Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Кінопоказ до 80-річчя від дня народження Вячеслава Чорновола

На виконання Указу Президента України «Про відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола» 14 грудня 2017 центральна бібліотека організувала перегляд фільму «Той, хто пробудив кам’яну державу» (2006), присвячений Вячеславу Чорноволу. На зустріч також були запрошені відвідувачі бібліотеки. Ініціатором кінопоказу виступив бориспільський осередок політичної партії Народний Рух України. Заступник голови бориспільського осередку Народного Руху Анатолій Чабанюк у вступній промові нагадав про виняткове місце в історії нашої країни такої постаті як Вячеслав Чорновіл та ознайомив з основними віхами його біографії.

14 Грудня 2017
Центральна бібліотека
Заключний кінопоказ у рамках DOCUDAYS UA

13 грудня 2017 у центральній бібліотеці відбувся заключний кінопоказ в рамках фестивалю DOCUDAYS UA На початку заходу співорганізатор кінопоказів в бібліотеці, голова Правозахисного Центру громадських досліджень Денис Денисенко розповів про роботу своєї організації, про різноманітні права людини, про те, як їх організація збирає свідчення людей про порушення прав на окупованих територіях і передає їх в міжнародний суд. Ніщо не залишиться безкарним у цьому, на перший погляд, несправедливому світі.

13 Грудня 2017
Центральна бібліотека
Українська родина. Обряди і традиції

13 грудня 2017 в читальному залі Бориспільської міської центральної бібліотеки відбулися голосні читання, присвячені Дню святого Андрія Первозванного. Бібліотекарі читального залу Людмила Базікалова та Надія Балицька розповіли користувачам про історію виникнення цього свята, традиції та обряди українського народу: ворожіння, заклинання й угадування майбутнього, ритуали з калетою : «Доброго здоров’я, пане Калетинський! Добрий вечір, пане Коцюбинський!...» та інші.

13 Грудня 2017
Центральна бібліотека
«Славним синам Вітчизни»

10 грудня 2017 року в розташуванні 15-ї бригади військової транспортної авіації Борисполя працівниками міської центральної бібліотеки спільно з бібліотекарем в/ч Тетяною Ушенко проведено літературно-музичний вечір «Славним синам Вітчизни», присвячений Дню Збройних сил України. Бібліотеку та військову частину поєднує давня творча співпраця.

10 Грудня 2017
Центральна бібліотека
В країні права

8 грудня 2017 в центральній бібліотеці відбулась виховна година «В країні права» в рамках Всеукраїнського тижня права, на яку були запрошені учні ЗОШ №1.

На початку заходу виступив отець Ігор Шабан, доктор богослов’я, настоятель бориспільського храму святих Володимира та Ольги Української греко-католицької церкви. Він нагадав дітям, що окрім правового закону, є ще духовний закон всередині нас і церковні заповіді, які допомагають людям жити у мирі із мирськими законами.

8 Грудня 2017
Центральна бібліотека