Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
«Подорож з казковими героями до Країни Права»

1 червня – перший день літа і Міжнародний день захисту дітей. Цього дня Бориспільська міська дитяча бібліотека приєдналась до загальноміського святкування і вирішила привітати своїх читачів та всіх жителів міста на центральній площі.

Працівники бібліотеки підготували інсталяцію «Дитина має право…» та провели гру-вікторину «Подорож з казковими героями до Країни Права». За кожну правильну відповідь учасники вікторини отримували подарунки. Дуже приємно, що серед дітей, які давали вірні відповіді, було багато читачів дитячої бібліотеки. Працівники бібліотеки доклали багато зусиль, щоб захід пройшов цікаво та весело. Повеселилися на славу і отримали задоволення і маленькі жителі міста і бібліотекарі.

1 Червня 2018
Центральна бібліотека
Театр слова «Україна моя» на міських заходах

Ось і закінчився навчальний рік та учасниці Театру слова «Україна моя», що діє при біблотеці, здають ДПА. Але не зважаючи на хвилюючи події у школі, Театр слова не відпочиває. 28 травня 2018 дівчата разом з керівником Оленою Шкребтієнко взяли участь у концерті-вечорі пам’яті талановитого бориспільського поета Олександра Колоса, якого ось уже 3 роки немає з нами. Літературна композиція про кохання, щастя, на слова поета прозвучала на невеличкій сцені "Доктор паб" разом з іншими учасниками вечора, бориспільськими музикантами та поетами - Світланою Дідух- Романенко, Дмитром Футорним, Тетяною Підгурською, гуртом "Крітікал квінта" та іншими. Склад учасників літературної композиції від бібліотеки: Слава Савостьянова, Дар’я Авдєєва, Софія Пономаренко. На фото Тетяни Підгурської керівник театру Олена Шкребтієнко в делікатній ролі суфлера.

1 Червня 2018
Центральна бібліотека
Зустріч з відомим львівським поетом Володимиром Тимчуком

25 травня 2018 відвідувачам центральної бібліотеки пощастило зустрітись з надзвичайно цікавою людиною і співбесідником. Володимир Тимчук – відомий поет, перекладач, підполковник Збройних Сил України, викладач військової топографіі в Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, кандидат технічних наук, лауреат премії ім. Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва (2016), співпереможець конкурсу прози про УПА від видавництва «Discursus» (2014) та ерудована і скромна людина.

25 Травня 2018
Центральна бібліотека
З героями книжок по статтях Конвенції ООН

24 травня 2018 в Бориспільській міській дитячій бібліотеці вирушив літературний експрес і не просто казковий, а правовийй – під назвою «З героями книжок по статях Конвенції ООН». Пасажирами потягу були учні ЗОШ № 8 6-а класу, які завітали до нас зі своїм шкільним бібліотекарем Людмилою Радченко.

Мандрівка цього разу була не просто казковою, а й повчальною та пізнавальною. В ігровій формі дітям було цікаво розібратися в правових законах нашої держави та ознайомитися з «Конвенцією ООН про права дітей». Бібліотекар Людмила Данчук запропонувала розважальну гру, в якій діти виявили свої знання з права, а також розглянули ситуації, де головними учасниками були герої літературних творів та казок.

Діти давали оцінку вчинкам героїв і разом з бібліотекарем обговорювали, як вийти з тієї чи іншої ситуації. Сподіваємось, що такі заходи стануть дітям у нагоді при вирішенні складних питань.

24 Травня 2018
Дитяча бібліотека
Історичний екскурс виставкою «Відродження» у бібліотеці

Протягом травня-червня у центральній бібліотеці експонується документальна виставка «Відродження», присвячена Олексію Матеєвичу, вченому, класику молдовської літератури, автору Державного Гімну Республіки Молдова, 130-річчя від дня народження якого відзначається цього року.

24 травня 2018 директор бібліотеки Жанна Кручиніна провела історичний екскурс для учнів 7-х та 8-х класів школи № 8. Змістовна та насичена екскурсія по виставці про життєвий шлях Олексія Матеєвича захопила школярів. Діти почули розповідь про зв’язок відомого молдовського вченого з Україною та аналогії його біографії з життям нашого земляка, автора Державного Гімну України, Павла Чубинського. Змістовна доповідь мала урочисте завершення: виконання двох Державних Гімнів - Молдови та України з використанням музичних відео з інтернету.

24 Травня 2018
Центральна бібліотека