Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Вічне таїнство любові

14 лютого 2019 до дня всіх закоханих у центральній бібліотеці відбулось Поетичне рандеву "Вічне таїнство любові". Талановиті бориспільські поети, чутливі творчі натури, довели своїми вівршами, що "кохання та поезія ходять поруч". Прозвучала першокласна "чоловіча лірика" від Володимира Литвина, Миколи Федорова та Миколи Боровка. Поет-пісняр Михайло Боярко повідав свою історію знайомства з коханою дружиною і виконав пісню, навіяну цими подіями.

14 Лютого 2019
Центральна бібліотека
Афган: осколки пам’яті

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Крім афганців в цей день вшановують і інших військових, які брали участь у різних війнах в часи СРСР та незалежної України.

12 лютого 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці представлено перегляд літератури «Афган: осколки пам’яті», приурочений дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

12 Лютого 2019
Центральна бібліотека
ЄС – Україна

З метою підвищення поінформованості громадян щодо реалізації стратегічного курсу європейської інтеграції України в центральній бібліотеці оформлена книжкова виставка «ЄС – Україна».

В рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» в міській бібліотеці постійно діє Пункт Європейської інформації «Пізнаємо Європу».

12 Лютого 2019
Центральна бібліотека
Перенесення інформації з Інтернету на флешку

7 лютого 2019 року в Бориспільській центральній бібліотеці проведено чергове заняття Університету третього віку. Слухачі курсу комп’ютерної грамотності повторили домашнє завдання з теми «Перенесення інформації з Інтернету на флешку». Викладач курсу Базікалова Людмила Вікторівна запропонувала кожному завдання для самостійно опрацювання.

7 Лютого 2019
Центральна бібліотека
Безсмертний подвиг на річці Трубіж

5.02.2019 року бібліотекарями читального залу Бориспільської центральної бібліотеки Людмилою Базікаловою та Надією Балицькою було представлене інформаційне повідомлення на тему: « Безсмертний подвиг на річці Трубіж» присвячене 100-річчю бою.

5 Лютого 2019
Центральна бібліотека