Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
«Жити всупереч: Проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі»

6 вересня 2018 р. в приміщенні Бориспільської міської бібліотеки відбулась презентація книги «Жити всупереч. Проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі». На заході були присутні співавтори книги, члени коаліції громадських організацій «Справедливість заради миру на Донбасі» Катерина Котлярова, Денис Денисенко, Сімон Шлегель (міжнародний менеджер проекту, Швейцарія- Німеччина), представники поліції, внутрішньопереміщені особи, бібліотечні працівники, громадські активісти.

6 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Університету третього віку

Урочистим привітанням директора Бориспільської міської централізованої бібліотечної системи Кручиніної Жанни Борисівни почалося заняття Університету третього віку з комп’ютерної грамотності, який вже четвертий рік діє в міській бібліотеці

6 вересня 2018 до бібліотеки прийшли підопічні міського Територіального центру надання соціальних послуг, щоб навчитися працювати за комп’ютером. Викладач, бібліотекар Базікалова Людмила Вікторівна, провела вступне заняття, під час якого ознайомила слухачів з програмою, за якою вони будуть навчатися. Слухачі опанували тему: «Введення в предмет комп’ютерної грамотності».

6 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Кольори рідного краю

Напередодні Дня міста Бориспіль та на честь 95-річчя Бориспільського району в Бориспільській міській бібліотеці в рамках Арт-знайомства «Митці нашого краю» відбулась презентація мистецької виставки робіт вихованців Великоолександрівської школи мистецтв та ремесел «Кольори рідного краю». На захід крім читачів бібліотеки завітали дев’ятикласники ЗОШ №1.

5 Вересня 2018
Центральна бібліотека
З Україною в серці

23 серпня 2018 року в міській бібліотеці до Дня Незалежності проведено Круглий стіл «З Україною в серці», ініційований бориспільським осередьком Народного руху України. На засіданні пройшла злагоджена дискусія та обмін думками з приводу історії та сьогодення української незалежності.

Розпочалось засідання круглого столу з виконання всіма присутніми Державного Гімну України. На заході була присутня заступник міського голови Людмила Пасенко.

23 Серпня 2018
Центральна бібліотека
Рівень чорного

16 серпня 2018 в бориспільській бібліотеці дивились українську фестивальну стрічку 2016- го року «Рівень чорного» (реж. Валентин Васянович). Йдеться про весільного фотографа Костю, для якого власне 50-річчя стає початком складного етапу в житті. Все, що він любив і до чого був прив’язаний, відходить назавжди. Хоча таких речей в його житті не так вже й багато: паралізований батько, подруга, старий кіт, слайди.

16 Серпня 2018
Центральна бібліотека