Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Університету третього віку

Урочистим привітанням директора Бориспільської міської централізованої бібліотечної системи Кручиніної Жанни Борисівни почалося заняття Університету третього віку з комп’ютерної грамотності, який вже четвертий рік діє в міській бібліотеці

6 вересня 2018 до бібліотеки прийшли підопічні міського Територіального центру надання соціальних послуг, щоб навчитися працювати за комп’ютером. Викладач, бібліотекар Базікалова Людмила Вікторівна, провела вступне заняття, під час якого ознайомила слухачів з програмою, за якою вони будуть навчатися. Слухачі опанували тему: «Введення в предмет комп’ютерної грамотності».

6 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Кольори рідного краю

Напередодні Дня міста Бориспіль та на честь 95-річчя Бориспільського району в Бориспільській міській бібліотеці в рамках Арт-знайомства «Митці нашого краю» відбулась презентація мистецької виставки робіт вихованців Великоолександрівської школи мистецтв та ремесел «Кольори рідного краю». На захід крім читачів бібліотеки завітали дев’ятикласники ЗОШ №1.

5 Вересня 2018
Центральна бібліотека
В країну знань сріблястий дзвоник кличе

Розпочався новий навчальний рік. Для того, щоб допомогти школярам зорієнтуватися в морі літератури на допомогу шкільній програмі, 3 вересня в міській дитячій бібліотеці для всіх вікових груп користувачів відбувся День бібліографії «В країну знань сріблястий дзвоник кличе».

3 Вересня 2018
Дитяча бібліотека
З Україною в серці

23 серпня 2018 року в міській бібліотеці до Дня Незалежності проведено Круглий стіл «З Україною в серці», ініційований бориспільським осередьком Народного руху України. На засіданні пройшла злагоджена дискусія та обмін думками з приводу історії та сьогодення української незалежності.

Розпочалось засідання круглого столу з виконання всіма присутніми Державного Гімну України. На заході була присутня заступник міського голови Людмила Пасенко.

23 Серпня 2018
Центральна бібліотека
Хай в серці кожної дитини живе любов до України

День Незалежності України – це найбільше свято. Уперше за тисячолітню історію на карті світу постала держава під назвою Незалежна Україна.

Незалежність є найбільшим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

22 Серпня 2018
Дитяча бібліотека