Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Бориспіль – це перлина, твоя і моя Батьківщина

18 вересня 2018 в бориспільській міській бібліотеці для учнів 9-х класів ЗОШ N1 проведено краєзнавчу годину «Бориспіль – це перлина, твоя і моя Батьківщина».

Учні дізнались про надзвичайно знамениті постаті, які творили історію Бориспільщини, будували духовний храм в людських серцях і складають унікальну скарбницю не лише рідного краю, а й усього українського народу: Василь Лукашевич, Павло Чубинський, Тарас Шевченко, Ярослав Гашек, Шолом-Алейхем. Гордість Бориспільщини – поети-земляки Микола Карпенко і Борис Мамайсур, письменники Василь Швець та Олесь Бердник, художник Віктор Йова, який створив Бориспільський Краєзнавчий музей і був його першим директором протягом 30 років.

18 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Сфери використання комп’ютерів

13 вересня 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці відбулось чергове заняття «Університету третього віку». Перевіряючи домашнє завдання, слухачі активно спілкувалися з викладачем Базікаловою Людмилою Вікторівною про розвиток комп’ютерних технологій, типи вивчених комп’ютерних програм, ознайомилися з новим словом «гаджети». Найбільш активними слухачами при перевірці домашнього завдання були: Сайко Ольга Іванівна та Верес Галина Митрофанівна.

13 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Презентація книги «Черлені олені» від Сергія Дячука

12 вересня 2018 р. в центральній бібліотеці відбулась презентація книги «Черлені олені» від Сергія Дячука. (Історика, письменника, працівника Державного музею та друкарства). Його називають «бориспільським гуцулом», з дитинства жив в Борисполі і з школярських років є читачем бібіліотеки… Свою промову Сергій почав з того, як цінно для нього, що за круглим столом бібіліотеки, схожим на «гуцульську світлицю», зібрались дорогі для нього люди, однодумці, які своїми поступами легко «сприяли» виходу цієї книги у світ. Це Катерина Шабан, яка першою побачила і оцінила творчість Дячука, Борис Шапіро, який надав кошти і знайшов вихід на директора видавництва «Адеф-Україна» Ігоря Шпака. Як зазначив Борис Абрамович, «добрі справи йдуть від добрих людей і до добрих людей». Користуючись нагодою директор бібліотеки Жанна Кручиніна привітала депутата міської ради Катерину Шабан з днем народження.

12 Вересня 2018
Центральна бібліотека
«Жити всупереч: Проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі»

6 вересня 2018 р. в приміщенні Бориспільської міської бібліотеки відбулась презентація книги «Жити всупереч. Проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі». На заході були присутні співавтори книги, члени коаліції громадських організацій «Справедливість заради миру на Донбасі» Катерина Котлярова, Денис Денисенко, Сімон Шлегель (міжнародний менеджер проекту, Швейцарія- Німеччина), представники поліції, внутрішньопереміщені особи, бібліотечні працівники, громадські активісти.

6 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Університету третього віку

Урочистим привітанням директора Бориспільської міської централізованої бібліотечної системи Кручиніної Жанни Борисівни почалося заняття Університету третього віку з комп’ютерної грамотності, який вже четвертий рік діє в міській бібліотеці

6 вересня 2018 до бібліотеки прийшли підопічні міського Територіального центру надання соціальних послуг, щоб навчитися працювати за комп’ютером. Викладач, бібліотекар Базікалова Людмила Вікторівна, провела вступне заняття, під час якого ознайомила слухачів з програмою, за якою вони будуть навчатися. Слухачі опанували тему: «Введення в предмет комп’ютерної грамотності».

6 Вересня 2018
Центральна бібліотека