Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Безкоштовний показ документального кіно

Із 1 жовтня стартував XIV Мандрівний фестиваль Docudays UA. Головна тема цьогорічного фестивалю «Чотири градуси» присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації і розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

8 Грудня 2017
Центральна бібліотека
В іншому світі

8 грудня 2017 в центральній бібліотеці в рамках XIV Міжнародного Мандрівного фестивалю відбувся показ стрічки української документалістки Дарії Гірної «Живі й нескорені», яка розповідає про місто Червоноград Львівської області, де у 1991 році було повалено пам’ятник Леніну. У фільмі глядач бачить роздуми літніх людей про життя, про Радянський Союз, про їх щоденний побут та розбудову незалежної України. В одному місті поруч живуть і співають, з одного боку, проукраїнський хор, з іншого — прорадянський російськомовний.

8 Грудня 2017
Центральна бібліотека
Подорож Болгарією

07 грудня 2017 для відвідувачів читальної зали в рамках «Бібліоглобусу» бібліотекар Надія Балицька підготувала чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу. Цього разу користувачі «подорожували» Болгарією. Дізналися про державний устрій, населення, економіку цієї країни. До уваги відвідувачів було запропоновано перегляд презентації, яку підготували працівники читальної зали. В яскравих слайдах музичної презентації висвітлені найвідоміші визначні пам’ятки культури та архітектури, найпопулярніші курорти Республіки Болгарії.

7 Грудня 2017
Центральна бібліотека
Голосні читання, присвячені Дню Збройних Сил України

В читальній залі Бориспільської міської бібліотеки проведено Голосні читання, присвячені Дню Збройних Сил України.

Бібліотекарі читального залу нагадали користувачам про цей знаменний день, який було встановлено Верховною Радою України в 1993 році і ухвалено Законом України «Про Збройні Сили України».

Прозвучали вірші молодих авторів про воїнів-патріотів, які самовіддано захищають Україну: Р. Войцехівського «Фронтовий лист», В. Ковтуна «Нас прикувала у окопи…», А. Ворошило «Мужні герої», Д. Савченка «Нам треба пам’ятати про минуле» та інші.

Ведучі акцентували увагу читачів на постійно діючу книжкову виставку «За Україну та її волю» та запропонували переглянути випуски журналу «Військо України».

6 Грудня 2017
Центральна бібліотека
ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА В УКРАЇНІ

Загалом у світі цей день називають Міжнародний день добровольців - International Volunteer Day. Україна - єдина країна в світі, де цей день переходить у День збройних сил. Добровольці бувають не тільки в армії!

Волонтери - це мобільна резервна армія України. В ній є свої постачальники, медичні підрозділи, авторемонтні майстерні, фінансисти, медичний транспорт, служба тилу (яка виготовляє від маскувального до сухих борщиків). Навіть свої засоби масової інформації: волонтери стають відомими блогерами поки пишуть звіти у соцмережах.

5 Грудня 2017
Центральна бібліотека