Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Зустріч з відомим львівським поетом Володимиром Тимчуком

25 травня 2018 відвідувачам центральної бібліотеки пощастило зустрітись з надзвичайно цікавою людиною і співбесідником. Володимир Тимчук – відомий поет, перекладач, підполковник Збройних Сил України, викладач військової топографіі в Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, кандидат технічних наук, лауреат премії ім. Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва (2016), співпереможець конкурсу прози про УПА від видавництва «Discursus» (2014) та ерудована і скромна людина.

25 Травня 2018
Центральна бібліотека
Історичний екскурс виставкою «Відродження» у бібліотеці

Протягом травня-червня у центральній бібліотеці експонується документальна виставка «Відродження», присвячена Олексію Матеєвичу, вченому, класику молдовської літератури, автору Державного Гімну Республіки Молдова, 130-річчя від дня народження якого відзначається цього року.

24 травня 2018 директор бібліотеки Жанна Кручиніна провела історичний екскурс для учнів 7-х та 8-х класів школи № 8. Змістовна та насичена екскурсія по виставці про життєвий шлях Олексія Матеєвича захопила школярів. Діти почули розповідь про зв’язок відомого молдовського вченого з Україною та аналогії його біографії з життям нашого земляка, автора Державного Гімну України, Павла Чубинського. Змістовна доповідь мала урочисте завершення: виконання двох Державних Гімнів - Молдови та України з використанням музичних відео з інтернету.

24 Травня 2018
Центральна бібліотека
«Останній дзвінок» в бібліотеці

Кінець травня, відзначений випусками, останніми дзвінками не оминув і бориспільську центральну бібліотеку. 24 травня 2018 «Університет третього віку», що діє при бібліотеці, випустив уже третю групу підопічних Територіального центру надання соціальних послуг, які навчались комп’ютерній грамотності. Усміхнені «випускники» із задоволенням отримали Сертифікати та з вдячністю ділились враженнями, знаннями, навиками, які їм допомогли здобути в бібліотеці. Тепер самотужки можуть і покупки здійснювати в інтернеті, і листуватися електронною поштою, і спілкуватись з далекими родичами по скайпу. Випускники вдячні терплячому і доброму викладачу Людмилі Базікаловій

24 Травня 2018
Центральна бібліотека
Тематичний тренінг від Київської обласної бібліотеки для дітей

24 травня 2018 працівники Бориспільської МЦБС Галина Кузьменко, Ніна Бахмат та Олена Костюкова, відвідали тематичний тренінг за участю працівників районних, міських централізованих бібліотечних систем та бібліотек ОТГ Київської області за темою "Бібліотека та місцева громада: співпраця з позицій спільних інтересів". Тренінг був організований обласним методичним центром – Київською обласною бібліотекою для дітей.

24 Травня 2018
Центральна бібліотека
Комп’ютерне навчання в центральній бібліотеці

18 травня в центральній бібліотеці відбулось чeрговe, пeрeдостаннє в 2018 році заняття Унівeрситeту трeтього віку, під час якого слухачі за підтримки бібліотекаря Людмили Базікалової зарeєструвались у Фeйсбуці. Вони з великою радістю шукали в мережі знайомих, щоб запросити їх на власну сторінку. Деякі слухачі вже уподобали сторінку міської бібліотеки у Фейсбуці.

7 та 21 травня 2018 методист Олена Костюкова провела індивідуальні консультації для педагога Бориспільської музичної школи Леоніда Битченка в рамках Бюро комп’ютерних технологій «Все буде добре». Якщо людина має певну мету, то вона обов’язково досягне найкращого результату. Леонід Михайлович підійшов до освоєння навичок користування ПК грунтовно. Його цікавить все, що знадобиться йому в роботі. Тепер він може за допомогою комп’ютера знайти і використати мінусовки пісень, оформити музичними відео будь-який захід. На консультаціях музикант наполегливо та послідовно засвоював всі нюанси обробки та завантаження музичних файлів.

21 Травня 2018
Центральна бібліотека