Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Година здоров’я «Книги читаємо – про здоров’я дбаємо»

Народна мудрість каже: «Без здоров’я немає щастя» і найбільше в світі багатство – це здоров’я.

26 жовтня 2017 в рамках партнерської роботи з ліцеєм «Дизайн-Освіта», бібліотекарі міської дитячої бібліотеки організували для учнів 2-А класу годину здоров’я «Книги читаємо – про здоров’я дбаємо».

В основу години була покладена книга української письменниці Валентини Гуріної «Абетка безпеки», яка в цікавій формі допомогла провідному бібліотекарю відділу 1-4 класів Тетяні Руденко звернути дитячу увагу на такі питання:

26 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
Інтеграція переміщених осіб в м. Бориспіль, проблеми та перспективи розвитку громадянської освіти

26 жовтня 2017 в центральній бібліотеці відбувся круглий стіл «Інтеграція переміщених осіб в м. Бориспіль, проблеми та перспективи розвитку громадянської освіти».

Проблема близько 2-х млн. внутрішньо переміщених осіб є в Україні надзвичайно гострою вже протягом трьох років.

Під час Круглого столу обговорювались теми: яким чином громада і влада допомагають переселенцям інтегруватися на місцях, чи створюються особливі програми інтеграції переселенців задля їх соціалізації. Учасники круглого столу мали можливість отримати безкоштовні юридичні консультації.

26 Жовтня 2017
Центральна бібліотека
Сонце не вміє світити наполовину

25 жовтня 2017 до бориспільської міської бібліотеки завітало свято! Святкували народження дитячої книги «Сонце не вміє світити наполовину». Книжечка побачила світ у видавництві «Самміт-Книга». До збірки увійшли оповідання та казки сучасних українських авторів про дітей з особливими потребами. Видавництво представили директор Іван Степурін, керівник проекту Юлія Рекун, представники ГО «Соціальна справедливість», письменниця, співавторів книги, член Національної спілки письменників України, бориспільчанка Світлана Дідух-Романенко. Вони розповіли про ідею створення книги, про авторів та свої плани щодо наступних зустрічей з читачами Борисполя.

25 Жовтня 2017
Центральна бібліотека
Етюд «Японія літературна»

25 жовтня 2017 в центральній бібліотеці на виконання Указу Президента України № 1/2017 «Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні» проведено Бібліотечний етюд «Японія літературна».

Методист Олена Костюкова підготувала відео презентацію «Що ви знаєте про Японію?» Відвідувачі познайомились з історією, особливостями державного устрою та іншими цікавими фактами про Японію. Присутні передивились відео, які розповідають про японську кухню, народну японську музику, дізнались про традиційний японський театр Кабукі.

25 Жовтня 2017
Центральна бібліотека
Бюро комп’ютерних технологій

23 жовтня 2017 в центральній бібліотеці відбулось чергове заняття Бюро комп’ютерних технологій «Все буде добре» для внутрішньо переміщених осіб зі Сходу України та Криму. Слухачі засвоювали прийоми отримання інформації з Інтернету, зокрема соціальної мережі Facebook. Цього заняття всі присутні вчились форматувати документ в Wordі та тренувались в швидкісному наборі, засвоювали рухи до клавіши shift.

На занятті були присутні представники Міжнародної організації за дотриманням прав біженців. Ознайомившись з роботою Бюро, гості дали високу оцінку роботі бібліотеки та намітили шляхи подальшої співпраці з центральною бібліотекою.

23 Жовтня 2017
Центральна бібліотека