Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Діалог «Від НАТО до світової безпеки»

6 червня 2018 в читальній залі Бориспільської центральної бібліотеки відбувся діалог «Від НАТО до світової безпеки» читацької академії (в рамках ПЄІ). Діалог організувала бібліотекар Надія Балицька.

До уваги користувачів була представлена книга Майкла Геффернена (автор книги викладає історичну географію в університеті Лафборо (Велика Британія), «Значення Європи. Географія та геополітика».

Ведуча діалогу зробила акцент на критичний погляд автора книги європейської ідеї – колишньої, нинішньої та майбутньої.

6 Червня 2018
Центральна бібліотека
Біографічний портрет «Владислав Городецький – людина-легенда»

5 червня 2018 в міській бібліотеці для користувачів читального залу проведено цікавий захід - Біографічний портрет «Владислав Городецький – людина-легенда». Ще за життя ім’я Владислава Городецького було овіяне легендами, а його дивовижні витвори стали не лише відомими, а й улюбленими. Інтерес до його архітектурної спадщини з плином часу не згасає, бо в ній закладено те, що можна з повним правом віднести до мистецтва самого вищого ґатунку.

5 Червня 2018
Центральна бібліотека
День народження в бібліотеці

Два рази на тиждень – у вівторок та четвер в приміщенні інформаційно-довідкового центру центральної бібліотеки проходять заняття фотогуртка «Світанок» від Бориспільського Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт» під керівництвом журналіста газети «Вісті» Сергія Кручиніна. Дітям зручно та затишно в бібліотеці, на заняттях фотогурток користується демонстраційним устаткуванням бібліотеки для перегляду фоторобіт, учасники «Світанку» радіють гостинним зустрічам із бібліотекарями.

5 Червня 2018
Центральна бібліотека
«Музичний гороскоп» в центральній бібліотеці до Дня захисту дітей

1 червня 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці відбулось неперевершене дитяче музичне свято до Міжнародного Дня захисту дітей і як виявилось, в цей день ще святкують і День молока. На свято було проведено два концерти, які відвідало 100 (сто) учнів ЗОШ № 1, які відпочивають в літньому таборі «Сонечко».

Викладач-методист Бориспільської ДМШ Корсун Тамара Олександрівна в імпровізованому концерті представила авторську збірку фортепіанних п’єc для початкової музичної школи «Музичний гороскоп». Збірка складається з дванадцяти оригінальних п’єс. Дитяча аудиторія була вражена фортепіанними мініатюрами, які подавались з авторськими віршами, деякі з піснями та чудовими кольоровими малюнками зі збірки, продемонстрованими у вигляді слайдів. Автор малюнків-розфарбовок тварин у національному стилі петриківського розпису – талановита бориспільська художниця, педагог, керівник гуртка «Петриківський розпис» Центру технічної творчості «Евріка» Наталія Василівна Лой. Збірка видана за сприяння Бориспільської міської ради та підтримки Бориспільської ДМШ. Одним з рецезентів є Микола Боровко, наш земляк, заслужений працівник освіти України, лауреат премій ім. Андрія Малишка та ім. Павла Чубинського.

1 Червня 2018
Центральна бібліотека
«Подорож з казковими героями до Країни Права»

1 червня – перший день літа і Міжнародний день захисту дітей. Цього дня Бориспільська міська дитяча бібліотека приєдналась до загальноміського святкування і вирішила привітати своїх читачів та всіх жителів міста на центральній площі.

Працівники бібліотеки підготували інсталяцію «Дитина має право…» та провели гру-вікторину «Подорож з казковими героями до Країни Права». За кожну правильну відповідь учасники вікторини отримували подарунки. Дуже приємно, що серед дітей, які давали вірні відповіді, було багато читачів дитячої бібліотеки. Працівники бібліотеки доклали багато зусиль, щоб захід пройшов цікаво та весело. Повеселилися на славу і отримали задоволення і маленькі жителі міста і бібліотекарі.

1 Червня 2018
Центральна бібліотека