Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Академія «Скарбниця здоров’я. Валеологія»

29 січня 2020 р. Бориспільська Центральна бібліотека збагатилась ще одним цінним клубом для всіх охочих. Відбулось перше засідання Академії «Скарбниця здоров’я. Валеологія». На зустрічі лектори, медичні працівники Олена Гудим та Людмила Дараган розповіли про свій особистий шлях від звичайної медицини до глибоких знань про людину та її здоров’я. Визначили основні характеристики здоров’я, такі як: оптимальна маса тіла (якщо талія більше 80 см., то вже існує проблемно), хороший обмін речовин та їх засвоєння організмом. Для цього кожній людині необхідно випивати достатню кількість сирої води.

29 Січня 2020
Центральна бібліотека
День без Інтернету

Сьогодні мало хто уявляє своє життя без глобальної мережі Інтернет. Завдяки Інтернету люди працюють, навчаються, спілкуються, розважаються та відпочивають. Закликаючи людей хоча б один день прожити виключно в реальному світі, міжнародна спільнота започаткувала досить незвичайне свято – День без Інтернету, який відзначається щорічно в останню неділю січня.

25 Січня 2020
Філія
«Ім’я, увічнене у пам’яті народній»

24.01.2020 в Бориспільській центральній бібліотеці була презентовано перегляд літератури «Ім’я, увічнене у пам’яті народній», присвячений дню народження Павла Платоновича Чубинського, видатного вченого-етнографа, поета і журналіста, юриста, громадського діяча, фольклориста, автору тексту Державного Гімну України.

24 Січня 2020
Центральна бібліотека
«Дія. Цифрова освіта»

Працівники Бориспільської МЦБС провідний бібліотекар Ніна Бахмат та методист Марина Котвицька пройшли тестування онлайн-курсу з медіа-грамотності у форматі серіалів «Базовий із цифрової грамотності» на національній онлайн-платформі з навчання цифрових навичок за проєктом Міністерства цифрової трансформації України «Дія. Цифрова освіта».

24 Січня 2020
Центральна бібліотека
Великий син великого народу

23 січня 2020 на Інформаційну веселку «Великий син великого народу» до Бориспільської міської центральної бібліотеки завітали учні ЗОШ №1 (педагог Валентина Кузьменко). Зустріч присвячена Павлу Платоновичу Чубинському, який народився 27 січня 1839 року в місті Борисполі. Він був надзвичайно талановитою людиною, вченим, патріотом України, який вивчав і досліджував українські народні традиції і фольклор. Діти дізнались багато цікавого про діяльність нашого великого земляка, переглянули відео про Державний Гімн України, слова якого належать Павлу Платоновичу.

23 Січня 2020
Центральна бібліотека