Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Історична година «Живемо для тебе, Україно!»

10 вересня 2017 в центральній бібліотеці відбулась історична година, ініційована Бориспільським осередком організації «Народний Рух України», присвячена 28 річчю з дня народження Народного Руху України. Захід почався та закінчився виконанням Державного гімну учасниками зібрання у музичному супроводі учня Бориспільської ДМШ Андрія Поляниці. З урочистою доповіддю, присвяченій історії створення Народного Руху України, виступив голова Бориспільської організації Андрій Поляниця. З вітальним словом до присутніх звернувся громадський діяч, активіст Народного Руху України Анатолій Чабанюк.

10 Вересня 2017
Центральна бібліотека
Свіча пам’яті

«Не було в історії людства катастрофи таких величезних розмірів, яка привернула б таку чималу увагу міжнародного світу… Голод був інструментом національної політики більшовиків, вжитим свідомо як останній засіб зломити опір українського селянства проти системи», - Вільям Генрі Чемберлин

8 Вересня 2017
Центральна бібліотека
Бібліотека – центр підтримки внутрішньо переміщених осіб

Міська центральна бібліотека Борисполя продовжує працювати в рамках всеукраїнського проекту «Бібліотеки як центр підтримки громад в умовах воєнної загрози: організація надання послуг внутрішньо переміщеним особам (ВПО)».

4 вересня 2017 в бібліотеці стартувало Бюро комп’ютерних технологій «Все буде добре». До бібліотеки на безкоштовне комп’ютерне навчання прийшли внутрішньо переміщені особи зі Сходу та Криму від ГО «Новий Схід». Майбутні користувачі ПК використають отримані комп’ютерні знання при влаштуванні на роботу. Навчати групу буде методист МЦБС Олена Костюкова.

4 Вересня 2017
Центральна бібліотека
Гімн Борисполя

До Дня міста в Борисполі Управлінням культури, молоді та спорту ініційовано флешмоб "Декламуємо гімн Борисполя".

Його мета - об'єднання громади міста через виконання Гімну, що славить наше місто.

1 Вересня 2017
Центральна бібліотека
1 вересня в бібліотеці

2014 року в Бориспільській міській бібліотеці зусиллями її працівників було організовано Університет третього віку, який передбачає навчання комп’ютерній грамотності підопічних Територіального центру надання соціальних послуг. Бібліотека має все необхідне для цього – гарне зручне приміщення, комп’ютери, обізнаних бібліотекарів, бажання співпрацювати і розширювати можливості для кожного відвідувача.

1 Вересня 2017
Центральна бібліотека