Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Від НАТО до світової безпеки

03 травня 2018 в читальному залі Бориспільської центральної бібліотеки бібліотекарем Надією Балицькою в рамках Академії читацької «Знайомство з Трансатлантичним альянсом» було проведено діалог «Від НАТО до світової безпеки».

Під час заходу піднімались питання: Що таке Європейський Союз?, Чому Європа?, відносини України і НАТО. Слухачам нагадали країни, що входять до складу ЄС; основну мету України – інтеграцію в Європейське співтовариство.

3 Травня 2018
Центральна бібліотека
«Університет III віку» потрапив в інтернет-магазин

26 квітня 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці знову зібралися слухачі «Університету третього віку».

Заняття традиційно розпочалося із перегляду фотозвіту роботи центральної бібліотеки на сайті Бориспільської МЦБС. Користувачі-початківці повторили як правильно листуватися за допомогою електронної пошти, впорядкували вхідні листи. Викладач курсів Базікалова Людмила Вікторівна відзначила кращих слухачів, які правильно виконали домашнє завдання. Це- Рижанова О. М. та Колодій Т. П.

26 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Година-реквієм до Дня пам’яті чорнобильської трагедії

26 квітня 2018 в центральній бібліотеці працівники читального залу провели годину-реквієм до Дня пам’яті чорнобильської трагедії.

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців, її наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління.

Сьогодні Чорнобиль для нас – це майже три з половиною мільйонів постраждалих від катастрофи та її наслідків. Це майже 10 відсотків території, що зазнала прямого радіаційного ураження. Це 160 тисяч людей із 129 населених пунктів, яким довелося залишити рідні домівки і переїхати в інші місця.

26 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Бюро комп’ютерних технологій засвоює гарячі клавіші

25 квітня 2018 в центральній бібліотеці відбулась індивідуальна консультація ведучої Бюро комп’ютерних технологій "Все буде добре" методиста Олени Костюкової для працівника Бориспільського Державного історичного музею Тетяни Миколаївни Гойди. Тетяна Миколаївна за допомогою методиста засвоювала черговий ступень користувача ПК – гарячі клавіші.

25 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Тиждень молодіжного читання в бібліотеці

25 квітня 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці продовжився Тиждень молодіжного читання віршів поетів-початківців Бориспільщини.

Цього дня користувачі читального залу почули вірші із поетичної збірки «Там де ти» поетеси Людмили Мозгової. Прозвучали поезії: «Він не повернеться з війни…», «Материні очі», «Шкільні роки».

Вірші, які увійшли до збірки, спонукають читачів замислитися над проблемами буття, відчути всесвіт людської любові, визначитися з духовними орієнтирами.

25 Квітня 2018
Центральна бібліотека