Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Бюро комп’ютерних технологій «Все буде добре»

У вересні 2017 в бібліотеці стартувало Бюро комп’ютерних технологій «Все буде добре». До бібліотеки на безкоштовне комп’ютерне навчання запрошені внутрішньо переміщені особи зі Сходу та Криму, які об’єднались у ГО «Новий Схід». Мета Бюро комп’ютерних технологій - навчити кожного користувача вільно володіти комп’ютером. Ми впевнені, що майбутні користувачі ПК використають отримані комп’ютерні знання при влаштуванні на роботу. Навчати групу буде методист МЦБС Олена Костюкова. Перше заняття було присвячено засвоєнню курсу швидкісного набору на ПК. Заняття з швидкісного набору методист проводила за власною авторською методикою, схваленою Міністерством освіти та науки України в 2010 році.

18 Вересня 2017
Центральна бібліотека
Журнал «Однокласник»

Журнал «Однокласник» - найкращий журнал України для підлітків, які люблять читати. Журнал неодноразово проводив конкурси та розіграші. Бориспільська міська дитяча бібліотека взяла участь в одному з таких конкурсів і стала переможницею, вигравши передплату на журнал «Однокласник» на три місяці. Вітаємо наших читачів!

18 Вересня 2017
Центральна бібліотека
Краэзнавчий екскурс "Місто легенд, світле юності місто!"

16 Вересня 2017
Центральна бібліотека
Новий час в бібліотеці

14 вересня 2017 в читальній залі центральної бібліотеки бібліотекар Людмила Базікалова провела для юнацької аудиторії огляд випусків журналу «Новое Время». Вона звернула увагу читачів на матеріали видань, присвячених маловідомим історіям з життя відомих політиків. Розповіла чому чоловіки повинні вчитись у генерала Шарля де Голля. Людмила Вікторівна наголосила на матеріалах, присвячених українським політикам.

14 Вересня 2017
Центральна бібліотека
Відлуння душі

13 вересня 2017 в міській бібліотеці ділились благодаттю і радістю - власну персональну виставку вишиваних ікон "Відлуння душі" представила Світлана Гасіч . Захід приурочено до Дня міста Бориспіль.

Творче подружжя Світлани і Володимира Гасіч влаштували справжнє свято духовності, свято творчої праці, свято єднання. Присутні отримали Боже благословіння від настоятеля Борисо-Глібського храму (на території лікарні) протоієрея Димитрія.

13 Вересня 2017
Центральна бібліотека