Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Power Point на занятті «Університету третього віку»

22 березня 2018 на занятті «Університету третього віку» вся група слухачів творчо попрацювали, згадали минулу тему і створили привітання, малюнки в програмі Paint.

Сюрпризом для відвідувачів «Університету третього віку» стала нова тема – знайомство з сучасною програмою Power Point. Викладач курсу бібліотекар Людмила Базікалова розповіла слухачам про призначення цієї програми, присутні отримали конспекти по створенню презентацій та за пропозицією викладача почали створювати презентацію «Визначні місця Великобританії».

22 Березня 2018
Центральна бібліотека
Театр слова на репетиції в бібліотеці

22 березня 2018 в центральній бібліотеці відбулась чергова репетиція Театру слова «Україна моя», що діє при бібліотеці. Керівник театру бібліотекар Олена Шкребтієнко пояснює свої заняття із бориспільськими школярами так: «Окрім слова, намагаємось розвивати пластику тіла, уяву, душу. Адже щоб бути хорошим актором стільки всього потрібно! Відчувати простір, людські переживання, уміти бачити-спостерігати цікаві повсякденні дрібниці з яких складається наше життя і вміти це все виразити на сцені, збагативши власним досвідом, уявою, багатством своєї душі. Адже театр – то провідник від слова, руху на сцені до серця кожного глядача. Потрібно постійно вчитися і відчувати...»

22 Березня 2018
Центральна бібліотека
Інформаційне меню "Весну закликати"

Такими оптимістичними віршованими рядками незабутньої бориспільської поетеси Галини Писанки 20 березня 2018 почалось літературне свято – Інформаційне меню «Весну закликати».

Весна приносить нам багато свят: Масляна, «Явдохи», «Сорок святих», «Теплого Олекси». Під час заходу говорили про День весняного рівнодення, який 2018-го припадає на 20 березня.

20 Березня 2018
Центральна бібліотека
Знайомство з програмою Paint

15.03.2018 в Бориспільській центральній бібліотеці проведено чергове заняття «Університету третього віку»; воно почалося з перегляду фотозвіту роботи Університету на сторінці бібліотеки у фейсбуці.

На прохання слухачів викладач курсів детально повторила всім минулу тему: «Скачування музики з Інтернету на флешку». Всім дуже сподобалось скачувати на флешку музику у виконанні улюблених артистів і кожний створив власний музичний альбом.

15 Березня 2018
Центральна бібліотека
Бюро комп’ютерних технологій в міській бібліотеці - освіта людини продовж життя

12 березня 2018 в центральній бібліотеці відбулось комп’ютерне навчання працівників міської лікарні та Бориспільської музичної школи в рамках Бюро комп’ютерних технологій. За допомогою ведучої Бюро методиста Олени Костюкової слухачі вчились знаходити інформацію правового характеру в Інтернеті та розкривати музичні файли.

12 Березня 2018
Центральна бібліотека