Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Маленька країна – країна дитинства, де сонечко світить і казка живе

31 травня до Міжнародного дня захисту дітей працівники міської дитячої бібліотеки запросили вихованців літнього табору відпочинку ЗОШ №8 на Правову стежину « Маленька країна – країна дитинства, де сонечко світить і казка живе». Бібліотекарі розповіли дітям про їхні права та обов’язки, організували святкову програму з піснями та віршами. В бібліотеці була оформлена книжкова інсталяція «Дерево дитячих мрій».

31 Травня 2019
Дитяча бібліотека
Екскурсія до бібліотеки «Мандрівка до Книжкового царства»

У теплу травневу пору до бібліотеки-філії завітали діти з пришкільного табору ЗОШ №3 на пізнавально-оглядову екскурсію. Провідний бібліотекар філії Ніна Бахмат підготувала для відвідувачів цікаву розповідь про бібліотеку і правильне поводження з книгою. Адже книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. Крім того, ведуча заходу проінформувала, що у бібліотеці є дитячі періодичні видання, серед яких: «Пізнайко», «Вечірня казка», «Кубрікі» та ін.

29 Травня 2019
Філія
В літні пригоди з цікавими книгами

28 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, в міській дитячій бібліотеці відбулося свято-розвага «В літні пригоди з цікавими книгами».

На захід завітали вихованці дитячого літнього шкільного табору відпочинку ЗОШ №8.

28 Травня 2019
Дитяча бібліотека
Комп’ютерні технології в бібліотеці

23 травня 2019 року закінчився учбовий рік «Університету третього віку» в Бориспільській центральній бібліотеці. Вже вп’яте протягом академічного року навчалась чергова група підопічних Бориспільського територіального центру надання соціальних послуг. Цілий рік користувачі поважного віку опановували комп’ютерну грамоту: від включення ПК до створення презентації. Цього року до розробленої програми курсу були додані нові теми з практичного використання Інтернету – здійснення онлайн розрахунків, створення презентації та інші

23 Травня 2019
Центральна бібліотека
Не мовчіть -- і вас почують

22 травня 2019 р. у бориспільській центральній бібліотеці відбулась презентація 2-го видання книги "Не мовчіть -- і вас почують". Автор Леонтій Іванович Сандуляк - громадсько-політичний діяч, дипломат, вчений, педагог. Представлення першого видання книги відбулось 26 серпня 2011 року, на яке завітав Герой України Левко Лук’яненко.

22 Травня 2019
Центральна бібліотека