Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Музика Української діаспори США – культурний код українського народу

17 листопада 2017 в інформаційно-довідковому центрі центральної бібліотеки відбулась прес-конференція музичної школи Борисполя «Проект «Музика Української діаспори США – культурний код українського народу». У вступному слові директор музичної школи Надія Геннадіївна Ганудельова подякувала директору центральної бібліотеки Жанні Борисівні Кручиніній , заступнику директора Бориспільського державного історичного музею Володимиру Миколайовичу Литвину та члену Спілки митців Борисполя мистецтвознавцю Олені Іванівні Гур’євій за допомогу в проведенні прес-конференції, за надані матеріали з теми.

17 Листопада 2017
Центральна бібліотека
Урок ввічливості до міжнародного Дня толерантності

Цими віршованими рядками бібліотекарі Людмила Базікалова та Надія Балицька 16 листопада 2017 року розпочали Урок ввічливості для користувачів читальної зали. Цього дня відвідувачі центральної бібліотеки дізнались, що толерантністю називають терпимість до людей іншої національності, іншої раси тощо. Бібліотекарі розповіли, що людям, які живуть у сучасному світі, де інтереси країн і цілих континентів тісно переплетені, слід вчитися поважати одне одного. Читачам вже не вперше нагадали, що для заохочення жителів планети бути толерантними, 16 листопада 1995 року ЮНЕСКО прийняло Декларацію принципів толерантності. На пам’ять про цю дату щороку 16 листопада відзначається День толерантності.

16 Листопада 2017
Центральна бібліотека
Фестиваль Docudays UA в Борисполі

1 жовтня 2017 стартував XIV Мандрівний фестиваль Docudays UA. Під час переглядів демонструються фільми, присвячені питанням екології. Фестиваль пропонує відвідувачам стати каталізатором змін клімату і подивитися на питання захисту довкілля з різних позицій – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії, екоакції.

Відбуватимуться також дискусії, зустрічі з режисерами, запрошеними правозахисниками, діячами культури. Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні.

15 Листопада 2017
Центральна бібліотека
Подорожуємо Польщею

14 листопада 2017 в пункті європейської інформації (ПЄІ) центральної бібліотеки відбулась чергова оглядова мандрівка Європою. Цього разу відвідувачі разом з ведучою мандрівки – бібліотекарем Надією Балицькою опинились у Польщі.

Користувачі дізнавались про різні цікаві факти з життя громадян країни-західного сусіда України. Бібліотекар розповіла про визначні пам’ятки культури та архітектури Польщі. Було підготовлено мультимедіа презентацію «Подорожуємо Польщею» та проведено бібліографічний огляд книг польських авторів з фондів бібліотеки.

14 Листопада 2017
Центральна бібліотека
Радію я, коли знаходжу слово

З перших хвилин нашого життя у безкрайньому океані звуків неповторно звучить мелодія рідного слова. До найкоштовніших надбань кожного народу належить мова. Тому і називаємо її рідною.

Щороку 9 листопада в Україні відзначається державне свято - День української писемності та мови. Традиційно в цей день відзначають найкращих популяризаторів українського слова. 14 листопада 2017 виповнюється 105 років від дня народження видатного українського поета-пісняра, перекладача, літературного критика Андрія Самійловича Малишка.

9 Листопада 2017
Центральна бібліотека