Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Бюро комп’ютерних технологій засвоює гарячі клавіші

25 квітня 2018 в центральній бібліотеці відбулась індивідуальна консультація ведучої Бюро комп’ютерних технологій "Все буде добре" методиста Олени Костюкової для працівника Бориспільського Державного історичного музею Тетяни Миколаївни Гойди. Тетяна Миколаївна за допомогою методиста засвоювала черговий ступень користувача ПК – гарячі клавіші.

25 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Тиждень молодіжного читання в бібліотеці

25 квітня 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці продовжився Тиждень молодіжного читання віршів поетів-початківців Бориспільщини.

Цього дня користувачі читального залу почули вірші із поетичної збірки «Там де ти» поетеси Людмили Мозгової. Прозвучали поезії: «Він не повернеться з війни…», «Материні очі», «Шкільні роки».

Вірші, які увійшли до збірки, спонукають читачів замислитися над проблемами буття, відчути всесвіт людської любові, визначитися з духовними орієнтирами.

25 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Високе небо знов засипали зірки…

24 квітня 2018 року в читальному залі Бориспільської центральної бібліотеки розпочався Тиждень молодіжного читання, присвячений молодим поетам Бориспільщини. Цього разу до уваги читачів були представлені поезії молодої поетеси з Борисполя Надії Севастьянової із її збірки «Пергамент».

Майже в усіх віршах поетеси прослідковується філософське самопізнання та духовний світ Всесвіту. На деякий час користувачі поринули у тонкий світ Надії Севастьянової та відчули ніжність, ліричність філософських роздумів незвичайних віршованих рядків.

24 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Еко-мандрівка «Природа – наша мати, треба її оберігати»

20 квітня 2018 в центральній бібліотеці до Дня довкілля було проведено еко-мандрівку «Природа – наша мати, треба її оберігати». Ведучі Людмила Базікалова та Надія Балицька запропонували школярам ЗОШ № 1 переглянути екологічну казку. Діти зустріли прем’єру бурхливими оплесками. Казку розповідали учасниці Театру слова «Україна моя» Наталя Гаушкіна та Слава Савостьянова. Автор сценарію, режисер та постановник- бібліотекар Олена Шкребтієнко.

20 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Листування за допомогою електронної пошти в бібліотеці

19 квітня 2018 відбулось чергове заняття «Університету третього віку». Слухачі активно повторили домашнє завдання, кожен зайшов у свою електронну пошту та згадали конспект попереднього заняття.

Бібліотекар Людмила Базікалова, викладач Університетеу, ознайомила всіх з новою темою: «Листування за допомогою електронної пошти. Читання та видалення листів», на яку з нетерпінням чекали всі присутні. На занятті було відведено більше часу для практичної роботи, а саме слухачі вчилися правильно листуватися, читати отримані листи та видаляти їх. Прослухали лекцію про захист електронної пошти від вірусів, отримали конспект про види електронних листів. До написаного листа додавали різні смайлики, обмінялися електронними адресами та почали листування.

19 Квітня 2018
Центральна бібліотека