Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Чергове заняття «Університету третього віку»

В Бориспільській міській центральній бібліотеці відбулось чергове заняття «Університету третього віку». Вже третій місяць навчається нова група підопічних Бориспільського територіального центру надання соціальних послуг. В бібліотеці створено комфортні умови для оволодіння особами поважного віку азами комп’ютерної грамотності. Адже ми розуміємо важливість неперервного навчання протягом всього життя людини. Це впливає на якість життя та допомагає розкриттю творчого потенціалу.

2 Листопада 2017
Центральна бібліотека
Мала планета Україна

Вже стала традицією організація мистецьких виставок діячів Бориспільського краю та України в Бориспільській міській бібліотеці.

1 листопада 2017 в бібліотеці яблуку не було де впасти. В інформаційно-довідковому культурно-мистецькому центрі відбувалась презентація виставки живописних картин Марини Попович «Мала планета Україна».

1 Листопада 2017
Центральна бібліотека
Книжкове царство – мудре господарство

31 жовтня в міській дитячій бібліотеці відбулось літературне застілля «Книжкове царство – мудре господарство», на яке завітали дітки 1-А класу ЗОШ №8.

Звучали вірші, казки, прислів’я, пісні. Малеча ознайомилася з новими цікавими книгами та журналами. Діти ділилися спогадами про героїв улюблених прочитаних казок, грали в різноманітні ігри. Всі гарно провели час.

31 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
Методична година «Бібліотечні проекти та методика їх створення»

31 жовтня 2017 в центральній бібліотеці відбулась методична година за матеріалами семінару Київської обласної бібліотеки для юнацтва 10-11 жовтня 2017 «Бібліотечні проекти та методика їх створення».

Цього разу працівники читального залу за допомогою методиста створювали презентацію в PowerPoint для використання під час оглядової мандрівки Німеччиною в рамках проекту «Все про Європу».

31 Жовтня 2017
Центральна бібліотека
Все буде добре

30 жовтня 2017 в центральній бібліотеці методист Олена Костюкова провела індивідуальні консультації для слухачів Бюро комп’ютерних технологій «Все буде добре».

Компютерні індивідуальні консультації отримали внутрішньо переміщені особи Інна Ладейко з Авдєєвки та Наталя Кобелянська з-під Донецького аеропорту. Під час консультацій створювали бухгалтерську програму в Excel, вчились обтинати фото в Paint та тренувались в швидкісному наборі на ПК.

30 Жовтня 2017
Центральна бібліотека