Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Світле свято Великодня

Великдень вважається великим святом. Воно пов'язане із воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. На цей час припадає поворот сонця на літо, а це означає пробудження всього живого, воскресіння природи, перемогу життя над смертю.

Про походження свята та народні традиції, особливості відзначення Великодня в Україні розповідають видання, які представлені на ілюстративній етнографічній виставці «Світле свято Великодня». Відвідувачі виставки зможуть ознайомитися із книгами українських етнографів, які висвітлюють національні особливості свята

6 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Перша в житті презентація

5 квітня 2018 «Університет третього віку» продовжив роботу в Бориспільській центральній бібліотеці. Напередодні свята Великодня слухачі створили свою першу в житті презентацію - «Визначні місця Великобританії», до якої входять п’ять слайдів з державною символікою країни та її найбільшими містами.

На занятті було розглянуто тему «Додавання музики в презентацію». Слухачі отримали повний конспект про правильність налаштування параметрів звуку, додавання гучності, цікавих переходів слайдів в презентацію та виставлення часу для зміни слайдів. Викладач Людмила Базікалова пояснила своїм підопічним як правильно зберегати презентацію зі звуком на робочому столі для того, щоб перенести її на флешку та презентувати дома своїм рідним і знайомим.

5 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Відео-екскурс «Музей Писанки на Прикарпатті»

5 квітня 2018 в міській бібліотеці відбувся відео-екскурс «Музей Писанки на Прикарпатті». Бібліотекарі нагадали користувачам читальної зали про народні традиції, пов’язані з найулюбленішим весняним святом усіх християн – святом Пасхи, або Великоднем - Днем Воскресіння Ісуса Христа.

Колись наші предки слов’яни урочисто святкували відродження, оновлення природи, співаючи хвалу Ярилові. Цей день вважали незвичайним, особливим – Великим, звідси й назва Великдень. Інша назва цього свята Пасха – це перехід віруючої людини у воскресінні Христовім від смерті до вічного життя.

5 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Культурний обмін, як шлях до порозуміння

4 квітня 2018 за сприяння виконавчого комітету Бориспільської міської ради в приміщенні міської ради відбулась велика культурна програма Діалог у дії: «Культурний обмін, як шлях до порозуміння» (Подолання негативних стереотипів у міжнаціональних відносинах). З самого ранку до вечора, починаючи з відкриття скверу по вулиці Старокиївська (колищня Ватутіна) проводились заходи: презентація книжки «Шлях до мрії» від видавництва АДЕФ, театралізоване читання Василем Панчуком, Народним артистом України, уривку з "Тев 'є -молочника", виступ видатного джазмена, піаніста Олександра Саратського, лекція-концерт Міті Герасимова, засновника «Pushkin Klezmer Band».

4 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Академія читацька «Знайомство з Трансатлантичним альянсом»

4 квітня 2018, в день річниці створення НАТО, в Пункті європейської інформації, що діє при центральній бібліотеці, бібліотекар Надія Балицька в рамках діалогу «Знайомство з Трансатлантичним альянсом» провела бесіду «Євроатлантична інтеграція України».

Договір про створення міжнародної міжурядової організації, військово-політичного союзу 28 держав Північної Америки і Європи – НАТО було підписано 4 квітня 1949 року у Вашингтоні.

4 Квітня 2018
Європейський вибір