Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Перенесення текстів з Інтернету на флешку

13.02.2020 року в Бориспільській центральній бібліотеці відбулося чергове заняття «Університету третього віку». Слухачі курсу продовжили свою роботу з флеш-накопичувачем, працювали над новою темою «Перенесення текстів з Інтернету на флешку».

Викладач курсу Людмила Базікалова надала присутнім повний конспект заняття по даній темі та продемонструвала можливі способи перенесення музичних файлів на флешку.

13 Лютого 2020
Центральна бібліотека
З Україною в серці гарячім...

12 лютого 2020 в Бориспільській центральній бібліотеці відбувся поетичний вечір Михайла Боярка, на якому було представлено його книги «З Україною в серці гарячім...». Поет-пісняр презентує свою творчість на заходах в бібліотеці. На написання поезій його надихають сучасники, героіка історичних подій в Україні, природа, музика, живопис. У його доробку ліричні пісні про кохання; серед громадянської лірики - вірш про Майдан «Журавлі», «Пісня про Крути», Гімн «Марш єдності України». Останнім часом Михайло Миколайович створює пісні на вірші сучасних поетів - Ніни Габінської, Миколи Федорова, Світлани Дідух-Романенко.

12 Лютого 2020
Центральна бібліотека
Самійло Величко - козацький літописець

4 лютого 2020 користувачам читального залу Бориспільської міської бібліотеки було надане інформаційне повідомлення про Самійла Величка, великого козацького літописця, з нагоди 350-річчя від дня його народження.

4 Лютого 2020
Центральна бібліотека
Робота з електронним носієм флешкою

30.01.2020 року в Бориспільській центральній бібліотеці відбулося чергове заняття «Університету третього віку». Всі навчилися скачувати музичний файл на робочий стіл та створювати папки з музичними файлами.

30 Січня 2020
Центральна бібліотека
Академія «Скарбниця здоров’я. Валеологія»

29 січня 2020 р. Бориспільська Центральна бібліотека збагатилась ще одним цінним клубом для всіх охочих. Відбулось перше засідання Академії «Скарбниця здоров’я. Валеологія». На зустрічі лектори, медичні працівники Олена Гудим та Людмила Дараган розповіли про свій особистий шлях від звичайної медицини до глибоких знань про людину та її здоров’я. Визначили основні характеристики здоров’я, такі як: оптимальна маса тіла (якщо талія більше 80 см., то вже існує проблемно), хороший обмін речовин та їх засвоєння організмом. Для цього кожній людині необхідно випивати достатню кількість сирої води.

29 Січня 2020
Центральна бібліотека