Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
У світі японської казки

З метою розширення знань своїх читачів про Країну Вранішнього Сонця - Японію - 30 жовтня 2017 в міській дитячій бібліотеці проведено цікавий захід - Відкрита книга «У світі японської казки».

У фойє бібліотеки дітей зустрічала яскрава книжкова виставка «Загадкова Японія», на якій представлені матеріали про історію, економіку країни. Знайомство з експозицією доповнило відомі дітям факти різними цікавинками з національного японського фольклору, зацікавило самобутньою японською культурою. Тут же, поряд з виставкою були представлені роботи читача бібліотеки, учня 6-Б класу гімназії «Перспектива» Максима Назімова, виконані в стилі оригамі.

Та основним акцентом цього дня були голосні читання японських казок. Кожен бажаючий міг не тільки послухати, а й сам прочитати казку, яка йому сподобалась.

30 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
Осінь в бібліотеці

30 жовтня Красуня-осінь завітала до бібліотеки-філії міста Борисполя. Любов до цієї чудової пори надихнула бібліотекаря Ніну Бахмат та читачів на створення яскравих композицій на вікнах бібліотеки з осіннього листя та парасольок, які захищають перехожих від густого дощу.

Зачаровує осінь яскравими фарбами та красивими, ліричними віршами. Користувачі під час «осінньої» творчості слухали вірші класиків української поезії Дмитра Павличка і Володимира Сосюри, Андрія Малишка і Максима Рильського, Ліни Костенко і Дмитра Білоуса. З книгою було тепло і затишно. Дуже приємно, що бібліотека може створити цей затишок, тут завжди цікаво. І саме в бібліотеці обов’язково на зміну осінній депресії прийде справжній осінній настрій і що кожен вибере книгу для себе і осінь стане теплішою.

30 Жовтня 2017
Філія
Книжковий калейдоскоп «В кожній книзі - таємниця»

27 жовтня 2017 в книжкове царство міської дитячої бібліотеки завітали учні 2-Б класу ліцею «Дизайн-Освіта», щоб переконатися скільки цікавинок на них чекає, якщо вони подружаться з книгою. Сьогодні був книжковий калейдоскоп «В кожній книзі - таємниця» Дітей провели по залах бібліотеки, ознайомили з книжковими виставками та з різними видами книжок. Були тут книги-велетні та книги-малютки, музичні книжки та книги-панорами, книги для розваг та цікавих забавлянок.

27 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
Безкоштовний показ європейських фільмів в Борисполі завершився

В Україні вперше відбувся фестиваль «Кіно проти корупції»

Кіноогляд розпочався 14 вересня 2017 і відбувався у 6 містах України. До програми увійшли шість європейських фільмів, які досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів.

Пункт європейської інформації міської центральної бібліотеки в Борисполі теж приєднався до проведення кіноогляду в приміщенні інформаційно-довідкового культурно-мистецького центра бібліотеки у рамках проекту «Артхаус Клуб» та демонстрував фільми протягом жовтня цього року.

26 Жовтня 2017
Центральна бібліотека
Рідна країна – безпечна країна

26 жовтня 2017 в бібіліотеці-філії Бориспільської МЦБС завершився Тиждень знань Правил дорожнього руху на підтримку соціально-просвітницького проекту «Рідна країна – безпечна країна» Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна».

Проведені заходи привернули увагу дітей-учасників дорожнього руху до питання безпеки на дорогах. Бібліотекар Ніна Бахмат та сержант поліції Іван Рудь нагадали всім учасникам заходів про серйозні небезпеки на дорогах; про те, як захистити себе від дорожньо-транспортних пригод, як бути уважними і вберегти своє життя і здоров'я. Підготовлені бібліотекарем вікторини, загадки, ігри, змодельовані ситуації активізували увагу дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху й закріпили отримані знання.

26 Жовтня 2017
Філія