Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Подорож в країну права
10 Грудня 2017
Бібліографія
УПА
10 Грудня 2017
Бібліографія
В країні права

8 грудня 2017 в центральній бібліотеці відбулась виховна година «В країні права» в рамках Всеукраїнського тижня права, на яку були запрошені учні ЗОШ №1.

На початку заходу виступив отець Ігор Шабан, доктор богослов’я, настоятель бориспільського храму святих Володимира та Ольги Української греко-католицької церкви. Він нагадав дітям, що окрім правового закону, є ще духовний закон всередині нас і церковні заповіді, які допомагають людям жити у мирі із мирськими законами.

8 Грудня 2017
Центральна бібліотека
Безкоштовний показ документального кіно

Із 1 жовтня стартував XIV Мандрівний фестиваль Docudays UA. Головна тема цьогорічного фестивалю «Чотири градуси» присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації і розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

8 Грудня 2017
Центральна бібліотека
В іншому світі

8 грудня 2017 в центральній бібліотеці в рамках XIV Міжнародного Мандрівного фестивалю відбувся показ стрічки української документалістки Дарії Гірної «Живі й нескорені», яка розповідає про місто Червоноград Львівської області, де у 1991 році було повалено пам’ятник Леніну. У фільмі глядач бачить роздуми літніх людей про життя, про Радянський Союз, про їх щоденний побут та розбудову незалежної України. В одному місті поруч живуть і співають, з одного боку, проукраїнський хор, з іншого — прорадянський російськомовний.

8 Грудня 2017
Центральна бібліотека