Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Театр слова на репетиції в бібліотеці

22 березня 2018 в центральній бібліотеці відбулась чергова репетиція Театру слова «Україна моя», що діє при бібліотеці. Керівник театру бібліотекар Олена Шкребтієнко пояснює свої заняття із бориспільськими школярами так: «Окрім слова, намагаємось розвивати пластику тіла, уяву, душу. Адже щоб бути хорошим актором стільки всього потрібно! Відчувати простір, людські переживання, уміти бачити-спостерігати цікаві повсякденні дрібниці з яких складається наше життя і вміти це все виразити на сцені, збагативши власним досвідом, уявою, багатством своєї душі. Адже театр – то провідник від слова, руху на сцені до серця кожного глядача. Потрібно постійно вчитися і відчувати...»

22 Березня 2018
Центральна бібліотека
Поезіє, ти сила чарівна!

Поезія входить у наше життя з дитинства. Вперше – під час маминої колискової, далі поетичне слово, через прості дитячі вірші проникає в таємниці людської душі.

Поезія… Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовний світ людини. Минають роки і ми відкриваємо для себе всесвітньо відомих поетів: Тараса Шевченко, Лесю Українку, Ліну Костенко, Вільяма Шекспіра, Йо́ганна Во́льфґанґа фон Гете, які писали та писатимуть на вічні теми: кохання та зрада, щастя і горе, дружба і ненависть.

21 Березня 2018
Дитяча бібліотека
Інформаційне меню "Весну закликати"

Такими оптимістичними віршованими рядками незабутньої бориспільської поетеси Галини Писанки 20 березня 2018 почалось літературне свято – Інформаційне меню «Весну закликати».

Весна приносить нам багато свят: Масляна, «Явдохи», «Сорок святих», «Теплого Олекси». Під час заходу говорили про День весняного рівнодення, який 2018-го припадає на 20 березня.

20 Березня 2018
Центральна бібліотека
Країна Греція. Цікаві факти

16 березня 2018 року в пункті європейської інформації для відвідувачів читальної зали центральної бібліотеки в рамках проекту «Бібліоглобус» бібліотекар Надія Балицька підготувала та провела чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу «Країна Греція. Цікаві факти».

Сучасна Греція вважається колискою західної цивілізації, батьківщиною світової демократії, західної філософії, основних принципів фізико-математичних наук, мистецтва театру та Олімпійських ігор сучасності. На основі грецької абетки виникли латиниця та кирилиця.

16 Березня 2018
Європейський вибір
Знайомство з Трансатлантичним альянсом

16 березня 2018 в Пункті європейської інформації, що діє при центральній бібліотеці, бібліотекар Надія Балицька провела бесіду на тему: «Знайомство з Трансатлантичним альянсом». Надія Володимирівна нагадала, що таке НАТО. Відвідувачі дізнались, що суверенна, незалежна і стабільна Україна, неухильно віддана демократії і верховенству права, має першорядне значення для євроатлантичної безпеки. Відносини між Україною і НАТО почали розвиватися ще на початку 90-х років XX ст. і відтоді стали одним з найбільш значущих партнерств НАТО. Починаючи із 2014 року, внаслідок російсько-українського конфлікту, співробітництво між Україною і НАТО у низці ключових галузей було активізовано.

16 Березня 2018
Європейський вибір