Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Бібліотека і сучасність: пошук формули успіху

11 жовтня в Бориспільській Публічній бібліотеці ім. В. Чорновола відбувся семінар «Бібліотека і сучасність: пошук формули успіху», присвячений актуальним питанням бібліотечної діяльності. Серед них - питання планування роботи на наступний рік та питання упорядкування книжкових фондів. Гостями семінару були представники бібліотечної галузі Пристоличної ОТГ.

В рамках семінару відбулась зустріч з Риммою Товкайло. Письменниця, педагог, волонтерка, режисерка Римма презентувала 2-ге видання своєї книги «Простір прихованого. Записки з військового шпиталю». Авторка поділилася своїм досвідом спілкування з пораненими військовими у Циблівському шпиталі у 2016-2017 роках.

Книга вміщує в себе роздуми , інтерв'ю військових, їх погляд на війну, на політичні процеси в Україні. Окремі розділи -- власні осмислення авторкою подій, що відбуваються в нашій країні, досвіду війни та трансформацій нашого суспільства. Бібліотекарі отримали свої примірники книг для бібліотек з підписами авторки. Книга в доступній формі говорить про війну, тому школи і бібліотеки використовують її як книгу для підлітків і дітей про війну.