Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Про сонячні електростанції та переваги використання енергії сонця

Про сонячні електростанції та переваги використання енергії сонця говорили в бібліотеці 2 листопада 2018.

Директор Promin Enerho Багдасарян Асатур відповів на всі питання допитливих аідвідувачів і дав вичерпну інформацію щодо економічних, екологічних та моральних переваг використання відновлюваних джерел електроенергії, зокрема енергії Сонця. Пан Асатур пообіцяв, що першими відвідувачами бориспільської сонячної електростанції будуть працівники та користувасі міської бібліотеки.

2 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Запрошуємо Вас 1 листопада об 11.00 до міської бібліотеки

Запрошуємо Вас 1 листопада об 11.00 до міської бібліотеки на презентацію Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA, покази якого будуть відбуватись в Борисполі з 6 по 21 листопада 2018.

1 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Несемо красу людям

1 листопада в бориспільській центральній бібілотеці зібрались учасниці "Творчої майстерні", щоб відсвяткувати п’ятиріччя улюбленого клубу за інтересами. Вправні руки майстринь за всі ці роки виготовили чимало різноманітних виробів, частину з яких вони представили на загальній виставці. Яскравими кольорами переливаються картини з бісеру, гердани, квіти, янголики, ляльки-мотанки. Серед представлених творчих робіт і дивовижні жіночі прикраси наймолодшої учасниці Маринки Кущ. Найцінніше - це щире захоплення, з яким мисткині обмінювались враженнями! Власноруч зроблені речі даруються рідним і друзям і від цього отримується неабияке задоволення і віддача, тому вдома у майстринь така краса довго не затримується.

1 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Створення папки на робочому столі комп’ютера

Осінній ранок четверга 1 листопада 2018 у підопічних територіального центру був дуже радісним, адже вони знову зібралися в бібліотеці, щоб отримати нові знання. Викладач курсу комп’ютерної грамотності бібліотекар Людмила Базікалова велику увагу приділила повторенню попередньої теми «Вставлення малюнка в документ». Слухачі шукали та вставляли картинки з різних тем в створений документ та добре виконали цю творчу роботу. На думку викладача найкраще справилися з завданням Яковенко Віра Володимирівна та Лапицька Людмила Григорівна.

1 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО

22 жовтня 2018 в бориспільській центральній бібілотеці за ініціативи Міжнародної організації з міграцій (МОМ) відбувся круглий стіл на тему «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення Україні». Тренери з ГО "Фонд громад Житомира" Жанна Соловйова та Віталій Плохих провели тренінг на тему «Фандрейзинг та професійне вигорання». Учасники тренінгу дізналися про фандрейзинг та різноманітні способи пошуку коштів на

22 Жовтня 2018
Центральна бібліотека