Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Олена Косач – дочка українського народу

21.01.2020 року в читальному залі Бориспільської бібліотеки перегорнуто ще одну сторінку Літературного календаря - 21 січня виповнюється 175-років від дня народження Олени Антонівни Косач, української письменниці та громадської діячки, авторки низки гумористичних та історичних віршів українською мовою.

Олена Косач походила із гербового заможного українсько- козацького шляхетства, була тіткою видатної доньки українського народу – Лесі Українки та хрещеною матір’ю Михайла Косача.

21 Січня 2020
Центральна бібліотека
Бібліоподорож до Ісландії

16.01.2020 для відвідувачів читальної зали Бориспільської центральної бібліотеки в рамках проекту «Бібліоглобус», бібліотекар Надія Балицька підготувала та провела мандрівку країнами Європи – цього разу «відвідали» Республіку Ісландія.

Відвідувачі дізналися про державний устрій, населення, економіку, релігійну приналежність та мову цієї острівної країни. Ведуча нагадала про її місцерозташування, розповіла чим переважно займається населення, які традиції, культура та спорт притаманні ісландцям. Увазі відвідувачів було представлено 11 найцікавіших відеофактів про Ісландію, які підтверджують, що цю країну варто відвідати.

16 Січня 2020
Центральна бібліотека
Презентація книги Валентини Стрілько-Тютюн

До річниці надання Томосу Українській церкві відбудеться презентація книги Валентини Стрілько-Тютюн «Великомученики. Політичні репресії проти учасників руху за Українську Автокефальну Православну Церкву на Бориспільщині в 1921 -1930 роках».

Захід відбудеться в міській бібліотеці 20 грудня о 13.00

20 Грудня 2019
Центральна бібліотека
Великомученики

20 грудня, до річниці надання Томосу Українській церкві відбулась презентація книги Валентини Стрілько-Тютюн «Великомученики. Політичні репресії проти учасників руху за Українську Автокефальну Православну Церкву на Бориспільщині в 1921 -1930 роках». В книзі детально наведені факти, світлини, документи, кримінальні справи священників, які постраждали за свою віру і переконання. Планомірно і жорстоко була винищена вся церковна еліта в Україні і в 1940 -х в Україні лишились одиниці парафій, ченців, монастирів.

20 Грудня 2019
Центральна бібліотека
День архівних установ в України

20 грудня 2019 працівники Бориспільського архіву відзначали своє професійне свято у Бориспільській центральній бібліотеці в рамках діяльності клубу громадських обговорень «Діалог».

Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук привітав архівістів з їх професійним святом, розповів про досягнення громади міста у різних сферах життя за останній період. Керуюча справами виконкому Бориспільської міської ради Людмила Передерей у своїй промові наголосила на важливій місії та діяльності по створенню довіри до "зберігачів документів".

20 Грудня 2019
Центральна бібліотека