Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Повідомлення на тему: «Україна на шляху до Євроінтеграції»

9 квітня 2019 в Пункті європейської інформації, що діє при центральній бібліотеці, бібліотекар Балицька Надія надала інформаційне повідомлення на тему: «Україна на шляху до Євроінтеграції».

До уваги користувачів була представлена книга за загальною редакцією В.П. Горбуліна (голови Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України, академіка НАН України, доктора технічних наук, професора) «Дослідження і розробки у сфері євроатлантичної інтеграції України. Взаємодія України з НАТО: соціологічний та експертний аналіз».

9 Квітня 2019
Центральна бібліотека
Ми читаємо завзято, а читання нам - це свято

В циклі весняних свят є два чудових дитячих свята – Всеукраїнський тиждень дитячого читання та Всесвітній день дитячої книги. Саме сьогодні, 2 квітня, до міської дитячої бібліотеки завітали учні 3 класу Академічного ліцею (кл. кер. Сарніцька Л.В.) на літературний ранок «Ми читаємо завзято, а читання нам - це свято», який є заключним етапом Всеукраїнського тижня титячого читання. Це свято пов’язане з днем народження видатного данского казкаря Ганса-Християна Андерсена, який подарував дітям дуже багато відомих казок.

2 Квітня 2019
Дитяча бібліотека
Прочитай і усміхнись

2 квітня 2019 в читальному залі Бориспільської центральної бібліотеки до Всесвітнього дня сміху проведено веселий сміх- тайм «Прочитай і усміхнись».

Провідний бібліотекар Людмила Базікалова та бібліотекар Надія Балицька прочитали користувачам вислови видатних людей про сміх та розваги, ознайомили присутніх з відомими письменниками - гумористами: Павлом Глазовим, Остапом Вишнею, Євгеном Дударем, з їхніми гуморесками та усмішками. Також представили гуморески і фейлетони наших місцевих письменників Федора Шилофоста та Олексія Горового. Мисливські історії останнього вразили користувачів своїм повчальним гумором. Його історії вчать оберігати тваринний та рослинний світ природи.

2 Квітня 2019
Центральна бібліотека
Електронне листування

28 березня 2019 слухачі «Університету третього віку» опанували нову тему: «Впорядкування електронних листів. Відправлення листа кільком адресатам». Всі отримали конспект про види листів, виникнення смайликів, послухали цікаву лекцію про засновника смайлів.

28 Березня 2019
Центральна бібліотека
Рандеву з поетом

21 березня 2019 року проведено чергове заняття «Університету третього віку». Підопічні міського територіального центру вивчали нову тему: «Листування за допомогою електронної пошти. Читання та видалення електронного листа», отримали письмові поради щодо правильності написання електронних листів та їх впорядкування, на практиці навчилися писати листи та листувалися між собою. Тепер у наших слухачів є власна електронна скринька.

21 Березня 2019
Центральна бібліотека