Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
«Україна Соборна»

22 січня 2020 Бориспільська МЦБС взяла участь у відзначенні Дня Соборності України. Працівники та читачі долучились до флешмобу, започаткованого Управлінням культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради. В бібліотеках МЦБС презентовано книжково-ілюстративні виставки - «Земля України – то прадідів слава! Єдина країна, єдина держава!», "Україна Соборна, моя гордість і слава!".

22 Січня 2020
Центральна бібліотека
Олена Косач – дочка українського народу

21.01.2020 року в читальному залі Бориспільської бібліотеки перегорнуто ще одну сторінку Літературного календаря - 21 січня виповнюється 175-років від дня народження Олени Антонівни Косач, української письменниці та громадської діячки, авторки низки гумористичних та історичних віршів українською мовою.

Олена Косач походила із гербового заможного українсько- козацького шляхетства, була тіткою видатної доньки українського народу – Лесі Українки та хрещеною матір’ю Михайла Косача.

21 Січня 2020
Центральна бібліотека
Хай добро нас усіх єднає

17 січня 2020 в бібліотеці-філії відбулась Різдвяна мозаїка «Хай добро нас усіх єднає». Під час заходу провідний бібліотекар Ніна Бахмат розповіла про особливості святкування Святвечора у Борисполі. Бібліотекар запропонувала учасникам свята посмакувати автентичною їжею, яку готували раніш у Борисполі саме до цих свят. Ніна Миколаївн, як годиться, приготувала суто пісні страви: кутя, млинці з квасолею та маком, картопля з огірками, пиріжки з маком і калиною, з капустою, з вишнями, бурякова риба та узвар.

17 Січня 2020
Філія
Народознавчий калейдоскоп «Від Різдва свята гожого До Водохреща Божого»

Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. У цей день вода в річках стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я і наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

17 січня на Народознавчий калейдоскоп «Від Різдва свята гожого До Водохреща Божого» завітали читачі-учні 6-Б класу ЗОШ №8.

Під час заходу діти познайомилися з історією та народними традиціями свята Водохреща – третього і завершального свята Різдвяно -новорічного циклу.

17 Січня 2020
Дитяча бібліотека
Бібліоподорож до Ісландії

16.01.2020 для відвідувачів читальної зали Бориспільської центральної бібліотеки в рамках проекту «Бібліоглобус», бібліотекар Надія Балицька підготувала та провела мандрівку країнами Європи – цього разу «відвідали» Республіку Ісландія.

Відвідувачі дізналися про державний устрій, населення, економіку, релігійну приналежність та мову цієї острівної країни. Ведуча нагадала про її місцерозташування, розповіла чим переважно займається населення, які традиції, культура та спорт притаманні ісландцям. Увазі відвідувачів було представлено 11 найцікавіших відеофактів про Ісландію, які підтверджують, що цю країну варто відвідати.

16 Січня 2020
Центральна бібліотека