Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Валізи правозахисників

Протягом тижня, з 15 по 19 жовтня 2019, в рамках ХУІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS.UA в Бориспільській центральній міській бібліотеці проходила виставка - інсталяція «Валізи правозахисників». Експозиція представлена у вигляді сімох валіз з особистими речами правозахисників та правозахисниць, які вимушені були залишити Крим, Луганськ, опинилися в ситуації небезпеки в Азербайджані та Білорусі, а також валіза активіста ромського походження.

18 Жовтня 2019
Центральна бібліотека
«Промінь Світла»

19 жовтня у Центральній бібліотеці відбувся незвичний і романтичний захід до закриття виставки картин нашої землячки Світлани Леонтьєвої «Промінь Світла». Несподіваним та феєричним сюрпризом став приїзд на захід відомого піаніста-віртуоза, людини-роялю Майка Кауфмана-Портнікова. Музикант вразив всіх своєю особистістю, цікавими історіями, духовним світоглядом та надзвичайною музикою.

18 Жовтня 2019
Центральна бібліотека
Покази для школярів

10 жовтня у Центральній бібліотеці для учнів ЗОШ 1 відбувся показ короткометражних фільмів Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Переглянуті фільми піднімають важливі соціальні теми. Фільми виявились корисними для дітей в рамках уроків правознавства по шкільній програмі.

1 -й фільм "Почути" побудований на озвученні анонімних текстів дзвінків на дитячий телефон довіри. Дитячі проблеми, відвертості, страхи, сумніви, які вони нікому не можуть озвучити, стали основною темою фільму.

17 Жовтня 2019
Центральна бібліотека
Управління стресом у критичних ситуаціях

16 жовтня 2019 р. в центральній бібліотеці за ініціативи ГО «Зелена лампа» спільно з БФ «Карітас- Київ» відбувся тренінг на тему "Управління стресом у критичних ситуаціях", який провів Роберт Майкл Гікс, полковник ВПС США у відставці,капелан, доктор психологічних наук. З 1996 р. він кілька разів відвідав Україну, а після подій на Майдані - щороку.

15 Жовтня 2019
Центральна бібліотека
урок-реквієм «Сила нескорених»

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня провідний бібліотекар бібліотеки-філії Ніна Бахмат організувала і провела урок-реквієм «Сила нескорених». На захід були запрошені завідуюча бібліотекою ЗОШ №3 та учні 10-Б класу (кл.кер. Головіна Т. М.). З великою цікавістю присутні слухати розповідь бібліотекаря про звитягу предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також ознайомила з героями сьогодення, які нині боронять державу. Нагадала і про наших краян - бориспільчан, які в різні роки виборювали свободу, захищали Вітчизну та віддали життя за цілісність і незалежність України.

13 Жовтня 2019
Філія