Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Чарівна краса вишиванки

Україна відзначає день свого національного оберега - вишиванки. Для нас вишита сорочка - це символ нації та любові до своєї країни.

16 травня до цієї дати в Бориспільській міській дитячій бібліотеці була оформлена бібліотечна гостина "Чарівна краса вишиванки". Читачі нашої бібліотеки та їх батьки могли познайомитися з вишиванками різних областей України від старовини до сучасності.

16 Травня 2019
Дитяча бібліотека
Витончена прикраса книги еклібрис -- духовне надбання любителів читання

7 травня 2019 в бориспільській міській бібліотеці для учнів 6-го класу ЗОШ №1 проведено літературно-мистецьку панораму "Витончена прикраса книги еклібрис -- духовне надбання любителів читання".

Бібліотекарями було презентовано нові надходження книг -- літературу для підлітків видавництва "Академія". Більше тридцяти книг на актуальні теми, які турбують підлітків у всі часи, від сучасних відомих українських письмеників було придбано і подаровано бібліотеці за сприяння депутата Верховної Ради Сергія Міщенка.

7 Травня 2019
Центральна бібліотека
Вітання з Великоднем
28 Квітня 2019
Центральна бібліотека
Персональна виставка художніх робіт Іванькової Майї

25 квітня 2019 в міській бібліотеці відбулось відкриття виставки юної художниці Іванькової Майї. Дівчинці лише 9 років, навчається у 3 класі. Із самого малечку вона займається малюванням в студії образотворчого мистецтва класу педагога Ірини Тименко Бориспільського будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт».

На виставці представлено результат її напрацювань – більше 40 робіт, які були виконані впродовж року. Тут можна побачити пейзажі, натюрморти, зображення тварин.

Майя полюбляє подорожувати, мріє відвідати Францію, тому на багатьох картинах ми можемо насолодитися красою Парижа.

25 Квітня 2019
Центральна бібліотека
Весняний благоустрій до Дня довкілля

19 квітня 2019 працівники бориспільської бібліотечної системи разом з іншими працівниками культури долучились до прибирання території, прилеглої до міського будинку культури. Захід проходив у рамках весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та санітарної очистки території міста.

19 Квітня 2019
Центральна бібліотека