Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Червоне – то любов, а чорне – то журба

16 травня 2018 у центральній бібліотеці відбулось літературно-музичне свято «Червоне – то любов, а чорне – то журба» за участю учнів ЗОШ № 1 та учасників «Творчої майстерні», що діє при центральній бібліотеці. Три важливі свята гармонійно поєднались тут – День Матері, День сім’ї і День Вишиванки. Адже для українців вишиванка це національний генетичний код і водночас оберіг, який створюють люблячі материнські руки. Ведуча заходу Олена Шкребтієнко представляла численних гостей. Про секрети весільних рушників, особливості і цінності української вишивки розповіли гостям знані майстрині у цій справі – Світлана Гасіч та Анастасія Кулініч. Бориспільська письменниця Світлана Тимченко розповіла про дуже важливі речі, які пов’язують між собою покоління – сімейні реліквії, які передаються нащадкам і свято оберігаються. Вона не тільки розповіла, а й продемонструвала присутнім рушники та скатертини своєї бабусі, яким вже понад сто років.

16 Травня 2018
Центральна бібліотека
Спілкування по скайпу в центральній бібліотеці

10 травня 2018 слухачі «Університету третього віку» зібралися в Бориспільській центральній бібліотеці на своє передостаннє заняття. Вони з нетерпінням чекали на тему: «Скайп. Спілкування по скайпу». Слухачі Університету дуже хочуть спілкуватися зі своїми знайомими та родичами, які від них дуже далеко, саме за допомогою скайп-зв’язку.

10 Травня 2018
Центральна бібліотека
Відродження

10 травня 2018 у центральній міській бібліотеці відбулась особлива подія. Бориспільська міська рада організувала та відкрила документальну виставку «Відродження» з нагоди 130-річчя від дня народження Олексія Матеєвича, вченого, класика молдавської літератури, автора гімну Республіки Молдова.

Почесними гостями заходу були Руслан Болбочан, посол Республіки Молдова в Україні; Олег Циганенко, консул Республіки Молдова в Борисполі, бориспільський міський голова Анатолій Федорчук, один із активних помічників організації виставки, дослідник історії Петро Карарі. На початку зустрічі урочисто прозвучав у виконанні семінаристів Київської духовної академії прозвучав Державний Гімн Республіки Молдова. Державний Гімн України виконали священники церков Борисполя, а присутні в залі підхопили величний спів.

10 Травня 2018
Центральна бібліотека
Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам’ять нетлінна про героїв жива

4 травня 2018 в центральній бібліотеці проведено годину пам'яті “Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам’ять нетлінна про героїв жива”, присвячена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом, на яку були запрошені школярі ЗОШ № 1 та військові, які проходять службу в Міжнародному багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії України. Ведучі заходу бібліотекарі Людмила Базікалова та Надія Балицька навели факти згубної дії другої світової війни та й війни взагалі. Гість бібліотеки - волонтер, педагог, письменниця Рима Товкайло – у своєму виступі зазначила, як важливо берегти свою чисту свідомість, щоб зарадити припиненню війни і неповторенню її в майбутньому. Бориспільська письменниця і громадський діяч Світлана Тимченко поділилась власними дитячими спогадами про переживання війни її родиною у Борисполі.

4 Травня 2018
Центральна бібліотека
Від НАТО до світової безпеки

03 травня 2018 в читальному залі Бориспільської центральної бібліотеки бібліотекарем Надією Балицькою в рамках Академії читацької «Знайомство з Трансатлантичним альянсом» було проведено діалог «Від НАТО до світової безпеки».

Під час заходу піднімались питання: Що таке Європейський Союз?, Чому Європа?, відносини України і НАТО. Слухачам нагадали країни, що входять до складу ЄС; основну мету України – інтеграцію в Європейське співтовариство.

3 Травня 2018
Центральна бібліотека