Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Дeлeгація з Японіі

4 грудня 2018 в бориспільській міській бібліотеці відбулась визначна подія: всі гуртом зустрічали дeлeгацію з Японіі - з хлібом-сіллю та украінськими піснями, які прозвучали у виконанні учнів бориспільської ДМШ (директор Надія Ганудельова) та ансамблю "Травневі роси"

З привітальним словом до гостей звернувся заступник міського голови Микола Корнійчук. В роботі круглого столу взяли участь секретар міської ради Ярослав Годунок та керуюча справами міськвиконкому Людмила Передерей.

4 Грудня 2018
Центральна бібліотека
В бібліотеці вивчали Excel

29 листопада 2018 року до Бориспільської центральної бібліотеки на чергове заняття завітали слухачі бібліотечного клубу «Університет третього віку», щоб отримати нові знання. Цього разу викладач курсу комп’ютерної грамотності бібліотекар Базікалова Людмила запропонувала перевірити домашнє завдання шляхом проведення вікторини. Під час вікторини присутні ще раз повторили і закріпили знання з можливостей програми Word та перейшли до вивчення нової комп’ютерної програми Excel. Викладач дала поширений конспект з даної програмі; на занятті були розглянуті питання про застосування та використання Excel. Під час практичного заняття всі вчилися правильно заходити в програму, ознайомились з вікном програми. Слухачі курсу вже друкували в клітинках програми, готуючись до наступної теми, коли вони будуть обчислювати суму чисел. Під час вікторини та практичного завдання добре працювали Мішина Н. М., Миленна Л. Ф., Яковенко В. І., Малинко Л. П.

29 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Озвучимо книжки для нeзрячих

23 листопада 2018 в міській бібліотeці відбувся круглий стіл, під час якого молода поeтeса Ольга Кацан прeдставила Всeукраїнську волонтeрську акцію "Озвучимо книжки для нeзрячих. Подаруй свій голос людині, що нe можe читати" .

Започаткована акція Благодійним фондом «Фундація літературних ініціатив» за підтримки Українського Культурного Фонду.

Присутні підтримала благородну ідею і виявили бажання подарувати свій голос. Тож, Бориспіль - за!!!

Бориспільська МЦБС теж долучається до акції популяризації книги та читання серед незрячих та слабозорих.

23 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Типи шрифтів та їх застосування

22 листопада 2018 року всі слухачі «Університету третього віку» з радістю прийшли на заняття, щоб отримати нові знання, поспілкуватися.

Вивчивши нову тему «Типи шрифтів та їх застосування», підопічні територіального центру разом зі своїм викладачем Базікаловою Людмилою закінчили працювати з програмою Word. На занятті вивчали різні типи шрифтів, ознайомилися з форматуванням тексту. Отримавши повний конспект про правильність видалення речень, абзаців, частин тексту та вставлення тексту з інтернету, присутні перейшли до виконання практичного завдання.

22 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Явних проявів немає

В Україні наближаються День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Тож 19 листопада у затишній залі Центральної бібліотеки зібрались глядачі, щоб подивитись непростий фільм від мандрівного фестивалю Док"юдейс.Юа. "Явних проявів немає". Це історія жінки, яка повертається з війни. Розмовляючи з психологами, борючись із посттравматичним синдромом та панічними атаками, вона намагається повернутися до нормального життя. Як реалії війни відбиваються на її сприйнятті реальності і як адаптуватися до звичайного життя. Фільм виявився нелегким для глядачів , але правдивим і наштовхуючим на роздуми.

19 Листопада 2018
Центральна бібліотека