Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Чи знаю я свої права?

6 грудня, напередодні Всеукраїнського Тижня права, в міській бібліотеці відбувся правовий лабіринт «Чи знаю я свої права?» Безліч питань, особливо у людей похилого віку, виникає щодо договору довічного утримання. Саме цю тему розкрила під час зустрічі юрист Бориспільського бюро правової допомоги Вікторія Лук’яненко. Користувачів бібліотеки похилого віку цікавили питання: Що ж це за договір? Як він реєструється? На що необхідно звернути особливу увагу при його підписанні?

6 Грудня 2018
Центральна бібліотека
ЕX LIBRIS: Нью-Йоркська публічна бібліотека

5 грудня 2018 р. в бориспільській міській бібліотеці зібралась бібліотечна спільнота міста для перегляду документального фльму «ЕX LIBRIS: Нью-Йоркська публічна бібліотека» американського режисера Фредеріка Вайзмана. Це ексклюзивний перегляд фільму Міжнародного мандрівного кінофестивалю про права людини «Docudays Ua», модератором якого є правозахисник Денис Денисенко. Перед початком сеансу він нагадав про природнє право кожного на вільний доступ до інформації, про рівні права. Більш ніж тригодинна стрічка повідала про життя найбільших у світі Нью-Йоркських бібліотек - філій. Цікаві теми і проблеми спостерігаються у всіх біблотеках світу -- як краще інтегруватися у суспільство, чим зацікавити читача, як заохотити і допомогти підліткам, як знайти спільні інтереси різних людей та соціально незахищені верстви населення. Також піднімаються важливі класові, національні, політичні питання, які є актуальними як для Америки, так і для всього світу.

5 Грудня 2018
Центральна бібліотека
Дeлeгація з Японіі

4 грудня 2018 в бориспільській міській бібліотеці відбулась визначна подія: всі гуртом зустрічали дeлeгацію з Японіі - з хлібом-сіллю та украінськими піснями, які прозвучали у виконанні учнів бориспільської ДМШ (директор Надія Ганудельова) та ансамблю "Травневі роси"

З привітальним словом до гостей звернувся заступник міського голови Микола Корнійчук. В роботі круглого столу взяли участь секретар міської ради Ярослав Годунок та керуюча справами міськвиконкому Людмила Передерей.

4 Грудня 2018
Центральна бібліотека
Світлий геній українського слова – Григорій Квітка-Основ'яненко

З нагоди 240-річчя від дня народження Григорія Квітки-Основ'яненка в бібліотеці-філії відбулися Голосні читання «Світлий геній українського слова – Григорій Квітка-Основ'яненко». Провідний бібліотекар Ніна Бахмат ознайомила відвідувачів з основними віхами життя українського письменника Григорія Федоровича Квітки (його справжнє ім’я), який увійшов в історію української літе¬ратури як зачинатель і перший класик художньої прози.

3 Грудня 2018
Філія
В бібліотеці вивчали Excel

29 листопада 2018 року до Бориспільської центральної бібліотеки на чергове заняття завітали слухачі бібліотечного клубу «Університет третього віку», щоб отримати нові знання. Цього разу викладач курсу комп’ютерної грамотності бібліотекар Базікалова Людмила запропонувала перевірити домашнє завдання шляхом проведення вікторини. Під час вікторини присутні ще раз повторили і закріпили знання з можливостей програми Word та перейшли до вивчення нової комп’ютерної програми Excel. Викладач дала поширений конспект з даної програмі; на занятті були розглянуті питання про застосування та використання Excel. Під час практичного заняття всі вчилися правильно заходити в програму, ознайомились з вікном програми. Слухачі курсу вже друкували в клітинках програми, готуючись до наступної теми, коли вони будуть обчислювати суму чисел. Під час вікторини та практичного завдання добре працювали Мішина Н. М., Миленна Л. Ф., Яковенко В. І., Малинко Л. П.

29 Листопада 2018
Центральна бібліотека