Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Правовий лікбез «Твої права – твоя фортеця»

22 грудня 2017 у міській бібліотеці проведено Правовий лікбез «Твої права – твоя фортеця».

Впродовж дня користувачам читального залу було запропоновано для перегляду книжкову виставку правової тематики «Ти маєш право…» за матеріалами діяльності Правозахисного Центру громадських досліджень. Гість заходу користувач бібліотеки, громадський діяч, правознавець Анатолій Ковальчук розповів про Загальну Декларацію прав людини.

22 Грудня 2017
Центральна бібліотека
Бібліотека на сторінках преси
22 Грудня 2017
Бібліографія
«Тепло душі даруємо людям»

21 грудня 2017 у бібліотеці відбулась традиційна зустріч «Тепло душі даруємо людям». Працівники, друзі бібліотеки, учасники бібліотечних клубів за інтересами зібрались разом аби поспілкуватись та поділитись творчими здобутками.

Спочатку привітали зиму красивими віршами бориспільської поетеси Галини Писанки. Ведучі заходу бібліотекарі Олена Шкребтієнко та Надія Балицька зазначили про багатство, різнобарвність та символічність зимових свят, які починаються з 4 грудня і супроводжують нас майже 2 місяці зими. Цікаво, що зустріч припала на 21 грудня – досить сакральний день природи.

21 Грудня 2017
Центральна бібліотека
«Казки діда Харитона»

На день святого Миколая 19 грудня 2017р. до бібліотеки завітала казка. Працівники бібліотеки з ялинкою і піснями зустріли вихованців старшої групи дитячого садочку «Сонечко». Директор бібліотеки Жанна Кручиніна розповіла історію свята Миколая, а художниця і давній друг бібліотеки Тетяна Кучмій запросила дітей у свій казковий світ.

Книга «Казки діда Харитона» народилася як дитячий спогад про дитинство художниці. З екрану постали яскраві ілюстрації до казок, придуманих улюбленим дідусем Харитоном, який мешкав на Миколаївщини. Три казки, три оригінальні історії про тварин, три персонажі - котиха, водянистий цап та щедрий зайчик -- перебігають з однєїї казки до іншої, захопили уяву малих відвідувачів бібліотеки. Цікавий сільський побут та яскраві образи, такі як піч, сушарка, сільські тварини, гостинці від зайчика виявились знайомими дітям.

19 Грудня 2017
Центральна бібліотека
Апостол правди і добра
15 Грудня 2017
Бібліографія