Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Гордість держави, її надія і оберіг – захисники України

9 жовтня 2018 до Дня Захисника України у центральній бібліотеці для військових Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів НГУ проведено Історичну годину «Гордість держави, її надія і оберіг – це захисники України».

14 жовтня в Україні відзначається одразу 4 свята: Покрова, День українського козацтва, день УПА та День Захисника України.

9 Жовтня 2018
Центральна бібліотека
Скарбниця педагогічних ідей В. Сухомлинського

26 вересня 2018 в бориспільській центральній бібілотеці відбулись Педагогічні читання «Скарбниця педагогічних ідей Василя Сухомлинського». Читання приурочені до100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського. В привітальному сові завідуюча відділом обслуговування центральної бібліотеки Ірина Опалій звернула увагу учасників заходу на книжкову виставку «Краса людської душі», присвячену великому українському педагогу Василю Сухомлинському.

29 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Вічними залишаються камінь в архітектурі та слово у книзі

28 вересня 2018 в бориспільській центральній бібліотеці відзначали професійне свято Всеукраїнський День бібліотек. У дружньому колі зібрались працівники центральної бібліотеки, бібліотеки-філії та міської дитячої бібліотеки. З привітальним словом та подарунками завітав меценат, давній друг і прихильник бібліотеки Борис Шапіро, депутат міської ради Катерина Шабан, письменник, член Національної спілки письменників України Володимир Литвин. Цінними подарунками від Бориса Абрамовича стало рідкісне видання «Києво-Могилянська академія в іменах», 6 книжок місцевих письменників з циклу «Літературна Бориспільщина» та букіністичне видання творів Шолом-Алейхема в 6-ти томах. Директор бібіліотеки Жанна Кручиніна розповіла про свої враження від поїздки в місто Ірпінь, організовану Київським обласним управлінням культури, релігій та національностей. В центральній бібліотеці міста Ірпінь відбулось яскраве, насичене обласне бібліотечне свято.

28 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Ознайомлення з курсором, його видами та призначенням

27 вересня 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці продовжив свою роботу «Університет третього віку». Цього ранку тут зібралися підопічні територіального центру, щоб опанувати нову тему: «Ознайомлення з курсором, його видами та призначенням».

Викладач Людмила Базікалова перевірила домашнє завдання, наголошуючи на призначенні основних частин комп’ютера та їх важливій ролі в подальшій роботі. Відзначила найактивніших: Лапицьку Людмилу Григорівну, Миленну Любов Федорівну. Слухачі отримали теоретичні знання з нової теми.

27 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Основні складові комп’ютера

З великою радістю та прагненням здобувати нові знання розпочався ранок 20.09.2018 в Бориспільській центральній бібліотеці. В цей день тут знову зібралися підопічні Територіального центру, щоб отримати знання з комп’ютерної грамотності в Університеті третього віку.

Викладач курсів, бібліотекар Базікалова Людмила Вікторівна перевірила домашнє завдання слухачів, відзначивши кращих – Білоусько Любов Олексіївна, Яковенко Віра Володимирівна, Миленна Любов Федорівна. На занятті був даний теоретичний матеріал у вигляді конспекту по темі: «Основні складові комп’ютера. Ознайомлення з основними пристроями та їх призначенням». Слухачі вивчили призначення основних частин комп’ютера, таких як системний блок, клавіатура, монітор. На занятті була прочитана цікава лекція про будову комп’ютера в порівнянні з будовою тіла людини.

20 Вересня 2018
Центральна бібліотека