Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
П’ять років пам’яті і болю

20 лютого 2019 р. в Центальній бібілотеці відбувся літературний вечір «П’ять років пам’яті і болю», присвячений 5-й річниці розстрілів мирної акції протесту на Майдані та Дню вшанування Героїв Небесної сотні. Хронологічно згадали і відчули як «жила» наша країна 5 років тому подіями на Майдані та подивились документальні відео з інтернету.

20 Лютого 2019
Центральна бібліотека
Територія правознавця

19 лютого 2019 в міській бібліотеці проведено Годину правової довідки «Територія правознавця». Зовсім небагато часу лишилось до 31 березня, дня проведення виборів прeзидeнта. Багато питань, особливо у людей, які пeрeїхали в Бориспіль зі сходу України та Криму (ВПО), виникає щодо можливості реалізувати своє волевиявлення і проголосувати за одного з кандидатів.

19 Лютого 2019
Центральна бібліотека
Вічне таїнство любові

14 лютого 2019 до дня всіх закоханих у центральній бібліотеці відбулось Поетичне рандеву "Вічне таїнство любові". Талановиті бориспільські поети, чутливі творчі натури, довели своїми вівршами, що "кохання та поезія ходять поруч". Прозвучала першокласна "чоловіча лірика" від Володимира Литвина, Миколи Федорова та Миколи Боровка. Поет-пісняр Михайло Боярко повідав свою історію знайомства з коханою дружиною і виконав пісню, навіяну цими подіями.

14 Лютого 2019
Центральна бібліотека
Афган: осколки пам’яті

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Крім афганців в цей день вшановують і інших військових, які брали участь у різних війнах в часи СРСР та незалежної України.

12 лютого 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці представлено перегляд літератури «Афган: осколки пам’яті», приурочений дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

12 Лютого 2019
Центральна бібліотека
ЄС – Україна

З метою підвищення поінформованості громадян щодо реалізації стратегічного курсу європейської інтеграції України в центральній бібліотеці оформлена книжкова виставка «ЄС – Україна».

В рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» в міській бібліотеці постійно діє Пункт Європейської інформації «Пізнаємо Європу».

12 Лютого 2019
Центральна бібліотека