Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Презентація книги "Нитка життя: зі спадщини Павла Чубинського"

18 Вересня 2020
Центральна бібліотека
Скарб одвічний і найбільший - вільна Україна

21 Серпня 2020
Центральна бібліотека
Презентація нової книги Валентини Стрілько-Тютюн "Виряджала мати сина: проводи в армію на Бориспільщини в ХХ столітті»

До Дня Незалежності України та до Дня вшанування героїв 21 серпня 2020 в Бориспільській міській бібліотеці відбулась презентація книги Валентини Стрілько-Тютюн "Виряджала мати сина: проводи в армію на Бориспільщини в ХХ столітті».

Автор книги наводить фольклор, традиції, спогади, світлини з обряду проводів хлопців до армії, характерного для Бориспільщини.

21 Серпня 2020
Центральна бібліотека
Мистецтво перемагати булінг

19 серпня 2020 в я Бориспільській міській бібліотеці відбулось представлення проєкту «Мистецтво перемагати булінг: форум – театр для служб шкільних омбудсменів на протидію булінгу в навчальних закладах малих міст України», підтримку якому надає Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні. В ІДЦ бібліотеки зібрались психологи та соціальні педагоги ЗОШ, представник ювенальної превенції, працівники бібліотеки.

19 Серпня 2020
Центральна бібліотека
Навчилися самі, тепер допомагаємо користувачам зберігати «особисту інформаційну гігієну»

12 серпня 2020 року в рамках проєкту «Форум – театр на протидію інфодемії: інноваційний засіб у роботі публічних бібліотек малих міст Полтавської і Київської областей», реалізований завдяки проєкту USAID «Медійна програма в Україні» і виконується міжнародною організацією Internews за підтримки Академії Української Преси, бібліотекарі Бориспільської МЦБС здійснили навчально- ознайомчий візит обміну практиками проєкту протидії інфодемії до міста Лубни Полтавської області. Зустрічі відбувались на базі Лубенської міської бібліотеки для дорослих ім. В. Леонтовича та Лубенської районної бібліотеки ім. В.Малика. Під час проведення були дотримані умови, актуальні на поточному етапі карантину: забезпечення дезінфікуючими засобами, захисними масками, соціальна дистанція.

12 Серпня 2020
Центральна бібліотека
Коронавірусна інфекція

11 Серпня 2020
Центральна бібліотека
До бориспільської міської бібліотеки завітав Валерій Мартишко

До бориспільської міської бібліотеки завітав Валерій Мартишко, поет, виконавець пісень, хлібороб, читач бібліотеки, депутат Бориспільської міської ради, і подарував бібліотеці книжечку Василя Триліса «Казки над Тїкичем». Це перша книжка знаного в Україні та за її межами вченого – фізика, фольклориста, засновника славнозвісного хору «Чумаки».

18 Травня 2020
Центральна бібліотека
Представники іноземних держав у Бориспільській міській бібліотеці

1. В європейських країнах бібліотеки є культурними центрами громади, де кожна людина реалізує своє право на безкоштовне отримання інформації або відпочинок. Саме з метою скористатися Інтернетом та переглянути місцеву пресу до Бориспільської міської бібліотеки завітав Віце-президент Євразійської академії телебачення і радіо (EATR), дійсний член Міжнародної академії телебачення і радіо (МАТР) журналіст- міжнародник Валерій Хілтунен. До речі, він володіє багатьма мовами, а спілкувались ми російською, бо свого часу пан Валерій навчався в Московському державному університеті. За чашечкою чаю відбулась тепла розмова журналіста з представниками бібліотеки.

17 Травня 2020
Центральна бібліотека
Літературними стежками Європи

16 Травня 2020
Центральна бібліотека
Вшановували великого Кобзаря

10 березня 2020 в Бориспільській центральній бібліотеці вшановували великого Кобзаря. На Шевченкову світлицю до бібліотеки з Переяслава завітала Римма Товкайло, педагог, режисер, майстер художнього читання, популяризатор української літератури, автор книги спогадів бійців АТО «Простір прихованого.

10 Травня 2020
Центральна бібліотека