Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Перенесення інформації з Інтернету на флешку

7 лютого 2019 року в Бориспільській центральній бібліотеці проведено чергове заняття Університету третього віку. Слухачі курсу комп’ютерної грамотності повторили домашнє завдання з теми «Перенесення інформації з Інтернету на флешку». Викладач курсу Базікалова Людмила Вікторівна запропонувала кожному завдання для самостійно опрацювання.

7 Лютого 2019
Центральна бібліотека
Безсмертний подвиг на річці Трубіж

5.02.2019 року бібліотекарями читального залу Бориспільської центральної бібліотеки Людмилою Базікаловою та Надією Балицькою було представлене інформаційне повідомлення на тему: « Безсмертний подвиг на річці Трубіж» присвячене 100-річчю бою.

5 Лютого 2019
Центральна бібліотека
Робота з флешкою

Протягом січня 2019 в бориспільській міській бібліотеці продовжив роботу після Різдвяних канікул Університет третього віку. Слухачі курсу комп’ютерної грамотності разом зі своїм викладачем провідним бібліотекарем Базікаловою Людмилою повторили попередній матеріал, згадали правила переносу збереженого документу на флешку.

31 Січня 2019
Центральна бібліотека
Герої Крут – ніхто не забутий

30 січня 2019 у центральній бібліотеці для учнів 9 класу ЗОШ №1 відбулась літературно-музична експедиція «Герої Крут – ніхто не забутий», присвячена пам’яті героїв Крут, однієї з найтрагічніших і знакових подій в історії України. Героїчний нерівний бій 29 січня 1918 - 300 молодих студентів-героїв проти численної червоної армії на невеличкій станції Крути на Чернігівщині. Їх смерть не була марною, Крути стали початком нової доби в історії визвольної боротьби за вільну Україну і утвердження її незалежності.

30 Січня 2019
Центральна бібліотека
Урок видатної особистості "Чубинський - автор Національного Гімну України"

23 січня 2019 р. у центральній бібілотеці проведено Урок видатної особистості "Чубинський - автор Національного Гімну України". Гостем заходу і, як завжди цікавим доповідачем, став Микола Боровко – український бориспільський поет-ронделіст, педагог, лауреат премії Павла Чубинського. Поет розповів про непересічну особистість та неоціненний вклад нашого земляка у світові дослідження та фольклор. Микола Маркіянович прочитав кілька своїх поезій, присвячених особистості автора гімну.

23 Січня 2019
Центральна бібліотека