Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Рандеву з поетом

21 березня 2019 року проведено чергове заняття «Університету третього віку». Підопічні міського територіального центру вивчали нову тему: «Листування за допомогою електронної пошти. Читання та видалення електронного листа», отримали письмові поради щодо правильності написання електронних листів та їх впорядкування, на практиці навчилися писати листи та листувалися між собою. Тепер у наших слухачів є власна електронна скринька.

21 Березня 2019
Центральна бібліотека
Історичний портрет Івана Мазепи

20 березня в Бориспільській центральній бібліотеці бібліотекарі читального залу підготували Історичний портрет Івана Мазепи, відомого гетьмана, дипломата, видатного політичного та державного діяча до 380-річчя з дня його народження.

Присутні дізналися про вагомий внесок, зроблений Іваном Мазепою у розбудову української козацько- гетьманської держави, сприяння розвиткові економіки держави, підтримку освіти та культури, меценатській діяльності, опікуванні станом православної церкви за межами України.

20 Березня 2019
Центральна бібліотека
Творимо добро на землі

19 березня 2019 в бориспільській міській бібліотеці відбувся мистецький захід «Творимо добро на землі». В ошатній залі зібралися рідні, майстри, художники, письменники, читачі бібліотеки, щоб вшанувати Білокінь Валентину Василівну, людину праці, людину, яка все життя живе поруч з нами, яку всі ми добре знаємо, кожен день маємо можливість спілкуватись з нею. Це талановита, творча, закохана у рідний Бориспіль, в Україну та творчість майстриня, яка святкує 25- річний ювілей творчої діяльності. Творча діяльність Валентини Василівни була неодноразово пошанована керівництвом міста та області. І ця зустріч не стала виключенням. Начальник Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради висловила ювілярці Подяку і вручила їй квіти ти сувенірну кружку з логотипом міста Бориспіль.

19 Березня 2019
Центральна бібліотека
Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне й довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Читачі чекають його з нетерпінням. Тиждень дитячого читання – свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, свято письменників і видавців, бібліотекарів і читачів. Немає нічого кращого, коли у життя дитини приходять чарівники, щоб відкрити для них чудовий світ мрій і фантазій. Це письменники та поети. Вони стають нашими друзями з дитинства, без них ми не уявляємо свого життя. Зустріч з письменником в бібліотеці – це завжди свято.

18 Березня 2019
Дитяча бібліотека
Дайджест про європейську інтеграцію, Європейський Союз та Східне партнерство

15 березня 2019 для відвідувачів читальної зали Бориспільської центральної бібліотеки був проведений захід «Дайджест про європейську інтеграцію, Європейський Союз та Східне партнерство»

Користувачі отримали інформацію про набуття чинності зміни до Конституції України, які закріплюють курс нашої країни на членство в Європейському Союзі та НАТО.

15 Березня 2019
Центральна бібліотека