 2017 в ПЄІ Бориспільської центральної бібліотеки відбувся перегляд документальних фільмів «Журналістські розслідування» в рамках фестивалю «Кіно проти корупції» за підтримки проекту «Артхаус Клуб» при сприянні Української Бібліотечної Асоціації (УБА).

18 Жовтня 2017
Європейський вибір
Безкоштовний показ європейських фільмів в Борисполі

11 жовтня 2017 16.00 працівники бібліотеки запрошують за адресою: вул. Європейська, 6 на перегляд фільму «Дурень»

Дурень /Дурак

Жанр: драма Режисер: Юрій Биков У ролях: Артем Бистров, Наталя Суркова, Юрій Цурило

Виробництво: Росія, 2014 Хронометраж: 116 хв.

Життя 800 людей гуртожитку висять буквально на волосині через байдужість місцевої влади. У будь-яку секунду будівля може впасти.

І хто б міг подумати, що долі людей опиняться у руках простого сантехніка. Але чи вдасться йому щось змінити і запобігти катастрофі?

11 Жовтня 2017
Європейський вибір
З Бібліоглобусом до Польщі

6 жовтня 2017 користувачі читального залу центральної бібліотеки разом з бібліотекарем Надією Балицькою «мандрували» з Бібліоглобусом Польщею.

Під час мандрівки відвідувачі дізнавались про історію країни, з якою Україну поєднують давні сусідські стосунки. Бібліотекар провела перегляд польської літератури з фондів бібліотеки. Наприкінці мандрівки всі присутні отримали рекомендації якими можна скористатися інтернет посиланнями з теми.

6 Жовтня 2017
Європейський вибір
Бориспільській молоді європейська освіта

Випускниця бориспільської гімназії «Освіта» 2016 року Олександра Калій, студентка II курсу Суспільно-природничого інституту імені Вінцента Поля в Любліні (Польща) розповіла школярам про своє навчання на факультеті туризму та рекреації за спеціальністю: готельний бізнес. Студентка з Борисполя повідомила яким чином вона опинилась на навчанні в Польщі та дала поради майбутнім абітурієнтам, що їм треба зробити для навчання за кордоном. Олександра Калій поділилась своїми враженнями від учбової практики в Іспанії за програмою Еразмус, під час якої вона змогла вивчити іспанську мову. Вчорашня школярка запевнила присутніх в необхідності вивчання іноземних мов.

Перед відвідувачами заходу виступила психолог центру зайнятості Алла Крук. Вона запропонувала дітям широкий спектр послуг міського центру зайнятості для бажаючих визначитися з майбутньою професією.

20 Вересня 2017
Європейський вибір
Україна – НАТО. Формула безпеки

На виконання Указу Президента України «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки З метою забезпечення підтримки громадянами України державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції» 15 вересня 2017 в пункті європейської інформації центральної міської бібліотеки Борисполя на постійно діючій книжковій виставці «Пізнаємо Європу» оформлено розділ «Україна – НАТО Формула безпеки».

15 Вересня 2017
Європейський вибір
Оглядова мандрівка Британією

Після оголошення центральної бібліотеки переможцем у додатковому конкурсі за проектом УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +») пункт європейської інформації при бібліотеці щомісяця проводить для користувачів оглядові мандрівки країнами Євросоюзу. Минув вже рік, користувачі читального залу чекають кожної подорожі Європою бібліо глобусом.

6 Вересня 2017
Європейський вибір