Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Медіафакультет в бібліотеці.

5 жовтня 2023 чергова група слухачів почала освоювати учбовий курс Медіафакультету «Цифрова освіта».

Цифрове середовище стрімко входить в наше життя, тому навчання, організоване в міській бібліотеці, важко переоцінити. Тут на безоплатній основі навчаємо всіх бажаючих азам користування компʼютером та цифровій грамотності.

На занятті медіафакультету вивчається тема оплати комунальних послуг, соціальні мережі та їх класифікація. Активна увага приділяється проведенню переказів коштів з картки на картку по Україні та міжнародні перекази. Слухачі вчаться замовляти товари в інтернет магазинах, купувати квитки на потяг та автобус.

Також на заняттях пропонуємо для перегляду освітні серіали на онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта». Нагадуємо, що на платформі завантажено ряд освітніх серіалів, серед яких:
- базові цифрові навички;
- цифрова грамотність для вчителів;
- серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»;
- онлайн-сервіси для вчителів;
- оплата комуналки онлайн та інше.

Серед слухачів - внутрішньо переміщенні особи та підопічні Терцентру, які бажають опановувати цифрову освіту. Попереду у них три місяці цікавого та змістовного навчання з лекціями, практичними заняттями, домашніми завданнями, заліками.

Викладає курс Людмила Базікалова, досвідчена викладачка - провідний бібліотекар Бориспільської Публічної бібліотеки імені Вʼячеслава Чорновола.

Запис на проходження навчання на Медіафакультеті «Цифрова освіта» відбувається в читальній залі бібліотеки. Телефон длядовідок: 6-10-24.