Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Коло спілкування «Нас єднає Україна»

20 серпня 2017 року в центральній бібліотеці відбулось Коло спілкування «Нас єднає Україна» до Дня Державного прапора та Незалежності України. Захід иніціювала Бориспільська міська організація «Народний Рух України».

Під час проведення кола спілкування прозвучав Державний Гімн у виконанні учня ДМШ Борисполя Андрія Поляниці, який підхопили всі присутні.

20 Серпня 2017
Центральна бібліотека
Моя Україна – зоря світанкова

Такими словами в міській дитячій бібліотеці розпочалася літературно-історична мандрівка «Це моя і твоя Україна». В фойє бібліотеки читачів усіх вікових груп зустрічала святково оформлена книжкова виставка-панорама «Моя Україна – зоря світанкова».

Подорожуючи літературною Україною, діти зупинялися на цікавих зупинках. Першою зупинкою була історична – «Це нашої історії рядки», де кожен читач мав можливість ознайомитися з новою цікавою літературою про історію та становлення нашої держави.

18 Серпня 2017
Дитяча бібліотека
І світлим буде день твій, Україно

16 серпня в Бориспільській центральній бібліотеці було проведено поетичну годину «І світлим буде день твій, Україно».

Надія Балицька та Людмила Базікалова ознайомили користувачів з поезією бориспільської поетеси Галини Писанки, поезія якої пронизана любов’ю до людини, до Батьківщини, до рідного краю. Прозвучали вірші «Гімн Борисполя», «Любіть своїх учителів», «Батьківська хата», «Вас вітає Бориспіль». Байки поетеси «Вісті» та «Байка» зацікавили присутніх своїм повчальним гумором.

16 Серпня 2017
Центральна бібліотека
День краєзнавства «Бориспіль мій – моя краса і гордість!»

Батьківщина, Україна, Бориспільщина, Бориспіль – ці слова дорогі кожній людині нашого міста. Бориспіль – чарівний, неповторний куточок – найрідніший, найтепліший, найсвятіший, найкращий на землі, де живуть наші рідні, друзі, які завжди чекають і люблять нас. Місто завжди манить до себе, коли ти в мандрах, і з нетерпінням чекає нас у свої «обійми».

Мабуть, кожна людина вважає, що її місто, або село, де вона народилася і живе, - найкращий куточок землі. Бо воно єдине і неповторне.

16 Серпня 2017
Дитяча бібліотека
Прийшов Спас – пішло літечко від нас

Свято Медового спаса відмічали і в Бориспільській міській дитячій бібліотеці, де працює народознавчий клуб «Калинонька». Цього дня на відділі обслуговування 5-6 класів була оформлена яскрава виставка-інсталяція «Прийшов Спас – пішло літечко від нас». Видання про народні звичаї та традиції, представлені на виставці допомогли читачам та гостям бібліотеки дізнатися про різні назви свята Спаса, його історію, особливості цього свята та народні прикмети.

14 Серпня 2017
Дитяча бібліотека