Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Інформаційний вісник "Євродайджест"

Серпневий випуск Інформаційного вісника "Євродайджест" від Української Асоціації Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції.

Сподіваємось ви знайдете для себе корисну інформацію.

Будьте у курсі європейських новин та можливостей!

6 Вересня 2017
ПДГ
Оглядова мандрівка Британією

Після оголошення центральної бібліотеки переможцем у додатковому конкурсі за проектом УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +») пункт європейської інформації при бібліотеці щомісяця проводить для користувачів оглядові мандрівки країнами Євросоюзу. Минув вже рік, користувачі читального залу чекають кожної подорожі Європою бібліо глобусом.

6 Вересня 2017
Європейський вибір
Бібліотека – центр підтримки внутрішньо переміщених осіб

Міська центральна бібліотека Борисполя продовжує працювати в рамках всеукраїнського проекту «Бібліотеки як центр підтримки громад в умовах воєнної загрози: організація надання послуг внутрішньо переміщеним особам (ВПО)».

4 вересня 2017 в бібліотеці стартувало Бюро комп’ютерних технологій «Все буде добре». До бібліотеки на безкоштовне комп’ютерне навчання прийшли внутрішньо переміщені особи зі Сходу та Криму від ГО «Новий Схід». Майбутні користувачі ПК використають отримані комп’ютерні знання при влаштуванні на роботу. Навчати групу буде методист МЦБС Олена Костюкова.

4 Вересня 2017
Центральна бібліотека
В країну знань сріблястий дзвоник кличе!

Ось і пролунав мелодійний звук першого дзвоника. Розквітли дитячим сміхом і щебетом, веселками осінніх квітів класи. Справжнє народне свято – День знань відкрило для кожного осяйну і нелегку дорогу до нових злетів.

4 Вересня 2017
Дитяча бібліотека
Гімн Борисполя

До Дня міста в Борисполі Управлінням культури, молоді та спорту ініційовано флешмоб "Декламуємо гімн Борисполя".

Його мета - об'єднання громади міста через виконання Гімну, що славить наше місто.

1 Вересня 2017
Центральна бібліотека