Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
День українського козацтва та День захисника України

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва та День захисника України.

Напередодні свята, 9 жовтня, до міської дитячої бібліотеки завітали читачі – учні 2-Б класу ліцею «Дизайн-Освіта» разом зі своїм класним керівником Колядою Н.Г. та шкільним бібліотекарем Радченко Л.О.

Маленьких читачів радо зустріла провідний бібліотекар Руденко Т.Г. Вона познайомила дітей з бібліотекою та її відділами, а далі запросила маленьких читачів на Патріотичну інформіну «Ми нащадки козацької слави».

13 Жовтня 2019
Дитяча бібліотека
Підліток проти корупції

11 жовтня 2019 р. в Центральній бібліотеці відбулась презентація фільму громадської активності «Ти, б.. , рота закрий» та зустріч з учасниками та творцями фільму. Режисерка та операторка фільму Таїсія Кутузова і редакторка, продюсерка стрічки, модераторка зустрічі Єлизавета Сокуренко розповіли про ідею створення фільму завдячуючи фестивалю Docudays UA, в рамках якого і показано фільм у бібліотеці. Головний герой фільму 16-річний Сергій Чагаров, молодий активіст, який самотужки бореться з "системою", корупцією в селі Гатне під Києвом.

10 Жовтня 2019
Центральна бібліотека
Оволодіння омп’ютерною клавіатурою

10 жовтня 2019 року в Бориспільській центральній бібліотеці слухачі «Університету третього віку» вивчали нову тему - «Комп’ютерна клавіатура. Відпрацювання роботи клавіш на комп’ютерній клавіатурі». Слухачі тримали конспект про призначення головних клавіш на клавіатурі та відпрацювання роботи клавіші Shift, присутні перейшли до виконання практичного завдання, метою якого було навчити всіх друкувати слова з великої літери, застосовуючи клавішу Shift.

10 Жовтня 2019
Центральна бібліотека
Чесна платіжка

10 жовтня 2019 року до читального залу Бориспільської центральної бібліотеки завітала заступник начальника Бориспільського бюро правознавчої допомоги Лук’яненко Вікторія. Вона прочитала лекцію на тему «Чесна платіжка». Юрист озвучила наболілі та актуальні питання прийняття рішення про граничні тарифи на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для населення міст обласного значення. Також розповіла про право на субсидії, які отримали громадяни після затвердження нових тарифів. Під час спілкування користувачі бібліотеки, отримали особисті консультації з даної теми.

9 Жовтня 2019
Центральна бібліотека
Два кольори Дмитра Павличка

4 Жовтня 2019
Бібліографія