Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Індивідуальні консультації в Бюро комп’ютерних технологій

5 березня 2018 в центральній бібліотеці відбулись індивідуальні консультування з комп’ютерного навчання в рамках Бюро комп’ютерних технологій для працівників бориспільської лікарні, державного історичного музею та ВПО.

Пошук інформації користувачами відбувається на інтуітивному рівні і практично завжди закінчується успіхом. Але на цьому тижні користувачі-початківці за допомогою ведучої Бюро методиста Олени Костюкової вирішували непрості завдання з пошуку робочого місця та архівних матеріалів. Для більш ефективного пошуку інформації слухачі вчились використовувати розширений пошук, в якому задаються необхідні параметри.

5 Березня 2018
Центральна бібліотека
Поліція і спільнота

2 березня 2018 року в рамках міжнародної програми ПОЛіС «Поліція і спільнота» в бібліотеці філії Бориспільської МЦБС відбулась зустріч «Закон про мене, мені про закон» з представниками патрульної поліції та ювенальної превенції м. Борисполя, організованою та проведеною провідним бібліотекарем Ніною Бахмат. Спілкування проводилось у формі "Жива бібліотека", в якій «книгами» виступили офіцер патрульної поліції І. Рудь, старший інспектор ювенальної превенції А. Хіміч, інспектор А. Проневич. Читачами «книг» виступили користувачі бібліотеки та школярі 9-А класу ЗОШ №3 з вчителем історії В. Яхнієм та зав. бібліотекою Н. Кирик. "Читання" відбувалось у формі спілкування.

2 Березня 2018
Філія
Чарівниці в бібліотеці

Щочетверга, за будь-якої погоди, поспішають до бориспільської міської бібліотеки представниці прекрасної статі. Вже п’ятий рік тут діє клуб любителів рукоділля «Творча майстерня». Його учасників об’єднує жага творчості і любов до краси. До складу клубу входять як жителі міста, так і сіл Бориспільського району.

1 Березня 2018
Центральна бібліотека
Робота з електронним носієм – флешкою

1 березня 2018 року слухачі «Університету третього віку» успішно справилися із завданнями, які були запропоновані викладачем на підсумковому занятті за темою: «Робота з електронним носієм – флешкою». Найбільш активними під час повторення були Пітура Катерина Федорівна, Шванц Анатолій Васильович, Фесенко Володимир Іванович.

1 Березня 2018
Центральна бібліотека
Навчання пошуку потрібної інформації в Інтернеті

З 26 по 28 лютого 2018 в центральній бібліотеці продовжило заняття в групі та індивідуальні консультації Бюро комп’ютерних технологій. Слухачі в рамках Бюро вивчали рухи пальців до першого (нижнього) ряду клавіатури ПК і набирали учбові тексти під диктовку ведучої методиста Олени Костюкової, не дивлячись ні на клавіатуру, ні на монітор. ВПО з Донецьку та Симферополя за допомогою методиста складали резюме для влаштування на роботу.

28 Лютого 2018
Центральна бібліотека