Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
«Промінь Світла»

19 жовтня у Центральній бібліотеці відбувся незвичний і романтичний захід до закриття виставки картин нашої землячки Світлани Леонтьєвої «Промінь Світла». Несподіваним та феєричним сюрпризом став приїзд на захід відомого піаніста-віртуоза, людини-роялю Майка Кауфмана-Портнікова. Музикант вразив всіх своєю особистістю, цікавими історіями, духовним світоглядом та надзвичайною музикою.

18 Жовтня 2019
Центральна бібліотека
Покази для школярів

10 жовтня у Центральній бібліотеці для учнів ЗОШ 1 відбувся показ короткометражних фільмів Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Переглянуті фільми піднімають важливі соціальні теми. Фільми виявились корисними для дітей в рамках уроків правознавства по шкільній програмі.

1 -й фільм "Почути" побудований на озвученні анонімних текстів дзвінків на дитячий телефон довіри. Дитячі проблеми, відвертості, страхи, сумніви, які вони нікому не можуть озвучити, стали основною темою фільму.

17 Жовтня 2019
Центральна бібліотека
Управління стресом у критичних ситуаціях

16 жовтня 2019 р. в центральній бібліотеці за ініціативи ГО «Зелена лампа» спільно з БФ «Карітас- Київ» відбувся тренінг на тему "Управління стресом у критичних ситуаціях", який провів Роберт Майкл Гікс, полковник ВПС США у відставці,капелан, доктор психологічних наук. З 1996 р. він кілька разів відвідав Україну, а після подій на Майдані - щороку.

15 Жовтня 2019
Центральна бібліотека
Підліток проти корупції

11 жовтня 2019 р. в Центральній бібліотеці відбулась презентація фільму громадської активності «Ти, б.. , рота закрий» та зустріч з учасниками та творцями фільму. Режисерка та операторка фільму Таїсія Кутузова і редакторка, продюсерка стрічки, модераторка зустрічі Єлизавета Сокуренко розповіли про ідею створення фільму завдячуючи фестивалю Docudays UA, в рамках якого і показано фільм у бібліотеці. Головний герой фільму 16-річний Сергій Чагаров, молодий активіст, який самотужки бореться з "системою", корупцією в селі Гатне під Києвом.

10 Жовтня 2019
Центральна бібліотека
Оволодіння омп’ютерною клавіатурою

10 жовтня 2019 року в Бориспільській центральній бібліотеці слухачі «Університету третього віку» вивчали нову тему - «Комп’ютерна клавіатура. Відпрацювання роботи клавіш на комп’ютерній клавіатурі». Слухачі тримали конспект про призначення головних клавіш на клавіатурі та відпрацювання роботи клавіші Shift, присутні перейшли до виконання практичного завдання, метою якого було навчити всіх друкувати слова з великої літери, застосовуючи клавішу Shift.

10 Жовтня 2019
Центральна бібліотека