Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Конференція "Вплив творчості Олеся Гончара на формування розвитку літературного доробку сучасних українських письменників"

3 квітня 2018 в актовій залі Бориспільської міської ради відбулась науково - практична конференція "Вплив творчості Олеся Гончара на формування розвитку літературного доробку сучасних українських письменників", присвячена до 100 –річному ювілею Олеся Гончара. Організатор цієї цікавої конференції - Анатолій Теплицький, житель міста, голова Бориспільського осередку політичної партії "Патріот". Відкрив конференцію секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок, який подякував організатору і присутнім за небайдужість до творчості видатного українського письменика.

3 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Консультації з Excel в бібліотеці

2 квітня, 4 квітня та 6 квітня 2018 в центральній бібліотеці відбулись індивідуальні консультації з комп’ютерного навчання в рамках Бюро комп’ютерних технологій «Все буде добре». На консультації завітали працівники міської лікарні, музичної школи, Бориспільського державного музею, ВПО з Донецьку. На заняттях ведуча бюро методист Олена Костюкова допомагала слухачам стати користувачами соціальних мереж, розкривати музичні файли, вчила переносити інформацію з комп’ютера на флеш-карту, завантажувати потрібну інформацію з інтернету, провела консультацію з Excel.

2 Квітня 2018
Центральна бібліотека
В бібліотеці лунали поетичні голоси рідного краю

Протягом останніх майже двадцяти років 21-го березня увесь світ святкує День поезії. Бориспільську Центральну бібліотеку свято не оминуло також. 28-го березня в її стінах відбувся літературний зорепад «Поетичні голоси рідного краю».

Оскільки «поезія – музика душі», захід почався музикою. Анастасія Гладка, випускниця музичної школи міста, заграла на фортепіано авторські композиції.

28 Березня 2018
Центральна бібліотека
На шляху до успіху

У житті кожної дитини настає час, коли вона вимушена замислитися про своє доросле майбутнє після закінчення школи. І тому таким важливим є питання вибору професії для людини, яка тільки стоїть на порозі дорослого життя. Адже павильний вибір - запорука майбутнього успіху.

28 березня 2018 в міській центральній бібліотеці проведена зустріч з професіоналом «На шляху до успіху», метою якого було інформування старшокласників про особливості вибору професії. Відбулась змістовна розмова про класифікацію професій за видами діяльності та вимоги до них. Учні дізнались про основні правила професійного самовизначення та застереження у питанні вибору професії.

28 Березня 2018
Центральна бібліотека
Індивідуальний підхід в Бюро комп’ютерних технологій

14, 19, 23 березня 2018 до центральної бібліотеки завітали на заняття Бюро комп’ютерних технологій працівники Бориспільського державного історичного музею та лікарні. На прохання слухачів ведуча Бюро методист Олена Костюкова почала повторний курс навчання швидкісному набору на ПК за власною авторською методикою. Кожен користувач комп'ютера рано чи пізно замислюється над тим, як навчитися друкувати на клавіатурі наосліп. І дійсно, завдяки сліпому методу друку можна багато швидше друкувати, і освоївши цю техніку, допускати менше помилок при наборі тексту. Десятипальцевий метод друку всліпу дозволяє не тільки швидше відповідати на повідомлення в соціальних мережах, але й надасть можливість заробити грошей. Наприклад, на написанні статей можна заробити від 200 гривень в день. Відвідувачі Бюро ще не визначились чи зароблять вони гроші, якщо використовуватимуть метод швидкісного друку, але вони впевненні в своєму бажанні бути сучасними та йти в ногу з часом.

23 Березня 2018
Центральна бібліотека