Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Червоне – то любов, а чорне – то журба

16 травня 2018 у центральній бібліотеці відбулось літературно-музичне свято «Червоне – то любов, а чорне – то журба» за участю учнів ЗОШ № 1 та учасників «Творчої майстерні», що діє при центральній бібліотеці. Три важливі свята гармонійно поєднались тут – День Матері, День сім’ї і День Вишиванки. Адже для українців вишиванка це національний генетичний код і водночас оберіг, який створюють люблячі материнські руки. Ведуча заходу Олена Шкребтієнко представляла численних гостей. Про секрети весільних рушників, особливості і цінності української вишивки розповіли гостям знані майстрині у цій справі – Світлана Гасіч та Анастасія Кулініч. Бориспільська письменниця Світлана Тимченко розповіла про дуже важливі речі, які пов’язують між собою покоління – сімейні реліквії, які передаються нащадкам і свято оберігаються. Вона не тільки розповіла, а й продемонструвала присутнім рушники та скатертини своєї бабусі, яким вже понад сто років.

16 Травня 2018
Центральна бібліотека
Спілкування по скайпу в центральній бібліотеці

10 травня 2018 слухачі «Університету третього віку» зібралися в Бориспільській центральній бібліотеці на своє передостаннє заняття. Вони з нетерпінням чекали на тему: «Скайп. Спілкування по скайпу». Слухачі Університету дуже хочуть спілкуватися зі своїми знайомими та родичами, які від них дуже далеко, саме за допомогою скайп-зв’язку.

10 Травня 2018
Центральна бібліотека
Відродження

10 травня 2018 у центральній міській бібліотеці відбулась особлива подія. Бориспільська міська рада організувала та відкрила документальну виставку «Відродження» з нагоди 130-річчя від дня народження Олексія Матеєвича, вченого, класика молдавської літератури, автора гімну Республіки Молдова.

Почесними гостями заходу були Руслан Болбочан, посол Республіки Молдова в Україні; Олег Циганенко, консул Республіки Молдова в Борисполі, бориспільський міський голова Анатолій Федорчук, один із активних помічників організації виставки, дослідник історії Петро Карарі. На початку зустрічі урочисто прозвучав у виконанні семінаристів Київської духовної академії прозвучав Державний Гімн Республіки Молдова. Державний Гімн України виконали священники церков Борисполя, а присутні в залі підхопили величний спів.

10 Травня 2018
Центральна бібліотека
Літературні посиденьки в бібліотеці-філії

«Сонечко вдягнуло капелюх, і сповите в хмарці-пелерині усмішкою щирою, до вух, розпливлося у небесній сині», - такими рядками вірша О. Прилуцького провідний бібліотекар Ніна Бахмат 4 травня 2018 відкрила літературні посиденьки «Нам всміхається з віконця чарівне, гаряче сонце» в бібліотеці-філії. Адже бібліотека – традиційне місце для зібрань творчих людей, тих, хто вміє відчувати душею красу слова. Читачі читали вірші про весну, про сонечко, про птахів. Розгадували загадки, пригадували прислів’я про весняну пору. Згадали, що казвовий герой Колобок теж схожий на сонце. З паперових іграшок зінсценували казку «Колобок». Сьогодні в бібліотеці відпочили, поспілкувались та отримали позитивні враження.

4 Травня 2018
Філія
Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам’ять нетлінна про героїв жива

4 травня 2018 в центральній бібліотеці проведено годину пам'яті “Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам’ять нетлінна про героїв жива”, присвячена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом, на яку були запрошені школярі ЗОШ № 1 та військові, які проходять службу в Міжнародному багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії України. Ведучі заходу бібліотекарі Людмила Базікалова та Надія Балицька навели факти згубної дії другої світової війни та й війни взагалі. Гість бібліотеки - волонтер, педагог, письменниця Рима Товкайло – у своєму виступі зазначила, як важливо берегти свою чисту свідомість, щоб зарадити припиненню війни і неповторенню її в майбутньому. Бориспільська письменниця і громадський діяч Світлана Тимченко поділилась власними дитячими спогадами про переживання війни її родиною у Борисполі.

4 Травня 2018
Центральна бібліотека