Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Явних проявів немає

В Україні наближаються День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Тож 19 листопада у затишній залі Центральної бібліотеки зібрались глядачі, щоб подивитись непростий фільм від мандрівного фестивалю Док"юдейс.Юа. "Явних проявів немає". Це історія жінки, яка повертається з війни. Розмовляючи з психологами, борючись із посттравматичним синдромом та панічними атаками, вона намагається повернутися до нормального життя. Як реалії війни відбиваються на її сприйнятті реальності і як адаптуватися до звичайного життя. Фільм виявився нелегким для глядачів , але правдивим і наштовхуючим на роздуми.

19 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Поділись теплом свого серця із кожним

15 листопада 2018 до Дня Толерантності в бориспільській міській бібліотеці для школярів був проведений Урок доброти «Поділись теплом свого серця із кожним». Дев’ятикласники взяли активну участь у обговоренні поняття толерантності, та назвали основні риси, притаманні толерантності. "Потрібно бути сильним", - сказав один учень і всі присутні задумались, що справді це одна із основних рис, щоб не боятися боротися зі стереотипами і упередженнями суспільства, на яких і будується нетолерантне ставлення. Саме про це і розповів дітям правозахисник Денис Денисенко - про право кожного бути іншим і не таким, як інші.

15 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Самоврядування для людeй. Посилення потенціалу місцевого самоврядування у сфері співпраці з громадськістю

13 листопада 2018 в міській бібліотеці з відбувся навчальний тренінг «Самоврядування для людeй. Посилення потенціалу місцевого самоврядування у сфері співпраці з громадськістю» на тему "Залучення громадян до прийняття суспільно важливих рішень. Шляхи налагодження діалогу між владою та громадою", який провели представники ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ»

13 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Творчий вечір Миколи Боровка

9 листопада 2018 в День української писемності та мови і вшанування Преподобного Нестора-Літописця в Бориспільській міській бібліотеці відбулось літературне свято. Наш земляк Микола Маркіянович Боровко презентував нову збірку «Ронделі», до якої увійшли його оригінальні поезії в перекладі на румунську мову.

9 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Рідне слово – моя сердечна українська мова

7 листопада 2018 р. у читальному залі бібліотеки відбувся поетичний зорепад «Рідне слово – моя сердечна українська мова» (до Дня української писемності і мови). Ведучі зізнались у любові до рідної мови, почитали вірші та приділили значення писемності, адже завдяки їй ми маємо книги і відповідно -- бібліотеки. Окрім свята мови цього дня до бібліотеки завітало два талановитих майстра з виставками своїх виробів. Це Ярослав Левченко фотограф-філософ зі своїми фотографіями та чудовими віршами про буденність. Штирьова Земфіра Іванівна 90-річна неймовірна майстриня продемонструвала свої картини та національні костюми з власною технікою аплікації на тканині (в ній тече україно-російсько-болгарська кров). Земфіра Іванівна вразила всіх присутніх своїми розповідями, секретами довголіття, піснями. Виставка фотографій та костюмів ще кілька днів експонуватиметься у Бібліотеці тож долучайтесь!

7 Листопада 2018
Центральна бібліотека