Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Весняний благоустрій до Дня довкілля

19 квітня 2019 працівники бориспільської бібліотечної системи разом з іншими працівниками культури долучились до прибирання території, прилеглої до міського будинку культури. Захід проходив у рамках весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та санітарної очистки території міста.

19 Квітня 2019
Центральна бібліотека
Повідомлення на тему: «Україна на шляху до Євроінтеграції»

9 квітня 2019 в Пункті європейської інформації, що діє при центральній бібліотеці, бібліотекар Балицька Надія надала інформаційне повідомлення на тему: «Україна на шляху до Євроінтеграції».

До уваги користувачів була представлена книга за загальною редакцією В.П. Горбуліна (голови Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України, академіка НАН України, доктора технічних наук, професора) «Дослідження і розробки у сфері євроатлантичної інтеграції України. Взаємодія України з НАТО: соціологічний та експертний аналіз».

9 Квітня 2019
Центральна бібліотека
Ми читаємо завзято, а читання нам - це свято

В циклі весняних свят є два чудових дитячих свята – Всеукраїнський тиждень дитячого читання та Всесвітній день дитячої книги. Саме сьогодні, 2 квітня, до міської дитячої бібліотеки завітали учні 3 класу Академічного ліцею (кл. кер. Сарніцька Л.В.) на літературний ранок «Ми читаємо завзято, а читання нам - це свято», який є заключним етапом Всеукраїнського тижня титячого читання. Це свято пов’язане з днем народження видатного данского казкаря Ганса-Християна Андерсена, який подарував дітям дуже багато відомих казок.

2 Квітня 2019
Дитяча бібліотека
Прочитай і усміхнись

2 квітня 2019 в читальному залі Бориспільської центральної бібліотеки до Всесвітнього дня сміху проведено веселий сміх- тайм «Прочитай і усміхнись».

Провідний бібліотекар Людмила Базікалова та бібліотекар Надія Балицька прочитали користувачам вислови видатних людей про сміх та розваги, ознайомили присутніх з відомими письменниками - гумористами: Павлом Глазовим, Остапом Вишнею, Євгеном Дударем, з їхніми гуморесками та усмішками. Також представили гуморески і фейлетони наших місцевих письменників Федора Шилофоста та Олексія Горового. Мисливські історії останнього вразили користувачів своїм повчальним гумором. Його історії вчать оберігати тваринний та рослинний світ природи.

2 Квітня 2019
Центральна бібліотека
Електронне листування

28 березня 2019 слухачі «Університету третього віку» опанували нову тему: «Впорядкування електронних листів. Відправлення листа кільком адресатам». Всі отримали конспект про види листів, виникнення смайликів, послухали цікаву лекцію про засновника смайлів.

28 Березня 2019
Центральна бібліотека