Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
«Ім’я, увічнене у пам’яті народній»

24.01.2020 в Бориспільській центральній бібліотеці була презентовано перегляд літератури «Ім’я, увічнене у пам’яті народній», присвячений дню народження Павла Платоновича Чубинського, видатного вченого-етнографа, поета і журналіста, юриста, громадського діяча, фольклориста, автору тексту Державного Гімну України.

24 Січня 2020
Центральна бібліотека
«Дія. Цифрова освіта»

Працівники Бориспільської МЦБС провідний бібліотекар Ніна Бахмат та методист Марина Котвицька пройшли тестування онлайн-курсу з медіа-грамотності у форматі серіалів «Базовий із цифрової грамотності» на національній онлайн-платформі з навчання цифрових навичок за проєктом Міністерства цифрової трансформації України «Дія. Цифрова освіта».

24 Січня 2020
Центральна бібліотека
Великий син великого народу

23 січня 2020 на Інформаційну веселку «Великий син великого народу» до Бориспільської міської центральної бібліотеки завітали учні ЗОШ №1 (педагог Валентина Кузьменко). Зустріч присвячена Павлу Платоновичу Чубинському, який народився 27 січня 1839 року в місті Борисполі. Він був надзвичайно талановитою людиною, вченим, патріотом України, який вивчав і досліджував українські народні традиції і фольклор. Діти дізнались багато цікавого про діяльність нашого великого земляка, переглянули відео про Державний Гімн України, слова якого належать Павлу Платоновичу.

23 Січня 2020
Центральна бібліотека
«Україна Соборна»

22 січня 2020 Бориспільська МЦБС взяла участь у відзначенні Дня Соборності України. Працівники та читачі долучились до флешмобу, започаткованого Управлінням культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради. В бібліотеках МЦБС презентовано книжково-ілюстративні виставки - «Земля України – то прадідів слава! Єдина країна, єдина держава!», "Україна Соборна, моя гордість і слава!".

22 Січня 2020
Центральна бібліотека
Олена Косач – дочка українського народу

21.01.2020 року в читальному залі Бориспільської бібліотеки перегорнуто ще одну сторінку Літературного календаря - 21 січня виповнюється 175-років від дня народження Олени Антонівни Косач, української письменниці та громадської діячки, авторки низки гумористичних та історичних віршів українською мовою.

Олена Косач походила із гербового заможного українсько- козацького шляхетства, була тіткою видатної доньки українського народу – Лесі Українки та хрещеною матір’ю Михайла Косача.

21 Січня 2020
Центральна бібліотека