Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Поділись теплом свого серця із кожним

15 листопада 2018 до Дня Толерантності в бориспільській міській бібліотеці для школярів був проведений Урок доброти «Поділись теплом свого серця із кожним». Дев’ятикласники взяли активну участь у обговоренні поняття толерантності, та назвали основні риси, притаманні толерантності. "Потрібно бути сильним", - сказав один учень і всі присутні задумались, що справді це одна із основних рис, щоб не боятися боротися зі стереотипами і упередженнями суспільства, на яких і будується нетолерантне ставлення. Саме про це і розповів дітям правозахисник Денис Денисенко - про право кожного бути іншим і не таким, як інші.

15 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Самоврядування для людeй. Посилення потенціалу місцевого самоврядування у сфері співпраці з громадськістю

13 листопада 2018 в міській бібліотеці з відбувся навчальний тренінг «Самоврядування для людeй. Посилення потенціалу місцевого самоврядування у сфері співпраці з громадськістю» на тему "Залучення громадян до прийняття суспільно важливих рішень. Шляхи налагодження діалогу між владою та громадою", який провели представники ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ»

13 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Творчий вечір Миколи Боровка

9 листопада 2018 в День української писемності та мови і вшанування Преподобного Нестора-Літописця в Бориспільській міській бібліотеці відбулось літературне свято. Наш земляк Микола Маркіянович Боровко презентував нову збірку «Ронделі», до якої увійшли його оригінальні поезії в перекладі на румунську мову.

9 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Рідне слово – моя сердечна українська мова

7 листопада 2018 р. у читальному залі бібліотеки відбувся поетичний зорепад «Рідне слово – моя сердечна українська мова» (до Дня української писемності і мови). Ведучі зізнались у любові до рідної мови, почитали вірші та приділили значення писемності, адже завдяки їй ми маємо книги і відповідно -- бібліотеки. Окрім свята мови цього дня до бібліотеки завітало два талановитих майстра з виставками своїх виробів. Це Ярослав Левченко фотограф-філософ зі своїми фотографіями та чудовими віршами про буденність. Штирьова Земфіра Іванівна 90-річна неймовірна майстриня продемонструвала свої картини та національні костюми з власною технікою аплікації на тканині (в ній тече україно-російсько-болгарська кров). Земфіра Іванівна вразила всіх присутніх своїми розповідями, секретами довголіття, піснями. Виставка фотографій та костюмів ще кілька днів експонуватиметься у Бібліотеці тож долучайтесь!

7 Листопада 2018
Центральна бібліотека
Міжнародний мандрівний кінофестиваль Docudays UA

6 листопада 2018 р. другий рік поспіль у бібліотеці стартував Міжнародний мандрівний кінофестиваль Docudays UA. Координатор правозахисник Денис Денисенко розповів першим глядачам -- восьмикласникам із ЗОШ № 1 про права людини та стереотипи в суспільстві, які часто заважають людям толерантно ставитись до деяких людей. Ця тема "Рівні рівності " і є ключовою цьогорічного фестивалю. Фільм фінського режисера "Сієва " занурив старшокласників у культуру вуличного танцю Сієва. Підліткові страхи, сумніви в собі, комплекси, рефлексії, пошуки свого місця у житті та суспільстві переростають у звільнюючий танець, де відключаються усі проблеми і страхи, а є щось більше, можливість хоч на мить подружитися з собою та бути собою у танці. Фільм показує як індивідуальний танець "Сієва" дає право і можливість кожному бути іншим, бути собою, бути людиною. Тож запрошуємо вас на подальші покази кіно у бібліотеці.

6 Листопада 2018
Центральна бібліотека