Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Високе небо знов засипали зірки…

24 квітня 2018 року в читальному залі Бориспільської центральної бібліотеки розпочався Тиждень молодіжного читання, присвячений молодим поетам Бориспільщини. Цього разу до уваги читачів були представлені поезії молодої поетеси з Борисполя Надії Севастьянової із її збірки «Пергамент».

Майже в усіх віршах поетеси прослідковується філософське самопізнання та духовний світ Всесвіту. На деякий час користувачі поринули у тонкий світ Надії Севастьянової та відчули ніжність, ліричність філософських роздумів незвичайних віршованих рядків.

24 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Еко-мандрівка «Природа – наша мати, треба її оберігати»

20 квітня 2018 в центральній бібліотеці до Дня довкілля було проведено еко-мандрівку «Природа – наша мати, треба її оберігати». Ведучі Людмила Базікалова та Надія Балицька запропонували школярам ЗОШ № 1 переглянути екологічну казку. Діти зустріли прем’єру бурхливими оплесками. Казку розповідали учасниці Театру слова «Україна моя» Наталя Гаушкіна та Слава Савостьянова. Автор сценарію, режисер та постановник- бібліотекар Олена Шкребтієнко.

20 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Листування за допомогою електронної пошти в бібліотеці

19 квітня 2018 відбулось чергове заняття «Університету третього віку». Слухачі активно повторили домашнє завдання, кожен зайшов у свою електронну пошту та згадали конспект попереднього заняття.

Бібліотекар Людмила Базікалова, викладач Університетеу, ознайомила всіх з новою темою: «Листування за допомогою електронної пошти. Читання та видалення листів», на яку з нетерпінням чекали всі присутні. На занятті було відведено більше часу для практичної роботи, а саме слухачі вчилися правильно листуватися, читати отримані листи та видаляти їх. Прослухали лекцію про захист електронної пошти від вірусів, отримали конспект про види електронних листів. До написаного листа додавали різні смайлики, обмінялися електронними адресами та почали листування.

19 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Міжнародна програма ПОЛіС «Поліція і спільнота» в бібліотеці

19 квітня 2018 року в рамках міжнародної програми ПОЛіС «Поліція і спільнота» в центральній бібліотеці відбулась зустріч «Корисна інформація для громади» з представником патрульної поліції Іваном Рудьом, на яку завітали запрошені бібліотекою мешканці міста, серед яких були і представники малого бізнесу. Під час зустрічі були підняті питання безпеки громадян та малого бізнесу.

19 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Простір прихованого

13 квітня 2018 в центральній бібліотеці відбулась зустріч школярів ЗОШ № 1 з переяславською письменницею, педагогом, режисером, філологом, волонтером, авторкою незвичної книги «Простір прихованого» (Нотатки з військового шпиталю) Риммою Іванівною Товкайло.

Римма Товкайло є автором книги і в той час вона є посередником, простором взаємодовіри між тими хто був на війні і тими, хто мирно чи немирно живе тут. В книзі зібрані реальні спогади, історії захисників, учасників АТО, які проходили реабілітацію у Циблівському шпиталі в Переяславському районі, їх роздуми про життя, цінності, про країну.

13 Квітня 2018
Центральна бібліотека