Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Електронне листування

28 березня 2019 слухачі «Університету третього віку» опанували нову тему: «Впорядкування електронних листів. Відправлення листа кільком адресатам». Всі отримали конспект про види листів, виникнення смайликів, послухали цікаву лекцію про засновника смайлів.

28 Березня 2019
Центральна бібліотека
Рандеву з поетом

21 березня 2019 року проведено чергове заняття «Університету третього віку». Підопічні міського територіального центру вивчали нову тему: «Листування за допомогою електронної пошти. Читання та видалення електронного листа», отримали письмові поради щодо правильності написання електронних листів та їх впорядкування, на практиці навчилися писати листи та листувалися між собою. Тепер у наших слухачів є власна електронна скринька.

21 Березня 2019
Центральна бібліотека
Історичний портрет Івана Мазепи

20 березня в Бориспільській центральній бібліотеці бібліотекарі читального залу підготували Історичний портрет Івана Мазепи, відомого гетьмана, дипломата, видатного політичного та державного діяча до 380-річчя з дня його народження.

Присутні дізналися про вагомий внесок, зроблений Іваном Мазепою у розбудову української козацько- гетьманської держави, сприяння розвиткові економіки держави, підтримку освіти та культури, меценатській діяльності, опікуванні станом православної церкви за межами України.

20 Березня 2019
Центральна бібліотека
Творимо добро на землі

19 березня 2019 в бориспільській міській бібліотеці відбувся мистецький захід «Творимо добро на землі». В ошатній залі зібралися рідні, майстри, художники, письменники, читачі бібліотеки, щоб вшанувати Білокінь Валентину Василівну, людину праці, людину, яка все життя живе поруч з нами, яку всі ми добре знаємо, кожен день маємо можливість спілкуватись з нею. Це талановита, творча, закохана у рідний Бориспіль, в Україну та творчість майстриня, яка святкує 25- річний ювілей творчої діяльності. Творча діяльність Валентини Василівни була неодноразово пошанована керівництвом міста та області. І ця зустріч не стала виключенням. Начальник Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради висловила ювілярці Подяку і вручила їй квіти ти сувенірну кружку з логотипом міста Бориспіль.

19 Березня 2019
Центральна бібліотека
Дайджест про європейську інтеграцію, Європейський Союз та Східне партнерство

15 березня 2019 для відвідувачів читальної зали Бориспільської центральної бібліотеки був проведений захід «Дайджест про європейську інтеграцію, Європейський Союз та Східне партнерство»

Користувачі отримали інформацію про набуття чинності зміни до Конституції України, які закріплюють курс нашої країни на членство в Європейському Союзі та НАТО.

15 Березня 2019
Центральна бібліотека