Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Шкільна бібліотека в сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проекти

7 вересня у приміщенні бориспільської міської дитячої бібліотеки для шкільних бібліотекарів сільських шкіл відбувся семінар на тему «Шкільна бібліотека в сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проекти». Відкрила семінар методист районного методичного кабінету по роботі з бібліотеками Чорноус Оксана Василівна, яка акцентувала увагу на тому, що одна із найважливіших соціальних функцій бібліотек в наш час полягає у задоволенні інформаційних потреб користувачів, наданні оперативного доступу до інформаційних ресурсів.

7 Вересня 2018
Дитяча бібліотека
«Жити всупереч: Проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі»

6 вересня 2018 р. в приміщенні Бориспільської міської бібліотеки відбулась презентація книги «Жити всупереч. Проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі». На заході були присутні співавтори книги, члени коаліції громадських організацій «Справедливість заради миру на Донбасі» Катерина Котлярова, Денис Денисенко, Сімон Шлегель (міжнародний менеджер проекту, Швейцарія- Німеччина), представники поліції, внутрішньопереміщені особи, бібліотечні працівники, громадські активісти.

6 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Університету третього віку

Урочистим привітанням директора Бориспільської міської централізованої бібліотечної системи Кручиніної Жанни Борисівни почалося заняття Університету третього віку з комп’ютерної грамотності, який вже четвертий рік діє в міській бібліотеці

6 вересня 2018 до бібліотеки прийшли підопічні міського Територіального центру надання соціальних послуг, щоб навчитися працювати за комп’ютером. Викладач, бібліотекар Базікалова Людмила Вікторівна, провела вступне заняття, під час якого ознайомила слухачів з програмою, за якою вони будуть навчатися. Слухачі опанували тему: «Введення в предмет комп’ютерної грамотності».

6 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Кольори рідного краю

Напередодні Дня міста Бориспіль та на честь 95-річчя Бориспільського району в Бориспільській міській бібліотеці в рамках Арт-знайомства «Митці нашого краю» відбулась презентація мистецької виставки робіт вихованців Великоолександрівської школи мистецтв та ремесел «Кольори рідного краю». На захід крім читачів бібліотеки завітали дев’ятикласники ЗОШ №1.

5 Вересня 2018
Центральна бібліотека
В країну знань сріблястий дзвоник кличе

Розпочався новий навчальний рік. Для того, щоб допомогти школярам зорієнтуватися в морі літератури на допомогу шкільній програмі, 3 вересня в міській дитячій бібліотеці для всіх вікових груп користувачів відбувся День бібліографії «В країну знань сріблястий дзвоник кличе».

3 Вересня 2018
Дитяча бібліотека