Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Промінь Світла…

19 вересня 2019 у Бориспільській центральній бібіліотеці в рамках святкування Дня міста відбулась презентація виставки живопису «Промінь світла» відомої журналістки, телеведучої, обдарованої у всіх сферах творчої особистості Світлани Леонтьєвої. Це перша виставка в її рідному місті, де вона народилась і провела дитячі та юнацькі роки. ЇЇ обличчя знайоме мільйонам телеглядачів, адже багато років з голубого екрану провідних телеканалів вона заходила в наші домівки і була для нас джерелом інформації, зразком інтелігентності.

19 Вересня 2019
Центральна бібліотека
Рух єднає Україну

14 вересня 2019 в міській центральній бібліотеці проведено урочисте віче «Рух єднає Україну», приурочене 30-й річниці утворення Народного Руху України за перебудову. Захід почався виконанням Державного Гімну України учасниками зібрання в музичному супроводі Андрія Поляниці, учня Бориспільської дитячоі музичної школи. Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув за Незалежність України.

14 Вересня 2019
Центральна бібліотека
Іноваційні форми роботи сучасної шкільної бібліотеки в обслуговуванні читачів різних вікових категорій

9 вересня 2019 в дитячій міській бібліотеці проведений семінар для працівників шкільних бібліотек Бориспільського району на тему «Іноваційні форми роботи сучасної шкільної бібліотеки в обслуговуванні читачів різних вікових категорій».

9 Вересня 2019
Центральна бібліотека
Введення в предмет «Комп’ютерна грамотність»

День знань - важливий день для учнів, студентів, вчителів, викладачів і для нашої бібліотеки теж.

5 вересня 2019 року в Бориспільській центральній бібліотеці вже вшосте розпочав свою роботу «Університет третього віку», де люди поважного віку вивчатимуть комп’ютерну грамоту. А викладати курс буде провідний бібліотекар Базікалова Людмила Вікторівна.

5 Вересня 2019
Центральна бібліотека
Інтерв’ю з директором Бориспільської міської централізованої бібліотечної системи Жанною Кручиніною

16 Серпня 2019
Центральна бібліотека