Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Декларація про державний суверенітет

13.07.2018 для відвідувачів читальної зали Бориспільської центральної бібліотеки бібліотекарі Людмила Базікалова та Надія Балицька провели інформаційне повідомлення на тему: «Декларація про державний суверенітет - важливий крок на шляху до незалежності України».

13 Липня 2018
Центральна бібліотека
До Кіпру - з «Бібліоглобусом»

10 липня 2018 в Пункті Європейської інформації (ПЄІ) Бориспільської центральної бібліотеки в рамках проекту «Бібліоглобус» бібліотекар Надія Балицька підготувала та провела чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу. Тема книжкової подорожі - «Цікаві факти про Республіку Кіпр».

10 Липня 2018
Центральна бібліотека
Діалог «Від НАТО до світової безпеки»

6 червня 2018 в читальній залі Бориспільської центральної бібліотеки відбувся діалог «Від НАТО до світової безпеки» читацької академії (в рамках ПЄІ). Діалог організувала бібліотекар Надія Балицька.

До уваги користувачів була представлена книга Майкла Геффернена (автор книги викладає історичну географію в університеті Лафборо (Велика Британія), «Значення Європи. Географія та геополітика».

Ведуча діалогу зробила акцент на критичний погляд автора книги європейської ідеї – колишньої, нинішньої та майбутньої.

6 Червня 2018
Центральна бібліотека
Біографічний портрет «Владислав Городецький – людина-легенда»

5 червня 2018 в міській бібліотеці для користувачів читального залу проведено цікавий захід - Біографічний портрет «Владислав Городецький – людина-легенда». Ще за життя ім’я Владислава Городецького було овіяне легендами, а його дивовижні витвори стали не лише відомими, а й улюбленими. Інтерес до його архітектурної спадщини з плином часу не згасає, бо в ній закладено те, що можна з повним правом віднести до мистецтва самого вищого ґатунку.

5 Червня 2018
Центральна бібліотека
День народження в бібліотеці

Два рази на тиждень – у вівторок та четвер в приміщенні інформаційно-довідкового центру центральної бібліотеки проходять заняття фотогуртка «Світанок» від Бориспільського Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт» під керівництвом журналіста газети «Вісті» Сергія Кручиніна. Дітям зручно та затишно в бібліотеці, на заняттях фотогурток користується демонстраційним устаткуванням бібліотеки для перегляду фоторобіт, учасники «Світанку» радіють гостинним зустрічам із бібліотекарями.

5 Червня 2018
Центральна бібліотека