Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Кольори рідного краю

Напередодні Дня міста Бориспіль та на честь 95-річчя Бориспільського району в Бориспільській міській бібліотеці в рамках Арт-знайомства «Митці нашого краю» відбулась презентація мистецької виставки робіт вихованців Великоолександрівської школи мистецтв та ремесел «Кольори рідного краю». На захід крім читачів бібліотеки завітали дев’ятикласники ЗОШ №1.

5 Вересня 2018
Центральна бібліотека
З Україною в серці

23 серпня 2018 року в міській бібліотеці до Дня Незалежності проведено Круглий стіл «З Україною в серці», ініційований бориспільським осередьком Народного руху України. На засіданні пройшла злагоджена дискусія та обмін думками з приводу історії та сьогодення української незалежності.

Розпочалось засідання круглого столу з виконання всіма присутніми Державного Гімну України. На заході була присутня заступник міського голови Людмила Пасенко.

23 Серпня 2018
Центральна бібліотека
Рівень чорного

16 серпня 2018 в бориспільській бібліотеці дивились українську фестивальну стрічку 2016- го року «Рівень чорного» (реж. Валентин Васянович). Йдеться про весільного фотографа Костю, для якого власне 50-річчя стає початком складного етапу в житті. Все, що він любив і до чого був прив’язаний, відходить назавжди. Хоча таких речей в його житті не так вже й багато: паралізований батько, подруга, старий кіт, слайди.

16 Серпня 2018
Центральна бібліотека
Україна квітуча моя

Міська бібліотека розпочала цикл поетичних читань, присвячених Дню Незалежності України. Мета заходу – розкрити поетичний світ Борисполя, ознайомити з творчістю поетів-земляків, які присвячують свої твори Україні. 15 серпня відбулися читання «Україна квітуча моя». Увазі користувачів було представлено перегляд книг місцевих поетів: Галини Писанки, Михайла Дацюка, Леоніда Фастовця, Ольги Кацан. Прозвучали вірші, присвячені мальовничій Україні: «Мій рідний край», «Україно моя, Україно», «Моя Україна», «Україна» та іші.

15 Серпня 2018
Центральна бібліотека
З «Бібліоглобусом» до Естонії

14 серпня 2018 для відвідувачів читальної зали Бориспільської центральної бібліотеки в рамках проекту «Бібліоглобус» бібліотекар Надія Балицька провела чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу. Цього разу метою «подорожі» стала Естонська Республіка.

14 Серпня 2018
Центральна бібліотека