Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Академія «Скарбниця здоров’я. Валеологія»

В міській бібліотеці започатковано новий освітній проект – Академія «Скарбниця здоров’я. Валеологія». Разом із фахівцями ми будемо вчитися як зберегти здоров’я та оздоровити своїх близьких. Будемо навчатися правильно харчуватися, робити спеціальні та загальні фізичні вправи, робити масаж. Найприємніша новина — для відвідувачів бібліотеки цей курс буде безкоштовним.

На першому занятті розглянемо тему «Старості – ні! Чим тонша талія – тим довше ми живемо», яка дасть відповідь на такі питання:
- Що приховує наша талія?
- Що таке вісцеральний жир?
- Чому сантиметрова стрічка є аналізатором стану нашого здоров’я?
- Що таке метаболічний синдром?

Чекаємо на вас 29 січня в міській бібліотеці (вул. Європейська,6).

Початок о 17.30

29 Грудня 2020
Центральна бібліотека
«Ім’я, увічнене у пам’яті народній»

24.01.2020 в Бориспільській центральній бібліотеці була презентовано перегляд літератури «Ім’я, увічнене у пам’яті народній», присвячений дню народження Павла Платоновича Чубинського, видатного вченого-етнографа, поета і журналіста, юриста, громадського діяча, фольклориста, автору тексту Державного Гімну України.

24 Січня 2020
Центральна бібліотека
«Дія. Цифрова освіта»

Працівники Бориспільської МЦБС провідний бібліотекар Ніна Бахмат та методист Марина Котвицька пройшли тестування онлайн-курсу з медіа-грамотності у форматі серіалів «Базовий із цифрової грамотності» на національній онлайн-платформі з навчання цифрових навичок за проєктом Міністерства цифрової трансформації України «Дія. Цифрова освіта».

24 Січня 2020
Центральна бібліотека
Великий син великого народу

23 січня 2020 на Інформаційну веселку «Великий син великого народу» до Бориспільської міської центральної бібліотеки завітали учні ЗОШ №1 (педагог Валентина Кузьменко). Зустріч присвячена Павлу Платоновичу Чубинському, який народився 27 січня 1839 року в місті Борисполі. Він був надзвичайно талановитою людиною, вченим, патріотом України, який вивчав і досліджував українські народні традиції і фольклор. Діти дізнались багато цікавого про діяльність нашого великого земляка, переглянули відео про Державний Гімн України, слова якого належать Павлу Платоновичу.

23 Січня 2020
Центральна бібліотека
«Україна Соборна»

22 січня 2020 Бориспільська МЦБС взяла участь у відзначенні Дня Соборності України. Працівники та читачі долучились до флешмобу, започаткованого Управлінням культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради. В бібліотеках МЦБС презентовано книжково-ілюстративні виставки - «Земля України – то прадідів слава! Єдина країна, єдина держава!», "Україна Соборна, моя гордість і слава!".

22 Січня 2020
Центральна бібліотека