Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Година поетичного настрою «Кохані звуки, рідне слово – моя кохана українська мова»

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови, Любов до рідної країни неможлива без любові до рідного слова. Мова – це серце нації і канва, на якій людина вишиває узори свого буття. Цього дня (21 лютого) до міської дитячої бібліотеки завітали читачі-учні 5-В класу ЗОШ №6 на Годину поетичного настрою «Кохані звуки, рідне слово – моя кохана українська мова».

21 Лютого 2019
Дитяча бібліотека
П’ять років пам’яті і болю

20 лютого 2019 р. в Центальній бібілотеці відбувся літературний вечір «П’ять років пам’яті і болю», присвячений 5-й річниці розстрілів мирної акції протесту на Майдані та Дню вшанування Героїв Небесної сотні. Хронологічно згадали і відчули як «жила» наша країна 5 років тому подіями на Майдані та подивились документальні відео з інтернету.

20 Лютого 2019
Центральна бібліотека
Територія правознавця

19 лютого 2019 в міській бібліотеці проведено Годину правової довідки «Територія правознавця». Зовсім небагато часу лишилось до 31 березня, дня проведення виборів прeзидeнта. Багато питань, особливо у людей, які пeрeїхали в Бориспіль зі сходу України та Криму (ВПО), виникає щодо можливості реалізувати своє волевиявлення і проголосувати за одного з кандидатів.

19 Лютого 2019
Центральна бібліотека
Свято Стрітення в бібліотеці

За холодними зимовими днями до нас нарешті прийшло останнє свято зимового циклу - свято Стрітення. За народними віруваннями, цього дня – 15 лютого – зима зустрічається з весною. Саме 15 лютого у Бориспільській міській дитячій бібліотеці розгорнулося цікаве дійство. Відбувалось сперечання зими з весною. Підтримати ці змагання прийшли читачі-учні 5-го класу ЗОШ №6.

15 Лютого 2019
Дитяча бібліотека
Вічне таїнство любові

14 лютого 2019 до дня всіх закоханих у центральній бібліотеці відбулось Поетичне рандеву "Вічне таїнство любові". Талановиті бориспільські поети, чутливі творчі натури, довели своїми вівршами, що "кохання та поезія ходять поруч". Прозвучала першокласна "чоловіча лірика" від Володимира Литвина, Миколи Федорова та Миколи Боровка. Поет-пісняр Михайло Боярко повідав свою історію знайомства з коханою дружиною і виконав пісню, навіяну цими подіями.

14 Лютого 2019
Центральна бібліотека