Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Подорож Грецією з Бібліоглобусом

08 лютого 2018 для відвідувачів читальної зали центральної бібліотеки в рамках клубу «Бібліоглобус» бібліотекар Надія Балицька підготувала та провела чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу. Цього разу користувачі «подорожували» Грецькою Республікою.

Греція - сонячна країна з багатою історією і культурою, яка щорічно приваблює мільйони туристів.

Грецію омивають 5 морів: Егейське, Середземне, Іонічне, Фракійське і Критське. Цікаво, що Фракійське входить до складу Егейського, а Критське - до складу Середземного моря. Тим не менш, це не заважає їм бути абсолютно самостійними географічними об'єктами.

У Греції найменше число розлучень серед всіх країн Євросоюзу. Грецькі «бюджетники» вважаються елітою суспільства. Військові, вчителі, лікарі та поліцейські - це найпрестижніші і високооплачувані професії. Ці цікаві факти - про Грецію та інформацію про державний устрій, релігію, економіку та зовнішню політику - дізналися присутні. До уваги відвідувачів було запропоновано перегляд презентації, де були висвітлені чарівні краєвиди, найвідоміші визначні пам’ятки культури та архітектури, найпопулярніші курорти.

До заходу був підготовлений бібліомікс, який містив тематичну літературу з фонду бібліотеки: Степанова О. «В музеях світу», Дубович І. «Країнознавчий словник-довідник», Юрківський В. «Країни світу» та книги грецьких авторів, серед яких наші улюблені - Нікос Казандзакіс «Кумедні й лихі пригоди Алексіса Зорбаса» та «Капітан Міхаліс»; Алексіс Парніс «Греція – моя країна» та інші.