Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Заочне знайомство з майстрами Борисполя

Напередодні Дня міста, 14 вересня, в міській дитячій бібліотеці відбулося Заочне знайомство з майстрами Борисполя за книгою «Творчий клуб «Спілка митців Борисполя»». Жителі нашого міста здавна славилися своїм особливим відчуттям прекрасного і здатністю найрізноманітнішими засобами передати красу і неповторність рідної землі. А хіба може бути інакше? Адже ці люди щедро обдаровані талантами. Саме безмежна любов до свого краю надихає, дає наснагу і спонукає їх до створення власними руками справжніх шедеврів народної творчості.

14 Вересня 2018
Дитяча бібліотека
Сфери використання комп’ютерів

13 вересня 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці відбулось чергове заняття «Університету третього віку». Перевіряючи домашнє завдання, слухачі активно спілкувалися з викладачем Базікаловою Людмилою Вікторівною про розвиток комп’ютерних технологій, типи вивчених комп’ютерних програм, ознайомилися з новим словом «гаджети». Найбільш активними слухачами при перевірці домашнього завдання були: Сайко Ольга Іванівна та Верес Галина Митрофанівна.

13 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Презентація книги «Черлені олені» від Сергія Дячука

12 вересня 2018 р. в центральній бібліотеці відбулась презентація книги «Черлені олені» від Сергія Дячука. (Історика, письменника, працівника Державного музею та друкарства). Його називають «бориспільським гуцулом», з дитинства жив в Борисполі і з школярських років є читачем бібіліотеки… Свою промову Сергій почав з того, як цінно для нього, що за круглим столом бібіліотеки, схожим на «гуцульську світлицю», зібрались дорогі для нього люди, однодумці, які своїми поступами легко «сприяли» виходу цієї книги у світ. Це Катерина Шабан, яка першою побачила і оцінила творчість Дячука, Борис Шапіро, який надав кошти і знайшов вихід на директора видавництва «Адеф-Україна» Ігоря Шпака. Як зазначив Борис Абрамович, «добрі справи йдуть від добрих людей і до добрих людей». Користуючись нагодою директор бібліотеки Жанна Кручиніна привітала депутата міської ради Катерину Шабан з днем народження.

12 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Шкільна бібліотека в сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проекти

7 вересня у приміщенні бориспільської міської дитячої бібліотеки для шкільних бібліотекарів сільських шкіл відбувся семінар на тему «Шкільна бібліотека в сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проекти». Відкрила семінар методист районного методичного кабінету по роботі з бібліотеками Чорноус Оксана Василівна, яка акцентувала увагу на тому, що одна із найважливіших соціальних функцій бібліотек в наш час полягає у задоволенні інформаційних потреб користувачів, наданні оперативного доступу до інформаційних ресурсів.

7 Вересня 2018
Дитяча бібліотека
«Жити всупереч: Проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі»

6 вересня 2018 р. в приміщенні Бориспільської міської бібліотеки відбулась презентація книги «Жити всупереч. Проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі». На заході були присутні співавтори книги, члени коаліції громадських організацій «Справедливість заради миру на Донбасі» Катерина Котлярова, Денис Денисенко, Сімон Шлегель (міжнародний менеджер проекту, Швейцарія- Німеччина), представники поліції, внутрішньопереміщені особи, бібліотечні працівники, громадські активісти.

6 Вересня 2018
Центральна бібліотека