Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Творча майстерня

«Творча майстерня» - клуб, що діє при центральній бібліотеці вже четвертий рік. Організували його ті, хто своєю мистецькою працею прикрашає наш світ та свій побут. Його учасниці виготовляють прикраси для одягу, іграшки, модні аксесуари і безліч красивих речей, передаючи їм тепло своїх рук і сердець. Свої вироби майстрині здебільшого дарують рідним і друзям.

На засідання клубу збираються представники різних вікових категорій та професій, які мешкають в місті і районі. Тут завжди можна розраховувати на корисні поради, практичну допомогу та розуміння. Це все відбувається завдяки невтомній праці і педагогічним здібностям Людмили Астаф’євої, яка очолила «Творчу майстерню». Це людина, яка любить творчість і людей.

30 Серпня 2017
Центральна бібліотека
Гість із Тулузи

23 серпня до міської бібліотеки завітав Каміл, який подорожує світом. Знаєте в який спосіб? - велосипедом. До бібліотеки завітав, щоб скористатись послугами інтернету. Йому дуже сподобалась наша країна. На питання заради чого він подорожує, Каміл зізнався, що пізнає світ через людей, отримує задоволення від нових знайомств. Сьогодні увечері наш гість із Тулузи попрямував до Києва, щоб взяти участь у святкуванні Дня Незалежності

23 Серпня 2017
Центральна бібліотека
За Україну, за її волю!

22 серпня 2017 року в центральній бібліотеці відбувся круглий стіл "За Україну, за її волю!", яку ініціювала громадська організація «1-й кінний полк Чорних Запорожців». В цей день виповнилось 25 років з моменту передачі урядом УНР символів України президенту України. Саме цій події була присвячена зустріч, на яку завітав гість з Києва - письменник, політолог Сергій Станіславович Коваленко. Сергій Станіславович розповів про саму акцію передачі атрибутів УНР 22 серпня 1992 року, зауважив про помилки керівництва УНР, дав оцінку роботам Миколи Міхновського «Самостійна Україна», Михайла Ковальчука «Невідома війна 1919 року. Українсько-білогвардійське збройне протистояння», Юрія Тютюнника «Зимовий похід».

22 Серпня 2017
Центральна бібліотека
Трагедія українців – Голодомор 1932-1933

22 серпня 2017 в читальному залі було зроблено інформаційне повідомлення «Трагедія українців – Голодомор 1932-1933». Бібліотекар Людмила Базікалова представила відвідувачам перегляд літератури авторів-дослідників з даної теми, які знали про Голодомор не лише із того скупого матеріалу, здобутого в архівах, а й від багатьох людей, не лише родичів, які пережили ті роки. Користувачі були вражені жорстокістю історичних фактів та зацікавились представленою літературою.

22 Серпня 2017
Центральна бібліотека
Коло спілкування «Нас єднає Україна»

20 серпня 2017 року в центральній бібліотеці відбулось Коло спілкування «Нас єднає Україна» до Дня Державного прапора та Незалежності України. Захід иніціювала Бориспільська міська організація «Народний Рух України».

Під час проведення кола спілкування прозвучав Державний Гімн у виконанні учня ДМШ Борисполя Андрія Поляниці, який підхопили всі присутні.

20 Серпня 2017
Центральна бібліотека