Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Методичний день в Київській обласній бібліотеці для дітей

26 червня 2019 бібліотечні працівники Бориспільської МЦБС відвідали Київську обласну бібліотеку для дітей, яка здійснює науково-методичне та інформаційне координування з питань бібліотечного обслуговування дитячого та дорослого населення Київщини. Цього дня було проведено Методичний день «Особливості класифікації і розстановки документальних фондів згідно УДК та актуальні питання бібліотечної діяльності».

26 Червня 2019
Центральна бібліотека
Виставка фотопортретів «20 чоловіків»

15 червня у Центральній бібліотеці міста відкрилася виставка фотопортретів «20 чоловіків». Авторами світлин є вихованці фотогуртка «Світанок», що діє при БДЮТ «Дивоцвіт». Очолює гурток молодий, талановитий і креативний Сергій Кручинін, якого часто можна зустріти вулицями міста з фотоапаратом в руках. Переймаючи лише найкраще від свого наставника, команда юних фотографів працювала над виставкою близько двох місяців, хоча знімати було й нелегко.

15 Червня 2019
Центральна бібліотека
Літературний кадр

11 червня у бібліотеці-філії стартував новий пізнавальний проект «Кінозал в бібліотеці», в рамках якого відбувся перший захід «Літературний кадр». Головна мета проекту - допомогти користувачам краще пізнати і наблизитися до розуміння літератури через втілені в кіно образи, усвідомлювати власне сприйняття художнього твору.

11 Червня 2019
Філія
Перехрестя веселих забав «Літня мандрівка Книголюбів»

Літні канікули – це яскрава і різнобарвна пора, коли хочеться відпочити. Але провести всі сонячні дні вдома – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів і різноманітних розваг. Саме тому дитяча міська бібліотека залюбки зустрічає всіх охочих драйвово провести літній час. Неймовірно насичено, гамірно та яскраво проходять літні тижні шкільних таборів у нашій книгозбірні.

11 Червня 2019
Дитяча бібліотека
Міні-фестиваль з програмування в MINECRAFT

9 червня 2019 в Центральній міській бібліотеці відбувся дитячий міні-фестиваль з програмування в MINECRAFT!

Під час свята продемонстровано презентацію програм учнів курсу "Основи програмування з Minecraft", яку вони склали в результаті навчання в конкурсній програмі.

Проведено майстер-клас з картонного моделювання і всі бажаючі конструювали собі меча.

І, звичайно ж, родзинка свята - Гра в Minecraft для бажаючих.

9 Червня 2019
Центральна бібліотека