Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Створення найефективнішого інструменту пошуку роботи

19 лютого 2018 в центральній бібліотеці Бюро комп’ютерних технологій продовжило роботу. Слухачі вчились користуватись мишкою, засвоювали швидкісний набор на клавіатурі ПК. ВПО з Донецьку складали резюме для влаштування на роботу, розшукували на відповідних сайтах вакансії.

19 Лютого 2018
Центральна бібліотека
Словникова спадщина України

16 лютого в міській бібліотеці відбулась друга зустріч з представниками Ротарі клубу "Київ - сіті". Цього разу з вчителями української мови та шкільними бібліотекарями спілкувалась Тищенко Оксана Миколаївна, кандидат філологічних наук, ст. науковий співробітник Інституту української мови Національної академії наук України. Оксана Миколаївна розповіла про роботу над виданням українських словників, про важливість не тільки збереження таких видань, а й активного їх вживання в повсякденному житті.

16 Лютого 2018
Центральна бібліотека
Останній співець козацької минувшини

16 лютого 2018 в центральній бібліотеці відбувся історичний екскурс під назвою «Останній співець козацької минувшини», приурочений до 215-річниці від дня народження Остапа Микитовича Вересая, видатного співця, яскравого представника української кобзарської эпічної традиції.

16 Лютого 2018
Центральна бібліотека
Заняття «Університет третього віку»

15 лютого 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці відбулось заняття «Університет третього віку». Заняття почалося з повторення домашнього завдання. Всі слухачі добре навчилися зберігати текст з інтернету в папку, а потім - на флешку. Першими виконали домашнє завдання Свідерська Валентина Олександрівна та Шванц Анатолій Васильович.

Всі отримали конспект з новою теми «Перенесення картинок, фотографій з папки на флешку».

15 Лютого 2018
Центральна бібліотека
Зустріч читачів з редакцією всеукраїнської газети для всієї родини "Порадниця"

14 лютого 2018 в міській бібліотеці проведено бібліотечне рандеву "Така любов буває раз в ніколи", в рамках якого відбулась творча зустріч читачів з редакцією всеукраїнської газети для всієї родини "Порадниця".

Перший номер газети «Порадниця» побачив світ у 1994 році і відтоді видання має свого читача. Міська бібліотека щорічно передплачує газету (кошти на передплату періодики виділяє міська рада). То ж будь-який відвідувач бібліотеки може знайти на шпальтах улюбленого видання найрізноманітніший матеріал.

14 Лютого 2018
Центральна бібліотека