Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Кличемо вас на вечорниці гуляти, Андрія справляти, на дівочу долю ворожити

Серед зимових свят виділяється, мабуть, найцікавіше – день Андрія Первозванного, чи, як у народі кажуть, свято Калити.

Щоб доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів 11 грудня до міської дитячої бібліотеки завітали учні 6-А класу Бориспільського НВК ім.К.Могилка на етно вечірку «Кличемо вас на вечорниці гуляти, Андрія справляти, на дівочу долю ворожити».

11 Грудня 2019
Дитяча бібліотека
«Шкідливі звички – шлях у безодню»

В рамках Всеукраїнського Тижня права 10 грудня в Бориспільській міській дитячій бібліотеці відбулася зустріч-діалог «Шкідливі звички – шлях у безодню».

На зустріч були запрошені учні 9-х класів ЗОШ №6 та офіцер патрульної поліції Бикова А.В.

Три небезпечні вороги вкорочують тривалість людського життя-це куріння, алкоголізм та наркотики. Інколи підліткам хочеться відчути себе дорослими. Цікавість, недостатність знань про шкідливість наркотиків, алкоголю, пустощів приводять до рабської залежності.

10 Грудня 2019
Дитяча бібліотека
Презентації 2-х збірок оповідань «Теплі історії» та «Вузлик на пам‘ять. Історії та спогади про бабусю»

7 грудня 2019 Бориспільська Центральна бібліотека стала місцем затишної презентації 2 -з збірок оповідань «Теплі історії» та «Вузлик на пам‘ять. Історії та спогади про бабусю». Молоді та перспективні авторки Оксамитка Блажевська, Любов Базь і Марина Єщенко представили свої оповідання із збірок, розказали свої цікаві історії та зачитали уривки своїх творів. Письменниці, до речі, представляють всю Україну -- Хмельницький, Полтава, Київ та, звісно ж, Бориспіль. Адже модератором зустрічі та однією з авторок, чия проза представлена у збірках, є наша улюблена бориспілька, відома нам більше своєю поезією Світлана Дідух-Романенко.

7 Грудня 2019
Центральна бібліотека
Вшанування борців за незалежність України

4 грудня 2019 у Бориспільській центральній бібліотеці проведено Коло спілкування, де вшанували борців за незалежність України. До бібліотеки завітали краєзнавці, бібліотечні працівники, читачі бібліотеки. Згадали 28-му річницю Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 р, де 90,32 % українців проголосували за Незалежність України, підтвердивши цим Акт проголошення Незалежністі України від 24 серпня 1991.

4 Грудня 2019
Центральна бібліотека
Математичні обчислення

28 листопада 2019 року в Бориспільській центральній бібліотеці відбулося чергове заняття бібліотечного клубу за інтересами «Університет третього віку». Після засвоєння попередніх тем слухачі вже успішно працюють в програмі Ecxel. Викладач курсу комп’ютерної грамотності, провідний бібліотекар центральної бібліотеки Базікалова Людмила Вікторівна, провела ознайомлення з програмою Ecxel для математичних обчислень. Присутні отримали повний конспект про правильне користування програмою, формули та методику математичних обчислень. З метою закріплення знань слухачі курсу самостійно вчилися розв’язувати задачі, вираховуючи суму чисел, добуток; вивчили геометричні функції.

28 Листопада 2019
Центральна бібліотека