Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Створення папки на робочому столі комп’ютера

Осінній ранок четверга 1 листопада 2018 у підопічних територіального центру був дуже радісним, адже вони знову зібралися в бібліотеці, щоб отримати нові знання. Викладач курсу комп’ютерної грамотності бібліотекар Людмила Базікалова велику увагу приділила повторенню попередньої теми «Вставлення малюнка в документ». Слухачі шукали та вставляли картинки з різних тем в створений документ та добре виконали цю творчу роботу. На думку викладача найкраще справилися з завданням Яковенко Віра Володимирівна та Лапицька Людмила Григорівна.

1 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО

22 жовтня 2018 в бориспільській центральній бібілотеці за ініціативи Міжнародної організації з міграцій (МОМ) відбувся круглий стіл на тему «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення Україні». Тренери з ГО "Фонд громад Житомира" Жанна Соловйова та Віталій Плохих провели тренінг на тему «Фандрейзинг та професійне вигорання». Учасники тренінгу дізналися про фандрейзинг та різноманітні способи пошуку коштів на

22 Жовтня 2018
Центральна бібліотека
Постановка та застосування абзацу у реченнях

18 жовтня 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці продовжились заняття «Університету третього віку». Підопічні територіального центру старанно повторили домашнє завдання. Викладач курсу комп’ютерної грамотності бібліотекар Базікалова Людмила Вікторівна ще раз наголосила на правильності друкування усіх розділових знаків на стандартній клавіатурі. Найкраще була підготовлена Верес Галина Митрофанівна, яка добре вивчила теорію минулого заняття.

18 Жовтня 2018
Центральна бібліотека
В подорож до Данії

17 жовтня 2018 для відвідувачів читальної зали Бориспільської центральної бібліотеки, в рамках «Бібліоглобус», бібліотекар Надія Балицька підготувала та провела віртуальну подорож скандинавською країною – Королівством Данія.

Відвідувачі дізналися про державний устрій, населення, економіку, релігійну приналежність та мову країни. Із цікавістю поринули у різноманітні факти про Данію (країна посідає дуже високі місця у низці рейтингів, як то: якості життя, здоров’я, освіти, захисту громадських прав та свобод та інше). До уваги користувачів було запропоновано перегляд відео презентації. В яскравих слайдах висвітлені найвідоміші визначні пам’ятки культури та архітектури скандинавської країни.

17 Жовтня 2018
Центральна бібліотека
І оживає дух козацький

14 жовтня є особливим днем для українців: це день покрови Пресвятої Богородиці, яка з давніх-давен є покровителькою українського козацтва .У цей день відзначається День Українського козацтва, а ще – це День захисника України.

Хто такі українські козаки? Це вільні люди, що над усе любили волю, свободу, рідну мову, землю. Козаки - це воїни, хлібороби, господарі, поборники вільної України.

14 Жовтня 2018
Дитяча бібліотека