Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
«Подорож до Terra Australis»

24 січня 2018 в бібліотеці-філії відбулась віртуальна мандрівка «Ювілей країни:Австралії – 230», підготовлена провідним бібліотекарем Ніною Бахмат. Перша британська колонія на континенті називалася Новий Південний Уельс і була заснована 26 січня 1788. Цей день став згодом національним святом - днем Австралії.

24 Січня 2018
Філія
Не вмре його пісня, не вмре його слава

Є люди, яких Бог посилає на Землю, щоб своїм сяйвом освітити дорогу іншим, щоб залишити сутність, до якої постійно звертаються у різні епохи цілі покоління, шукаючи момент національної істини. Такою людиною є наш земляк Павло Платонович Чубинський - один із видатних подвижників другого українського відродження - в умовах драконівських заборон всього українського з боку царизму зумів піднести на вищий щабель не тільки українську національну науку, а й національну ідею.

24 Січня 2018
Дитяча бібліотека
Подорожуємо Болгарією в ПЄІ

Цими віршованими рядками поета болгарського походження Олександра Балтіна 23 січня 2018 в пункті європейської інформації для користувачів в рамках клубу «Бібліоглобус» бібліотекар Надія Балицька продовжила чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу. Тема мандрівки: «Болгарія – Україна».

23 Січня 2018
Європейський вибір
Соборність рідної землі

22 січня ввійшло в історію, як велике свято – День Соборності України.

Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну Українську державу. До цієї дати у дитячій міській бібліотеці була оформлена книжкова презентація. Цього дня, 22 січня 2018, читачі відвідавши дитячу бібліотеку, змогли познайомитися з книгами про історію виникнення свята , пригадати видатних українців, дізнатися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом. Тепер є єдина незалежна Українська держава, яку нам потрібно розбудовувати і оберігати.

22 Січня 2018
Дитяча бібліотека
Понад Крутами – вічність у сурми сурмить

У співпраці з Міжнародним багатопрофільним центром підготовки підрозділів Національної гвардії України, що розташований в селі Старе Бориспільського району, працівники міської бібліотеки організували та провели для військових літературно-музичний вечір «Крути: подвиг і трагедія». З музичним вітанням наших захисників виступив поет-пісняр Михайло Боярко. Він разом із Денисом Тихоновим виконав власні пісні, серед яких «Як під Крутами». Пісню «Гімн Єдності» на вірші Михайла Боярка гвардійці в піднесеному настрої слухали стоячи.

21 Січня 2018
Центральна бібліотека