Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Фестиваль Європейського Кіно

З 27 червня по 11 липня 2017 в пункті європейської інформації Бориспільської міської бібліотеки відбулось справжнє свято Європейського Кіно. Майже кожного дня на протязі двох тижнів відвідувачі бібліотеки поринали у світ величних замків, королів і принцес, підводного царства легендарного Кусто; замислювались над філософськими роздумами про існування Богу; спостерігали за зворушливими і смішними стосунками батька-невдахи з вже дорослою дочкою; затамувавши подих очікували розв’язки трагічної історії.

Відвідувачі безкоштовного показу передивились хіти європейського прокату, номінанти на премію «Оскар» за кращий неангломовний фільм: «Казка казок» (Британія, Італія), «Тоні Ердманн» (Німеччина), «Надновий Заповіт» (Бельгія), «Джульетта» Іспанія» та біографічний художній фільм про всесвітньо відомого французького мандрівника Жака-Іва Кусто «Одіссея» (Франція).

Фестиваль Європейського Кіно є ініціативою Представництва Європейського Союзу в Україні та пропонує ближче познайомитися з кращими фільмами останніх років, знятих в країнах ЄС. Проект створений з метою популяризації європейського мистецтва кіно. Центральній бібліотеці фільми були люб’язно надані Українською Бібліотечною Асоціацією під патронатом ЄС. Завдяки відгукам тих користувачів, які із захватом розповіли своїм друзям та знайомим про європейський фестиваль у бібліотеці, фільми «Казка казок» та «Одіссея» за проханням глядачів демонструвались двічі.

По закінченні кіносеансів в бібліотеці глядачі Єврофестивалю жваво обговорювали фільми. Перед початком сеансу фільму «Одіссея» бібліотекар Надія Балицька представила глядачам книгу Кусто в співавторстві з французьким біологом Паккале «Життя на краю Землі», яку має в своєму фонді центральна бібліотека.