Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Диво-мандрівка до країни Читалії

Липень – екватор літніх канікул. Для корисного і веселого відпочинку 5 липня працівники міської дитячої бібліотеки організували цікавий захід - Літературний турнір «Диво-мандрівка до країни Читалії». На захід завітали вихованці середньої групи «Перлинка» дитячого дошкільного закладу «Країна Мрій».

30 Липня 2018
Дитяча бібліотека
Хрещення Київської Русі

30 Липня 2018
Бібліографія
Дзвінка струна Лесиного слова

30 Липня 2018
Бібліографія
Основа життя – мій Закон основний

З метою ознайомлення з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, міська дитяча бібліотека 26 червня 2018 для учнів 5-9 класів провела Урок державності «Основа життя – мій Закон основний».

Провідний бібліотекар Надія Смоліна розповіла дітям про те, як «народжуються закони», пояснила, що Конституція надає дітям рівні права та не допускає жодного насилля над дитиною. Надія Олександрівна також познайомила читачів з літературою книжкової презентації «Основний Закон нашого життя».

26 Липня 2018
Дитяча бібліотека
Україна – європейський вибір

20 липня 2018 в Пункті європейської інформації, що діє при центральній бібліотеці, бібліотекар Надія Балицька продовжила інформаційне знайомство відвідувачів з Євроатлантичним альянсом.

До уваги слухачів була представлена книга за редакцією заступника Бориспільського міського голови Пасенко Людмили Василівни «Україна – європейський вибір».

Даний посібник містить матеріали, які включають виступи науковців, представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, присвячені актуальній проблемі нашого часу – інтеграції України в європейський простір.

20 Липня 2018
Європейський вибір