Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Docudays UA – 2019

Вже втретє Бориспільська МЦБС стає майданчиком показів кращих стрічок Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA – 2019. Цьогорічною темою оголошено цифрові технології. Йдеться про захист прав людини у мережі.

4 Жовтня 2019
Центральна бібліотека
Бібліотека: час дій, час змін

26 вересня 2019 в Бориспільській міській центральній бібліотеці за круглим столом зібрався бібліотечний актив Київської області на чолі з начальником Управління культури, національностей і релігій Киівської обласноі держадміністраціі Золотоверх Ігорем Васильовичем. Урочистості на честь святкування Дня бібліотек та нагородження кращих представників галузі відбулись у міському Будинку культури.

26 Вересня 2019
Центральна бібліотека
Промінь Світла…

19 вересня 2019 у Бориспільській центральній бібіліотеці в рамках святкування Дня міста відбулась презентація виставки живопису «Промінь світла» відомої журналістки, телеведучої, обдарованої у всіх сферах творчої особистості Світлани Леонтьєвої. Це перша виставка в її рідному місті, де вона народилась і провела дитячі та юнацькі роки. ЇЇ обличчя знайоме мільйонам телеглядачів, адже багато років з голубого екрану провідних телеканалів вона заходила в наші домівки і була для нас джерелом інформації, зразком інтелігентності.

19 Вересня 2019
Центральна бібліотека
Рух єднає Україну

14 вересня 2019 в міській центральній бібліотеці проведено урочисте віче «Рух єднає Україну», приурочене 30-й річниці утворення Народного Руху України за перебудову. Захід почався виконанням Державного Гімну України учасниками зібрання в музичному супроводі Андрія Поляниці, учня Бориспільської дитячоі музичної школи. Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув за Незалежність України.

14 Вересня 2019
Центральна бібліотека
Іноваційні форми роботи сучасної шкільної бібліотеки в обслуговуванні читачів різних вікових категорій

9 вересня 2019 в дитячій міській бібліотеці проведений семінар для працівників шкільних бібліотек Бориспільського району на тему «Іноваційні форми роботи сучасної шкільної бібліотеки в обслуговуванні читачів різних вікових категорій».

9 Вересня 2019
Центральна бібліотека