Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Літературні посиденьки в бібліотеці-філії

«Сонечко вдягнуло капелюх, і сповите в хмарці-пелерині усмішкою щирою, до вух, розпливлося у небесній сині», - такими рядками вірша О. Прилуцького провідний бібліотекар Ніна Бахмат 4 травня 2018 відкрила літературні посиденьки «Нам всміхається з віконця чарівне, гаряче сонце» в бібліотеці-філії. Адже бібліотека – традиційне місце для зібрань творчих людей, тих, хто вміє відчувати душею красу слова. Читачі читали вірші про весну, про сонечко, про птахів. Розгадували загадки, пригадували прислів’я про весняну пору. Згадали, що казвовий герой Колобок теж схожий на сонце. З паперових іграшок зінсценували казку «Колобок». Сьогодні в бібліотеці відпочили, поспілкувались та отримали позитивні враження.

4 Травня 2018
Філія
Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам’ять нетлінна про героїв жива

4 травня 2018 в центральній бібліотеці проведено годину пам'яті “Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам’ять нетлінна про героїв жива”, присвячена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом, на яку були запрошені школярі ЗОШ № 1 та військові, які проходять службу в Міжнародному багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії України. Ведучі заходу бібліотекарі Людмила Базікалова та Надія Балицька навели факти згубної дії другої світової війни та й війни взагалі. Гість бібліотеки - волонтер, педагог, письменниця Рима Товкайло – у своєму виступі зазначила, як важливо берегти свою чисту свідомість, щоб зарадити припиненню війни і неповторенню її в майбутньому. Бориспільська письменниця і громадський діяч Світлана Тимченко поділилась власними дитячими спогадами про переживання війни її родиною у Борисполі.

4 Травня 2018
Центральна бібліотека
Від НАТО до світової безпеки

03 травня 2018 в читальному залі Бориспільської центральної бібліотеки бібліотекарем Надією Балицькою в рамках Академії читацької «Знайомство з Трансатлантичним альянсом» було проведено діалог «Від НАТО до світової безпеки».

Під час заходу піднімались питання: Що таке Європейський Союз?, Чому Європа?, відносини України і НАТО. Слухачам нагадали країни, що входять до складу ЄС; основну мету України – інтеграцію в Європейське співтовариство.

3 Травня 2018
Центральна бібліотека
Дзвони Чорнобиля лунають у наших серцях

В бібліотеці-філії Бориспільської МЦБС до 32-ої річниці від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф функціонує книжкова виставка-реквієм «Дзвони Чорнобиля лунають у наших серцях».

Провідний бібліотекар Ніна Бахмат провела для користувачів цикл бесід про мужність й присутність духу тих, кому волею долі судилося першими взятися за приборкання атомної стихії, про нерівний бій з ядерною стихією чоловіків й жінок, чий подвиг назавжди увійшов до літопису мужності та патріотизму українського народу. Ціною власного життя вони, без перебільшення, врятували людство від ще страшнішого лиха, ніж те, яке ми переживаємо й досі і сумний відголос якого лунатиме ще століття.

26 Квітня 2018
Філія
«Університет III віку» потрапив в інтернет-магазин

26 квітня 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці знову зібралися слухачі «Університету третього віку».

Заняття традиційно розпочалося із перегляду фотозвіту роботи центральної бібліотеки на сайті Бориспільської МЦБС. Користувачі-початківці повторили як правильно листуватися за допомогою електронної пошти, впорядкували вхідні листи. Викладач курсів Базікалова Людмила Вікторівна відзначила кращих слухачів, які правильно виконали домашнє завдання. Це- Рижанова О. М. та Колодій Т. П.

26 Квітня 2018
Центральна бібліотека