Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Музичний вечір "На крилах пісні"

15 березня 2019 р. у бориспільській міській бібліотеці, в рамках громадських слухань щодо присвоєння бориспільській дитячій музичній школі (ДМШ) імені Лариси Остапенко, відбувся музичний вечір «На крилах пісні», присвячений незабутній співачці. Дружина Олександра Білаша, талановита виконавиця з унікальним голосом, талановитий педагог Національної музичної консерваторії імені Петра Чайковського, наша землячка Лариса Іванівна Остапенко залишила про себе добру пам’ять

15 Березня 2019
Центральна бібліотека
Літературне свято «Ностальгія»

12 березня 2019 у бориспільській центральній бібліотеці відбулась презентація першої книги бориспільського поета Андрія Бендика, яку він назвав «Ностальгія». Зустріч проходила у всеукраїнські Шевченківські дні, тому не оминули увагою Тараса Шевченка, згадали видатного поета, прослухали кілька творів у відеозапису на слова Тараса Григоровича, покладених на музику Людвига Ван Бетховена у виконанні Оксани Мухи. Гарну оцінку поезії Андрія Бендика дав присутній на святі сучасний український поет, наш видатний земляк Микола Боровко, який написав Вступне слово до книги поезій «Ностальгія».

12 Березня 2019
Центральна бібліотека
Донбас, якого ти не знав. Правда, що об’єднує

5 березня 2019 р. у центральній бібліотеці відбулась презентація книги Сергія Косяка «Донбас, якого ти не знав. Правда, що об’єднує». Це щоденник священника. Автор називає себе "голосом Донбаса", адже все життя прожив там, працював на шахті, має 3 вищі освіти. Сергій є свідком подій, що відбувались у нашій країні з 2013 року і людиною, яка прожила у самому пеклі війни 3,5 роки.

5 Березня 2019
Центральна бібліотека
Мистецька весна в Борисполі!

2 березня 2019 в міській бібліотеці відбулось відкриття виставки акварельного живопису «Подих акварелі». На виставці представлені роботи місцевих художників - членів Творчого клубу «Спілка митців Борисполя» та акварелістів з інших міст України - Києва, Львова, Рівного, Чорноморська, Черкас, Кременця, Чернівців, Симферополя. В експозиції представлені пейзажі, натюрморти, портрети, анімалістський живопис. Серед авторів вже відомі майстри живопису Михайло Ричков (Київ), Максим Кисильов (Олександрія), Куліш Тетяна (Черкаси), Наталія Заболоцька (Київ).

2 Березня 2019
Центральна бібліотека
П’ять років пам’яті і болю

20 лютого 2019 р. в Центальній бібілотеці відбувся літературний вечір «П’ять років пам’яті і болю», присвячений 5-й річниці розстрілів мирної акції протесту на Майдані та Дню вшанування Героїв Небесної сотні. Хронологічно згадали і відчули як «жила» наша країна 5 років тому подіями на Майдані та подивились документальні відео з інтернету.

20 Лютого 2019
Центральна бібліотека