Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Дарування книг

Протягом 2017 – 2021 років в Україні проходять святкування сторіччя Української революції (1917 – 1921). Фонд Бориспільської МЦБС має достатню кількість документів, в яких йдеться про ті буремні історичні події, які розкривають невідомі та маловідомі сторінки боротьби українського народу за самостійність.

18 Липня 2018
Центральна бібліотека
Декларація про державний суверенітет

13.07.2018 для відвідувачів читальної зали Бориспільської центральної бібліотеки бібліотекарі Людмила Базікалова та Надія Балицька провели інформаційне повідомлення на тему: «Декларація про державний суверенітет - важливий крок на шляху до незалежності України».

13 Липня 2018
Центральна бібліотека
До Кіпру - з «Бібліоглобусом»

10 липня 2018 в Пункті Європейської інформації (ПЄІ) Бориспільської центральної бібліотеки в рамках проекту «Бібліоглобус» бібліотекар Надія Балицька підготувала та провела чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу. Тема книжкової подорожі - «Цікаві факти про Республіку Кіпр».

10 Липня 2018
Центральна бібліотека
Будь природі другом

З настанням найкращої для дітлахів пори року – літечка, в міській дитячій бібліотеці організовано пізнавальний куточок «Будь природі другом». Саме тут діти можуть почитати книги та дізнатися багато цікавого про тварин, про птахів , про комах – та про весь оточуючий тваринний світ.

18 червня був проведений пізнавальний калейдоскоп «Торбинка цікавинок про домашніх тваринок». Бібліотекар Руденко Тетяна Григорівна ознайомила дітей з цікавими фактами з життя домашніх тварин та прочитала книгу «Домашні тварини» серії «Твоя енциклопедія».

Діти в свою чергу розповідали про своїх домашніх улюбленців та про різні курйозні випадки з їхнього життя.

18 Червня 2018
Дитяча бібліотека
Від краєзнавства до краєлюбства

В бібліотеці-філії з 5.06.по 14.06 проводилась декада краєзнавчих знань під гаслом «Від краєзнавства до краєлюбства». З метою популяризації краєзнавчої літератури провідним бібліотекарем Ніною Бахмат в бібліотеці була організована краєзнавча виставка «Мій рідний край», біля якої проводились бесіди з читачами.

Для більш ширшого пізнання історії міста, побуту українців бібліотека-філія організувала 13 екскурсій для дітей зі шкільних таборів ЗОШ №3 та НВК «Гімназія «Перспектива» до Світлиці міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді. Бібліотека-філія стала містком з’єднання між школою та центром туризму та краєзнавства. Адже у співпраці з установою, яка також здійснює краєзнавчу роботу розширюються можливості бібліотеки і зміцнення цих зв`язків вносить в краєзнавчу діяльність новий зміст.

14 Червня 2018
Філія