Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

ХХ Мандрівний Міжнародний фестиваль Docudays UA в Борисполі

24 жовтня у Бориспільській публічній бібліотеці ім. В. Чорновола стартував Мандрівний Міжнародний Фестиваль Документального кіно про права людини Docudays UA. На відкриття завітав режисер Дмитро Грешко з представниками фестивалю. Перший фільм “Король Лір: Як ми шукали любов під час війни" розповідає про долю переселенців з різних міст України, які стали акторами постановки пʼєси Шекспіра. Фільм піднімає важливі питання -- чи вистачає головному герою вистави Ліру любові і чи була б можлива війна, якби у всіх була любов?

Кіно невимушено занурює у життя та побут переселенців, які опинилися в чужому місті, відкриває їхні нові соціальні ролі і паралельно показує кадри їхніх зруйнованих домівок, понівечених міст. Завдяки театру актори - переселенці відкривають свої нові можливості, вистава блискуче зіграна, плани на майбутнє побудовані.

Перед показом фільму режисер Дмитро Грешко розповів про зйомки, про те, як актори поступово звикали до камери, цікаві історії про фільм.

А вже після перегляду стрічки актор головної ролі Олексій Дашковський, вчитель англійської мови з Ірпеня, відповів на запитання глядачів та розповів свою історію - як нарешті здійснилась його юнацька мрія -- стати актором і кого він копіював у ролі Короля Ліра.

Глядачі залишились задоволеними від перегляду та спілкування з творцями фільму.