Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Озвучимо книжки для нeзрячих

23 листопада 2018 в міській бібліотeці відбувся круглий стіл, під час якого молода поeтeса Ольга Кацан прeдставила Всeукраїнську волонтeрську акцію "Озвучимо книжки для нeзрячих. Подаруй свій голос людині, що нe можe читати" .

Започаткована акція Благодійним фондом «Фундація літературних ініціатив» за підтримки Українського Культурного Фонду.

Присутні підтримала благородну ідею і виявили бажання подарувати свій голос. Тож, Бориспіль - за!!!

Бориспільська МЦБС теж долучається до акції популяризації книги та читання серед незрячих та слабозорих.

23 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Типи шрифтів та їх застосування

22 листопада 2018 року всі слухачі «Університету третього віку» з радістю прийшли на заняття, щоб отримати нові знання, поспілкуватися.

Вивчивши нову тему «Типи шрифтів та їх застосування», підопічні територіального центру разом зі своїм викладачем Базікаловою Людмилою закінчили працювати з програмою Word. На занятті вивчали різні типи шрифтів, ознайомилися з форматуванням тексту. Отримавши повний конспект про правильність видалення речень, абзаців, частин тексту та вставлення тексту з інтернету, присутні перейшли до виконання практичного завдання.

22 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Явних проявів немає

В Україні наближаються День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Тож 19 листопада у затишній залі Центральної бібліотеки зібрались глядачі, щоб подивитись непростий фільм від мандрівного фестивалю Док"юдейс.Юа. "Явних проявів немає". Це історія жінки, яка повертається з війни. Розмовляючи з психологами, борючись із посттравматичним синдромом та панічними атаками, вона намагається повернутися до нормального життя. Як реалії війни відбиваються на її сприйнятті реальності і як адаптуватися до звичайного життя. Фільм виявився нелегким для глядачів , але правдивим і наштовхуючим на роздуми.

19 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Поділись теплом свого серця із кожним

15 листопада 2018 до Дня Толерантності в бориспільській міській бібліотеці для школярів був проведений Урок доброти «Поділись теплом свого серця із кожним». Дев’ятикласники взяли активну участь у обговоренні поняття толерантності, та назвали основні риси, притаманні толерантності. "Потрібно бути сильним", - сказав один учень і всі присутні задумались, що справді це одна із основних рис, щоб не боятися боротися зі стереотипами і упередженнями суспільства, на яких і будується нетолерантне ставлення. Саме про це і розповів дітям правозахисник Денис Денисенко - про право кожного бути іншим і не таким, як інші.

15 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Самоврядування для людeй. Посилення потенціалу місцевого самоврядування у сфері співпраці з громадськістю

13 листопада 2018 в міській бібліотеці з відбувся навчальний тренінг «Самоврядування для людeй. Посилення потенціалу місцевого самоврядування у сфері співпраці з громадськістю» на тему "Залучення громадян до прийняття суспільно важливих рішень. Шляхи налагодження діалогу між владою та громадою", який провели представники ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ»

13 Листопада 2018
Центральна бібліотека