Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Перегляд фестивальної стрічки «В Україні»

25 жовтня в Бориспільській публічній бібліотеці ім. В. Чорновола в рамках Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбувся колективний перегляд фестивальної стрічки «В Україні».

Польські режисери Томаш Волський та Пьотр Павлус вирішили зняти фільм про війну дещо в незвичний для нас спосіб: вони показують, а не розказують, що відбувається у понівечених містах та зруйнованих селах.

Фільм - це зафіксоване відео спостереження за людьми в постраждалих від війни містах України. Зруйновані будинки, дитячі майданчики з дітьми, що гуляють поруч, люди у чергах за благодійними обідами та гуманітарною допомогою; метро, в якому живуть люди, цвинтар з безліччю нових могил з прапорами -- ці та інші кадри беззаперечно показують нашу реальність. Автори фільму пропонують глядачу сформувати власний погляд на війну, без дикторського тексту та свого режисерського бачення, просте, жорстоке фіксування дійсності.

Після перегляду глядачі обмінялись своїми враженнями від побаченого, ще раз переконались, що війна - найжахливіше, що може трапитися з людьми.