Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Літературно- мистецьке свято в переддень Дня міста

15 вересня, в переддень Дня міста, у Бориспільській міській бібліотеці відбулось літературно- мистецьке свято, яке зібрало поціновувачів живопису, поезії та музики. Єдиною родиною відчули себе члени Бориспільської спілки митців, студійці Олени Гурʼєвої, читачі та користувачі бібліотеки, адже всіх обʼєднує любов до Борисполя, до літератури та мистецтва.

Персональну виставку картин представив талановитий художник Станіслав Мостовий. З особливою теплотою він описує краєвиди своєї малої батьківщини та Борисполя, з яким поєднав свою долю.

Родзинкою вечора стала поезія Віолетти Кравченко. Вона розповіла про свою недавню поїздку в прифронтову зону. Віолета була вражена мужністю, стійкістю та вмотивованістю воїнів, які захищають Україну. Поетеса представила збірку «Ти мої крила», читала вірші про кохання, розповідала особисті історії про неймовірні почуття, які і привели її до Борисполя. На святі бажаючі змогли задонатити на ЗСУ, зробивши свій внесок у Перемогу

Святковості й вишуканості заходу додав виступ талановитого музиканта Сергія Куроєдова, який виконував твори українських та європейських композиторів.