Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Мала планета Україна

Вже стала традицією організація мистецьких виставок діячів Бориспільського краю та України в Бориспільській міській бібліотеці.

1 листопада 2017 в бібліотеці яблуку не було де впасти. В інформаційно-довідковому культурно-мистецькому центрі відбувалась презентація виставки живописних картин Марини Попович «Мала планета Україна».

1 Листопада 2017
Центральна бібліотека
Методична година «Бібліотечні проекти та методика їх створення»

31 жовтня 2017 в центральній бібліотеці відбулась методична година за матеріалами семінару Київської обласної бібліотеки для юнацтва 10-11 жовтня 2017 «Бібліотечні проекти та методика їх створення».

Цього разу працівники читального залу за допомогою методиста створювали презентацію в PowerPoint для використання під час оглядової мандрівки Німеччиною в рамках проекту «Все про Європу».

31 Жовтня 2017
Центральна бібліотека
Все буде добре

30 жовтня 2017 в центральній бібліотеці методист Олена Костюкова провела індивідуальні консультації для слухачів Бюро комп’ютерних технологій «Все буде добре».

Компютерні індивідуальні консультації отримали внутрішньо переміщені особи Інна Ладейко з Авдєєвки та Наталя Кобелянська з-під Донецького аеропорту. Під час консультацій створювали бухгалтерську програму в Excel, вчились обтинати фото в Paint та тренувались в швидкісному наборі на ПК.

30 Жовтня 2017
Центральна бібліотека
Безкоштовний показ європейських фільмів в Борисполі завершився

В Україні вперше відбувся фестиваль «Кіно проти корупції»

Кіноогляд розпочався 14 вересня 2017 і відбувався у 6 містах України. До програми увійшли шість європейських фільмів, які досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів.

Пункт європейської інформації міської центральної бібліотеки в Борисполі теж приєднався до проведення кіноогляду в приміщенні інформаційно-довідкового культурно-мистецького центра бібліотеки у рамках проекту «Артхаус Клуб» та демонстрував фільми протягом жовтня цього року.

26 Жовтня 2017
Центральна бібліотека
Інтеграція переміщених осіб в м. Бориспіль, проблеми та перспективи розвитку громадянської освіти

26 жовтня 2017 в центральній бібліотеці відбувся круглий стіл «Інтеграція переміщених осіб в м. Бориспіль, проблеми та перспективи розвитку громадянської освіти».

Проблема близько 2-х млн. внутрішньо переміщених осіб є в Україні надзвичайно гострою вже протягом трьох років.

Під час Круглого столу обговорювались теми: яким чином громада і влада допомагають переселенцям інтегруватися на місцях, чи створюються особливі програми інтеграції переселенців задля їх соціалізації. Учасники круглого столу мали можливість отримати безкоштовні юридичні консультації.

26 Жовтня 2017
Центральна бібліотека