Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Персональна виставка художніх робіт Іванькової Майї

25 квітня 2019 в міській бібліотеці відбулось відкриття виставки юної художниці Іванькової Майї. Дівчинці лише 9 років, навчається у 3 класі. Із самого малечку вона займається малюванням в студії образотворчого мистецтва класу педагога Ірини Тименко Бориспільського будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт».

На виставці представлено результат її напрацювань – більше 40 робіт, які були виконані впродовж року. Тут можна побачити пейзажі, натюрморти, зображення тварин.

Майя полюбляє подорожувати, мріє відвідати Францію, тому на багатьох картинах ми можемо насолодитися красою Парижа.

25 Квітня 2019
Центральна бібліотека
Весняний благоустрій до Дня довкілля

19 квітня 2019 працівники бориспільської бібліотечної системи разом з іншими працівниками культури долучились до прибирання території, прилеглої до міського будинку культури. Захід проходив у рамках весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та санітарної очистки території міста.

19 Квітня 2019
Центральна бібліотека
Повідомлення на тему: «Україна на шляху до Євроінтеграції»

9 квітня 2019 в Пункті європейської інформації, що діє при центральній бібліотеці, бібліотекар Балицька Надія надала інформаційне повідомлення на тему: «Україна на шляху до Євроінтеграції».

До уваги користувачів була представлена книга за загальною редакцією В.П. Горбуліна (голови Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України, академіка НАН України, доктора технічних наук, професора) «Дослідження і розробки у сфері євроатлантичної інтеграції України. Взаємодія України з НАТО: соціологічний та експертний аналіз».

9 Квітня 2019
Центральна бібліотека
Прочитай і усміхнись

2 квітня 2019 в читальному залі Бориспільської центральної бібліотеки до Всесвітнього дня сміху проведено веселий сміх- тайм «Прочитай і усміхнись».

Провідний бібліотекар Людмила Базікалова та бібліотекар Надія Балицька прочитали користувачам вислови видатних людей про сміх та розваги, ознайомили присутніх з відомими письменниками - гумористами: Павлом Глазовим, Остапом Вишнею, Євгеном Дударем, з їхніми гуморесками та усмішками. Також представили гуморески і фейлетони наших місцевих письменників Федора Шилофоста та Олексія Горового. Мисливські історії останнього вразили користувачів своїм повчальним гумором. Його історії вчать оберігати тваринний та рослинний світ природи.

2 Квітня 2019
Центральна бібліотека
Електронне листування

28 березня 2019 слухачі «Університету третього віку» опанували нову тему: «Впорядкування електронних листів. Відправлення листа кільком адресатам». Всі отримали конспект про види листів, виникнення смайликів, послухали цікаву лекцію про засновника смайлів.

28 Березня 2019
Центральна бібліотека