Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
«Без меж»

2 грудня 2017 в приміщенні інформаційно-довідкового центру міської бібліотеки було презентовано фотовиставку «Без меж» робіт вихованців фотогуртка «Світанок» (керівник Сергій Кручинін) будинку дитячої та юнацької творчості. Серед гостей, які завітали на зустріч з юними фотографами, були депутати міської ради Ярослав Годунок, Володимир Нагорний, Катерина Шабан; голова бориспільського осередку партії Народний Рух України Андрій Поляниця, настоятель храму святих Ольги й Володимира Ігор Шабан, поет Михайло Боярко, художник Катерина Поляруш.

2 Грудня 2017
Центральна бібліотека
«Формування правової культури»

1 грудня 2017 в центральній бібліотеці відбувся розширений діалог з учнями ЗОШ № 1 «Формування правової культури»

Дітям було запропоновано перегляд фільму «Боротьба Джамали», режисер Елін Йонссон Швеція / 2017, який прокоментував юрист, голова Правозахисного центру громадських досліджень Денис Денисенко, модератор показу кіно XIV Міжнародного Мандрівного фестивалю DOCUDAYS. Обговорюючи фільм він на прикладі співачки Джамали, яка є представником кримських татар, розглянув питання порушення прав людини на життя, свободу, на батьківщину.

1 Грудня 2017
Центральна бібліотека
Методична година за матеріалами обласних семінарів

30 листопада 2017 в центральній бібліотеці відбулась методична година за матеріалами обласних семінарів: «Сучасна бібліотека, що обслуговує юнацтво: нові тенденції і вимоги», проведений Київською обласною бібліотекою для юнацтва 29 листопада 2017 та «Модернізація шляхів методичного забезпечення бібліотек Київської області: сучасні вимоги та реалії», проведений Київською обласною бібліотекою для дітей 15 листопада 2017.

30 Листопада 2017
Центральна бібліотека
Університет третього віку

30.11.2017 в Бориспільській центральній бібліотеці проведено чергове заняття «Університету третього віку». Слухачі повністю закінчили вивчати тему: «Довідкова система. Пошук слів та значення довідкової системи. Викладач курсу бібліотекар Людмила Базікалова ознайомила всіх з новою темою «Вставлення малюнку в програмі Word».

Слухачі отримали конспект про послідовність вставлення в текст малюнку, таблиці, фігур, діаграм. На практиці закріпили отримані знання, друкуючи кольорові привітання з Новим роком та вставляючи таблиці в текст. Працюючи з текстом, кожен повторив правила написання розділових знаків.

30 Листопада 2017
Центральна бібліотека
Природа мого серця

29 листопада 2017 у центральній бібліотеці відбувся черговий кінопоказ для школярів. Стрічка «Природа мого серця» (Фінляндія, Німеччина, реж. Яако Рууска) демонструвалась у рамках щорічного міжнародного Мандрівного фестивалю документального кіно в Україні, мета якого ознайомити різні міста з актуальними темами сьогодення, які активно піднімає документальне кіно. Про це і зазначив на почату заходу Денис Денисенко, модератор кінопоказів, голова Правозахисного центру громадських досліджень в Борисполі. Темою цьогорічного IV міжнародного фестивалю «Dоkudays» обрано стан довкілля і необхідність зміни раціонально-споживацького відношення людини до природи на природоохоронне.

29 Листопада 2017
Центральна бібліотека