Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Різдвяний зорепад

3 січня 2018 центральна бібліотека запросила користувачів до поетичної святкової крамниці «Різдвяний зорепад».

Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і родинних свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у диво. Його очікують не тільки діти, а й дорослі.

До заходу працівники читального залу оформили книжково-ілюстративну виставку «Дозвольте, пане господарю, заколядувати».

3 Січня 2018
Центральна бібліотека
З Новим Роком!
29 Грудня 2017
Центральна бібліотека
Правовий лікбез «Твої права – твоя фортеця»

22 грудня 2017 у міській бібліотеці проведено Правовий лікбез «Твої права – твоя фортеця».

Впродовж дня користувачам читального залу було запропоновано для перегляду книжкову виставку правової тематики «Ти маєш право…» за матеріалами діяльності Правозахисного Центру громадських досліджень. Гість заходу користувач бібліотеки, громадський діяч, правознавець Анатолій Ковальчук розповів про Загальну Декларацію прав людини.

22 Грудня 2017
Центральна бібліотека
«Тепло душі даруємо людям»

21 грудня 2017 у бібліотеці відбулась традиційна зустріч «Тепло душі даруємо людям». Працівники, друзі бібліотеки, учасники бібліотечних клубів за інтересами зібрались разом аби поспілкуватись та поділитись творчими здобутками.

Спочатку привітали зиму красивими віршами бориспільської поетеси Галини Писанки. Ведучі заходу бібліотекарі Олена Шкребтієнко та Надія Балицька зазначили про багатство, різнобарвність та символічність зимових свят, які починаються з 4 грудня і супроводжують нас майже 2 місяці зими. Цікаво, що зустріч припала на 21 грудня – досить сакральний день природи.

21 Грудня 2017
Центральна бібліотека
«Казки діда Харитона»

На день святого Миколая 19 грудня 2017р. до бібліотеки завітала казка. Працівники бібліотеки з ялинкою і піснями зустріли вихованців старшої групи дитячого садочку «Сонечко». Директор бібліотеки Жанна Кручиніна розповіла історію свята Миколая, а художниця і давній друг бібліотеки Тетяна Кучмій запросила дітей у свій казковий світ.

Книга «Казки діда Харитона» народилася як дитячий спогад про дитинство художниці. З екрану постали яскраві ілюстрації до казок, придуманих улюбленим дідусем Харитоном, який мешкав на Миколаївщини. Три казки, три оригінальні історії про тварин, три персонажі - котиха, водянистий цап та щедрий зайчик -- перебігають з однєїї казки до іншої, захопили уяву малих відвідувачів бібліотеки. Цікавий сільський побут та яскраві образи, такі як піч, сушарка, сільські тварини, гостинці від зайчика виявились знайомими дітям.

19 Грудня 2017
Центральна бібліотека