Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
У полудня – негаласлива зрілість

11 жовтня 2018 у бориспільській центральній бібілотеці відбувся творчий вечір бориспільського поета, краєзнавця, педагога, редактора Володимира Литвина «У полудня – негаласлива зрілість». Привітати ювіляра прийшли чимало друзів, письменників, бібліотечних працівників, педагогів, читачів бібліотеки. Головний спеціаліст управління культури, молоді та спорту Юлія Крутевич передала Володимиру Миколайовичу Вітальну адресу від міського голови Анатолія Федорчука.

11 Жовтня 2018
Центральна бібліотека
Улюблені подвигом

Під час патріотичних читань, присвячених Дню захисника України бібліотекарі наголосили про непорушний зв’язок багатьох поколінь захисників Батьківщини та їх гідне вшанування новим поколінням.

10 Жовтня 2018
Центральна бібліотека
Гордість держави, її надія і оберіг – захисники України

9 жовтня 2018 до Дня Захисника України у центральній бібліотеці для військових Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів НГУ проведено Історичну годину «Гордість держави, її надія і оберіг – це захисники України».

14 жовтня в Україні відзначається одразу 4 свята: Покрова, День українського козацтва, день УПА та День Захисника України.

9 Жовтня 2018
Центральна бібліотека
Скарбниця педагогічних ідей В. Сухомлинського

26 вересня 2018 в бориспільській центральній бібілотеці відбулись Педагогічні читання «Скарбниця педагогічних ідей Василя Сухомлинського». Читання приурочені до100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського. В привітальному сові завідуюча відділом обслуговування центральної бібліотеки Ірина Опалій звернула увагу учасників заходу на книжкову виставку «Краса людської душі», присвячену великому українському педагогу Василю Сухомлинському.

29 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Вічними залишаються камінь в архітектурі та слово у книзі

28 вересня 2018 в бориспільській центральній бібліотеці відзначали професійне свято Всеукраїнський День бібліотек. У дружньому колі зібрались працівники центральної бібліотеки, бібліотеки-філії та міської дитячої бібліотеки. З привітальним словом та подарунками завітав меценат, давній друг і прихильник бібліотеки Борис Шапіро, депутат міської ради Катерина Шабан, письменник, член Національної спілки письменників України Володимир Литвин. Цінними подарунками від Бориса Абрамовича стало рідкісне видання «Києво-Могилянська академія в іменах», 6 книжок місцевих письменників з циклу «Літературна Бориспільщина» та букіністичне видання творів Шолом-Алейхема в 6-ти томах. Директор бібіліотеки Жанна Кручиніна розповіла про свої враження від поїздки в місто Ірпінь, організовану Київським обласним управлінням культури, релігій та національностей. В центральній бібліотеці міста Ірпінь відбулось яскраве, насичене обласне бібліотечне свято.

28 Вересня 2018
Центральна бібліотека