Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Робота з електронним носієм – флешкою

1 березня 2018 року слухачі «Університету третього віку» успішно справилися із завданнями, які були запропоновані викладачем на підсумковому занятті за темою: «Робота з електронним носієм – флешкою». Найбільш активними під час повторення були Пітура Катерина Федорівна, Шванц Анатолій Васильович, Фесенко Володимир Іванович.

1 Березня 2018
Центральна бібліотека
Навчання пошуку потрібної інформації в Інтернеті

З 26 по 28 лютого 2018 в центральній бібліотеці продовжило заняття в групі та індивідуальні консультації Бюро комп’ютерних технологій. Слухачі в рамках Бюро вивчали рухи пальців до першого (нижнього) ряду клавіатури ПК і набирали учбові тексти під диктовку ведучої методиста Олени Костюкової, не дивлячись ні на клавіатуру, ні на монітор. ВПО з Донецьку та Симферополя за допомогою методиста складали резюме для влаштування на роботу.

28 Лютого 2018
Центральна бібліотека
Слухачі Університету III віку в ролі звукооператорів

22 лютого 2018 Бориспільській центральній бібліотеці відбулось чергове заняття «Університету третього віку». Слухачі з захопленням передивилися фотозвіт про роботу Університету третього віку відвідавши сайт бібліотеки. А далі заняття продовжилося повторенням домашнього завдання. Слухачі вже навчились копіювати текст та картинки з інтернету на флешку, створювати папки з картинками та фотографіями.

22 Лютого 2018
Центральна бібліотека
«Наша мова – пісня і в словах любов»

Цим віршем української поетеси Юлії Косинської 22 лютого 2018 в центральній бібліотеці ведучі Людмила Базікалова та Надія Балицька розпочали поетично- музичну акварель «Наша мова – пісня і в словах любов», присвячену Міжнародному Дню рідної мови. До свята бібліотечні працівники оформили книжкову презентацію «Мова – духовна основа життя».

На гостину до бібліотеки завітали славні воїни, які навчаються в Міжнародному багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії України, що розташований в селі Старе Бориспільського району; учасники літературного клубу «Слово» - поети Микола Боровко і Володимир Литвин, члени Національної спілки письменників України; Петро Дениско, Михайло Боярко та учні ЗОШ № 1.

22 Лютого 2018
Центральна бібліотека
Музично-патріотична година «За нами правда, значить з нами Бог»

20 лютого 2018 відвідувачі центральної бібліотеки разом з усією країною вшановувала річницю загибелі Небесної Сотні. Хвилиною мовчання пом’янули тих, хто віддав свої життя за нове майбутнє. На заході прозвучали по-жіночому проникливі поезії бориспільчанки Світлани Дідух-Романенко, поезії інших поетів у виконання поета–пісняра, учасника подій на Майдані Михайла Боярка. Анатолій Чабанюк, заступник голови Бориспільського осередку Народного Руху України, фельдшер, який під час подій на Майдані надавав медичну допомогу потерпілим майданівцям, поділився своїми щемливими спогадами про Майдан.

20 Лютого 2018
Центральна бібліотека