Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Афган: осколки пам’яті

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Крім афганців в цей день вшановують і інших військових, які брали участь у різних війнах в часи СРСР та незалежної України.

12 лютого 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці представлено перегляд літератури «Афган: осколки пам’яті», приурочений дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

12 Лютого 2019
Центральна бібліотека
ЄС – Україна

З метою підвищення поінформованості громадян щодо реалізації стратегічного курсу європейської інтеграції України в центральній бібліотеці оформлена книжкова виставка «ЄС – Україна».

В рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» в міській бібліотеці постійно діє Пункт Європейської інформації «Пізнаємо Європу».

12 Лютого 2019
Центральна бібліотека
Перенесення інформації з Інтернету на флешку

7 лютого 2019 року в Бориспільській центральній бібліотеці проведено чергове заняття Університету третього віку. Слухачі курсу комп’ютерної грамотності повторили домашнє завдання з теми «Перенесення інформації з Інтернету на флешку». Викладач курсу Базікалова Людмила Вікторівна запропонувала кожному завдання для самостійно опрацювання.

7 Лютого 2019
Центральна бібліотека
Безсмертний подвиг на річці Трубіж

5.02.2019 року бібліотекарями читального залу Бориспільської центральної бібліотеки Людмилою Базікаловою та Надією Балицькою було представлене інформаційне повідомлення на тему: « Безсмертний подвиг на річці Трубіж» присвячене 100-річчю бою.

5 Лютого 2019
Центральна бібліотека
Робота з флешкою

Протягом січня 2019 в бориспільській міській бібліотеці продовжив роботу після Різдвяних канікул Університет третього віку. Слухачі курсу комп’ютерної грамотності разом зі своїм викладачем провідним бібліотекарем Базікаловою Людмилою повторили попередній матеріал, згадали правила переносу збереженого документу на флешку.

31 Січня 2019
Центральна бібліотека