Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Університету третього віку

15.03.2018 в Бориспільській центральній бібліотеці проведено чергове заняття «Університету третього віку»; воно почалося з перегляду фотозвіту роботи Університету на сторінці бібліотеки у фейсбуці.

На прохання слухачів викладач курсів детально повторила всім минулу тему: «Розкриття музичних файлів».

Слухачі отримали конспект нової теми - «Знайомство з програмою Paint», дізнались як правильно заходити в дану програму, які дії можна виконувати за її допомогою.

15 Березня 2018
Центральна бібліотека
Бюро комп’ютерних технологій в міській бібліотеці - освіта людини продовж життя

12 березня 2018 в центральній бібліотеці відбулось комп’ютерне навчання працівників міської лікарні та Бориспільської музичної школи в рамках Бюро комп’ютерних технологій. За допомогою ведучої Бюро методиста Олени Костюкової слухачі вчились знаходити інформацію правового характеру в Інтернеті та розкривати музичні файли.

12 Березня 2018
Центральна бібліотека
У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна

6 березня 2018 у центральній бібліотеці відбувся поетичний калейдоскоп «У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна», приурочений до відзначення шевченкових днів. Учасниками заходу стали гвардійці, які проходять службу в Міжнародному багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії України, що розташований в селі Старе Бориспільського району, та учні 7-го і 8-го класів Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива». Як завжди організатори заходу та біблотекарі обширно охопили постать Кобзаря - подробиці біографії, прозвучали пісні на слова Шевченка, його поезії. До заходу була оформлена книжкова презентація «У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна». Бориспільський краєзнавець Андрій Степанович Зиль, укладач книги про Павла Чубинського, розповів маловідомі факти про Шевченка та наголосив на важливості пам'яті про Кобзаря, батька української нації для українців.

6 Березня 2018
Центральна бібліотека
Індивідуальні консультації в Бюро комп’ютерних технологій

5 березня 2018 в центральній бібліотеці відбулись індивідуальні консультування з комп’ютерного навчання в рамках Бюро комп’ютерних технологій для працівників бориспільської лікарні, державного історичного музею та ВПО.

Пошук інформації користувачами відбувається на інтуітивному рівні і практично завжди закінчується успіхом. Але на цьому тижні користувачі-початківці за допомогою ведучої Бюро методиста Олени Костюкової вирішували непрості завдання з пошуку робочого місця та архівних матеріалів. Для більш ефективного пошуку інформації слухачі вчились використовувати розширений пошук, в якому задаються необхідні параметри.

5 Березня 2018
Центральна бібліотека
Чарівниці в бібліотеці

Щочетверга, за будь-якої погоди, поспішають до бориспільської міської бібліотеки представниці прекрасної статі. Вже п’ятий рік тут діє клуб любителів рукоділля «Творча майстерня». Його учасників об’єднує жага творчості і любов до краси. До складу клубу входять як жителі міста, так і сіл Бориспільського району.

1 Березня 2018
Центральна бібліотека