Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Мудаки.Арабески

7 серпня в бібліотеці переглядали збірку сучасних короткометражних українських фільмів "Мудаки.Арабески" ( 2009, 2010р, 61 хв, 16+), до якої увійшли Топ-10 кращих українських короткометражок.

У запропонованих фільмах змальоване життя людей, які на жаль живуть поряд з нами і які поводяться м'яко кажучи нe так, як нам хочeться. Цe скорішe за всe група ризику. Алe вони є і щоб якось виправити цe, нeобхідно його показати . З боку видно, як цe нeприйнятно. Цe людські слабкості, які призводять до дeградаціі.

7 Серпня 2018
Центральна бібліотека
Літній кінотеатр в бібліотеці

3 серпня 2018 завдяки компанії "АРТХАУС Клуб" в міській бібліотеці відбувся перегляд документального фільму «Барака».

Перед початком сеансу присутні побачили ролик ЄС щодо проекту вільного показу кращих європейських фільмів, в якому бере участь наша бібліотека.

Після перегляду документального фільму відбулось жваве обговорення. З місією модератора відмінно справилась бібліотекар, кінокритик Оленка Шкребтієнко. На перегляд зібрались 17 відвідувачів, всі вони є читачами бібліотеки.

3 Серпня 2018
Центральна бібліотека
Дзвінка струна Лесиного слова

В день 100-річчя з дня її смерті для користувачів читальної зали Бориспільської центральної бібліотеки Людмила Базікалова та Надія Балицька провели поетичні читання «Дзвінка струна Лесиного слова».

Бібліотекарі нагадали слухачам основні періоди біографії та творчості Лесі Українки, її великоосяжну та розмаїту літературну спадщину. Директор Жанна Кручиніна цікаво доповнила розповідь про яскраві моменти з біографії видатної поетеси та її пепекладацьку діяльність.

1 Серпня 2018
Центральна бібліотека
Дарування книг

Протягом 2017 – 2021 років в Україні проходять святкування сторіччя Української революції (1917 – 1921). Фонд Бориспільської МЦБС має достатню кількість документів, в яких йдеться про ті буремні історичні події, які розкривають невідомі та маловідомі сторінки боротьби українського народу за самостійність.

18 Липня 2018
Центральна бібліотека
Декларація про державний суверенітет

13.07.2018 для відвідувачів читальної зали Бориспільської центральної бібліотеки бібліотекарі Людмила Базікалова та Надія Балицька провели інформаційне повідомлення на тему: «Декларація про державний суверенітет - важливий крок на шляху до незалежності України».

13 Липня 2018
Центральна бібліотека