Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Людям – з любов’ю

13 липня 2023 року в Бориспільській центральній бібліотеці відбулось презентація мистецької виставки вишитих картин Світлани Гудзь. Виставка знайомить бориспільців та гостей міста із творчим доробком майстрині. Мисткиня представила 28 полотен сюжетної та натюрмортної вишивки. . Вдивляючись у цю рукотворну красу, створену працьовитими руками жінки, дивуєшся, де береться стільки енергії та терпіння, адже ця робота вимагає багато часу, кропіткої праці й неабиякого терпіння.

Невичерпна любов, щирість та доброта мисткині, її внутрішній спокій і невмируща надія на краще відобразились у вишиваних роботах майстрині. Презентація виставки відбулась у надзвичайно позитивній атмосфері.

Привітати мисткиню прийшли друзі, колеги, поціновувачі вишивки. Вітання з персональною виставкою й щирі слова на адресу пані Світлани прозвучали від друзів, однодумців майстрині, однокласників та сусідів.

Ведуча заходу – директор бібліотеки Жанна Борисівна Кручиніна постаралась, щоб атмосфера зустрічі була цікавою, та зігріта родинним теплом.

У вступному слові Жанна Борисівна відмітила особливу, світлу і дуже потужну енергетику, яку випромінюють картини, адже кожна майстриня вкладає у роботу не лише час і зусилля, а й часточку своєї душі.

Пані Світлана розповіла про своє захоплення вишивкою. Вона повідомила, що над кожною роботою працює понад 5 місяців. Рядок за рядком і на полотні з'являються натюрморти або цікаві та багатоманітні сюжети. «Я отримую величезне задоволення від творчості, від тихої кропіткої роботи. Кожен може знайти відраду в улюбленому занятті. Бажаю всім знайти своє особисте захоплення!», - зазначає Світлана.

Гостем заходу була поетеса Ніна Габінська, яка зачаровувала зібрання власною поезією. із збірки «На любові настояне слово». Музичною окрасою заходу були музичні твори українських та європейських композиторів у виконанні Сергія Куроєдова, акомпаніатора Бориспільської дитячої музичної школи імені Лариси Остапенко.

Пані Світлана висловила вдячність організаторам заходу, й всім тим, хто розділив з нею приємні хвилини спілкування.