Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Година-реквієм до Дня пам’яті чорнобильської трагедії

26 квітня 2018 в центральній бібліотеці працівники читального залу провели годину-реквієм до Дня пам’яті чорнобильської трагедії.

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців, її наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління.

Сьогодні Чорнобиль для нас – це майже три з половиною мільйонів постраждалих від катастрофи та її наслідків. Це майже 10 відсотків території, що зазнала прямого радіаційного ураження. Це 160 тисяч людей із 129 населених пунктів, яким довелося залишити рідні домівки і переїхати в інші місця.

26 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Бюро комп’ютерних технологій засвоює гарячі клавіші

25 квітня 2018 в центральній бібліотеці відбулась індивідуальна консультація ведучої Бюро комп’ютерних технологій "Все буде добре" методиста Олени Костюкової для працівника Бориспільського Державного історичного музею Тетяни Миколаївни Гойди. Тетяна Миколаївна за допомогою методиста засвоювала черговий ступень користувача ПК – гарячі клавіші.

25 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Тиждень молодіжного читання в бібліотеці

25 квітня 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці продовжився Тиждень молодіжного читання віршів поетів-початківців Бориспільщини.

Цього дня користувачі читального залу почули вірші із поетичної збірки «Там де ти» поетеси Людмили Мозгової. Прозвучали поезії: «Він не повернеться з війни…», «Материні очі», «Шкільні роки».

Вірші, які увійшли до збірки, спонукають читачів замислитися над проблемами буття, відчути всесвіт людської любові, визначитися з духовними орієнтирами.

25 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Високе небо знов засипали зірки…

24 квітня 2018 року в читальному залі Бориспільської центральної бібліотеки розпочався Тиждень молодіжного читання, присвячений молодим поетам Бориспільщини. Цього разу до уваги читачів були представлені поезії молодої поетеси з Борисполя Надії Севастьянової із її збірки «Пергамент».

Майже в усіх віршах поетеси прослідковується філософське самопізнання та духовний світ Всесвіту. На деякий час користувачі поринули у тонкий світ Надії Севастьянової та відчули ніжність, ліричність філософських роздумів незвичайних віршованих рядків.

24 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Еко-мандрівка «Природа – наша мати, треба її оберігати»

20 квітня 2018 в центральній бібліотеці до Дня довкілля було проведено еко-мандрівку «Природа – наша мати, треба її оберігати». Ведучі Людмила Базікалова та Надія Балицька запропонували школярам ЗОШ № 1 переглянути екологічну казку. Діти зустріли прем’єру бурхливими оплесками. Казку розповідали учасниці Театру слова «Україна моя» Наталя Гаушкіна та Слава Савостьянова. Автор сценарію, режисер та постановник- бібліотекар Олена Шкребтієнко.

20 Квітня 2018
Центральна бібліотека