Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Виставка фотопортретів «20 чоловіків»

15 червня у Центральній бібліотеці міста відкрилася виставка фотопортретів «20 чоловіків». Авторами світлин є вихованці фотогуртка «Світанок», що діє при БДЮТ «Дивоцвіт». Очолює гурток молодий, талановитий і креативний Сергій Кручинін, якого часто можна зустріти вулицями міста з фотоапаратом в руках. Переймаючи лише найкраще від свого наставника, команда юних фотографів працювала над виставкою близько двох місяців, хоча знімати було й нелегко.

15 Червня 2019
Центральна бібліотека
Міні-фестиваль з програмування в MINECRAFT

9 червня 2019 в Центральній міській бібліотеці відбувся дитячий міні-фестиваль з програмування в MINECRAFT!

Під час свята продемонстровано презентацію програм учнів курсу "Основи програмування з Minecraft", яку вони склали в результаті навчання в конкурсній програмі.

Проведено майстер-клас з картонного моделювання і всі бажаючі конструювали собі меча.

І, звичайно ж, родзинка свята - Гра в Minecraft для бажаючих.

9 Червня 2019
Центральна бібліотека
Комп’ютерні технології в бібліотеці

23 травня 2019 року закінчився учбовий рік «Університету третього віку» в Бориспільській центральній бібліотеці. Вже вп’яте протягом академічного року навчалась чергова група підопічних Бориспільського територіального центру надання соціальних послуг. Цілий рік користувачі поважного віку опановували комп’ютерну грамоту: від включення ПК до створення презентації. Цього року до розробленої програми курсу були додані нові теми з практичного використання Інтернету – здійснення онлайн розрахунків, створення презентації та інші

23 Травня 2019
Центральна бібліотека
Не мовчіть -- і вас почують

22 травня 2019 р. у бориспільській центральній бібліотеці відбулась презентація 2-го видання книги "Не мовчіть -- і вас почують". Автор Леонтій Іванович Сандуляк - громадсько-політичний діяч, дипломат, вчений, педагог. Представлення першого видання книги відбулось 26 серпня 2011 року, на яке завітав Герой України Левко Лук’яненко.

22 Травня 2019
Центральна бібліотека
Витончена прикраса книги еклібрис -- духовне надбання любителів читання

7 травня 2019 в бориспільській міській бібліотеці для учнів 6-го класу ЗОШ №1 проведено літературно-мистецьку панораму "Витончена прикраса книги еклібрис -- духовне надбання любителів читання".

Бібліотекарями було презентовано нові надходження книг -- літературу для підлітків видавництва "Академія". Більше тридцяти книг на актуальні теми, які турбують підлітків у всі часи, від сучасних відомих українських письмеників було придбано і подаровано бібліотеці за сприяння депутата Верховної Ради Сергія Міщенка.

7 Травня 2019
Центральна бібліотека