Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Талант і доля

11.01.2019 року користувачі читального залу Бориспільської центральної бібліотеки поринули в справжню віртуальну подорож « Талант і доля», присвячену 110 річниці з дня народження Марії Приймаченко.

11 Січня 2019
Центральна бібліотека
9 грудня - Міжнародного дня пам’яті жертв злочинів геноциду

11 грудня 2018 в міській бібліотеці проведено інформаційне повідомлення «9 грудня - Міжнародного дня пам’яті жертв злочинів геноциду», вшанування їхньої людської гідності і попередження цих злочинів.

Цього року відзначаємо 85-ті роковини геноциду в Україні, який організувала тодішня комуністична влада на чолі з московським ватажком Йосипом Сталіним. Ця, одна з найтрагічніших сторінок історії українського народу, з часом стає ще актуальнішою. Особливо на фоні нинішньої російсько-української війни, коли московська влада спішить «визволяти» Україну від «бандерівців».

11 Грудня 2018
Центральна бібліотека
Година спілкування «Свято доблесті і мужності»

До Дня Збройних сил України та Дня Волонтера 6 грудня 2018р. у центральній міській бібілотеці відбулась Година спілкування «Свято доблесті і мужності». Учні ЗОШ №1 із цікавістю послухали історію виникнення цих Дат, дізнались про велике значення їх для українців у час військових дій у нашій країні, вшанували хвилиною мовчання загиблих військових та мирних жителів окупованих територій.

6 Грудня 2018
Центральна бібліотека
Чи знаю я свої права?

6 грудня, напередодні Всеукраїнського Тижня права, в міській бібліотеці відбувся правовий лабіринт «Чи знаю я свої права?» Безліч питань, особливо у людей похилого віку, виникає щодо договору довічного утримання. Саме цю тему розкрила під час зустрічі юрист Бориспільського бюро правової допомоги Вікторія Лук’яненко. Користувачів бібліотеки похилого віку цікавили питання: Що ж це за договір? Як він реєструється? На що необхідно звернути особливу увагу при його підписанні?

6 Грудня 2018
Центральна бібліотека
ЕX LIBRIS: Нью-Йоркська публічна бібліотека

5 грудня 2018 р. в бориспільській міській бібліотеці зібралась бібліотечна спільнота міста для перегляду документального фльму «ЕX LIBRIS: Нью-Йоркська публічна бібліотека» американського режисера Фредеріка Вайзмана. Це ексклюзивний перегляд фільму Міжнародного мандрівного кінофестивалю про права людини «Docudays Ua», модератором якого є правозахисник Денис Денисенко. Перед початком сеансу він нагадав про природнє право кожного на вільний доступ до інформації, про рівні права. Більш ніж тригодинна стрічка повідала про життя найбільших у світі Нью-Йоркських бібліотек - філій. Цікаві теми і проблеми спостерігаються у всіх біблотеках світу -- як краще інтегруватися у суспільство, чим зацікавити читача, як заохотити і допомогти підліткам, як знайти спільні інтереси різних людей та соціально незахищені верстви населення. Також піднімаються важливі класові, національні, політичні питання, які є актуальними як для Америки, так і для всього світу.

5 Грудня 2018
Центральна бібліотека