Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Презентація картин учасників проекту «З одного джерела»

27 грудня в міській дитячій бібліотеці заграли кольорові барви. Сьогодні тут відбулася презентація картин учасників проекту «З одного джерела». Цей проект присвячений творчості композиторів української діаспори США. Юні художники створили авторські роботи до відомих музичних українських творів: «Подоляночка», «Стоїть явір над водою», «Їхав стрілець на війноньку» та інших.

27 Грудня 2019
Дитяча бібліотека
Презентація книги Валентини Стрілько-Тютюн

До річниці надання Томосу Українській церкві відбудеться презентація книги Валентини Стрілько-Тютюн «Великомученики. Політичні репресії проти учасників руху за Українську Автокефальну Православну Церкву на Бориспільщині в 1921 -1930 роках».

Захід відбудеться в міській бібліотеці 20 грудня о 13.00

20 Грудня 2019
Центральна бібліотека
Великомученики

20 грудня, до річниці надання Томосу Українській церкві відбулась презентація книги Валентини Стрілько-Тютюн «Великомученики. Політичні репресії проти учасників руху за Українську Автокефальну Православну Церкву на Бориспільщині в 1921 -1930 роках». В книзі детально наведені факти, світлини, документи, кримінальні справи священників, які постраждали за свою віру і переконання. Планомірно і жорстоко була винищена вся церковна еліта в Україні і в 1940 -х в Україні лишились одиниці парафій, ченців, монастирів.

20 Грудня 2019
Центральна бібліотека
День архівних установ в України

20 грудня 2019 працівники Бориспільського архіву відзначали своє професійне свято у Бориспільській центральній бібліотеці в рамках діяльності клубу громадських обговорень «Діалог».

Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук привітав архівістів з їх професійним святом, розповів про досягнення громади міста у різних сферах життя за останній період. Керуюча справами виконкому Бориспільської міської ради Людмила Передерей у своїй промові наголосила на важливій місії та діяльності по створенню довіри до "зберігачів документів".

20 Грудня 2019
Центральна бібліотека
Миколай, Миколай, у наш край завітай!

Найулюбленішим зимовим святом дітвори є свято Святого Миколая. Святий Миколай завжди був покровителем і захисником маленьких дітей, тому малеча з нетерпінням чекає на це свято. Завітало свято і в Бориспільську міську дитячу бібліотеку.

18 грудня 2019 маленьким вихованцям старшої групи «Берізка» ДДЗ «Росинка» колектив Бориспільської міської дитячої бібліотеки подарував чудове свято «Миколай, Миколай, у наш край завітай!».

В казково оформленому залі на дітей чекала красуня-ялинка, зимова книжкова виставка «Зимонька-зима принесла нам свято». А ще велику увагу привертав чарівний кошик з подарунками від Миколая.

18 Грудня 2019
Дитяча бібліотека