Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
Медіафакультет в бібліотеці.

5 жовтня 2023 чергова група слухачів почала освоювати учбовий курс Медіафакультету «Цифрова освіта».

Цифрове середовище стрімко входить в наше життя, тому навчання, організоване в міській бібліотеці, важко переоцінити. Тут на безоплатній основі навчаємо всіх бажаючих азам користування компʼютером та цифровій грамотності.

На занятті медіафакультету вивчається тема оплати комунальних послуг, соціальні мережі та їх класифікація. Активна увага приділяється проведенню переказів коштів з картки на картку по Україні та міжнародні перекази. Слухачі вчаться замовляти товари в інтернет магазинах, купувати квитки на потяг та автобус.

5 Жовтня 2023
Центральна бібліотека
Літературно- мистецьке свято в переддень Дня міста

15 вересня, в переддень Дня міста, у Бориспільській міській бібліотеці відбулось літературно- мистецьке свято, яке зібрало поціновувачів живопису, поезії та музики. Єдиною родиною відчули себе члени Бориспільської спілки митців, студійці Олени Гурʼєвої, читачі та користувачі бібліотеки, адже всіх обʼєднує любов до Борисполя, до літератури та мистецтва.

Персональну виставку картин представив талановитий художник Станіслав Мостовий. З особливою теплотою він описує краєвиди своєї малої батьківщини та Борисполя, з яким поєднав свою долю.

Родзинкою вечора стала поезія Віолетти Кравченко. Вона розповіла про свою недавню поїздку в прифронтову зону. Віолета була вражена мужністю, стійкістю та вмотивованістю воїнів, які захищають Україну. Поетеса представила збірку «Ти мої крила», читала вірші про кохання, розповідала особисті історії про неймовірні почуття, які і привели її до Борисполя. На святі бажаючі змогли задонатити на ЗСУ, зробивши свій внесок у Перемогу

15 Вересня 2023
Центральна бібліотека
Цифрова освіта в бібліотеці.

7 вересня слухачі Медіафакультету вчились замовляти товари в інтернет магазинах, купувати квитки на потяг та автобус.

Також були запропоновані для перегляду освітні серіали на онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта».

7 Вересня 2023
Центральна бібліотека
Зустріч з Інспекторами групи зв’язків з громадськістю патрульної поліції в місті Бориспіль

31 серпня 2023 в Бориспільській Публічній бібліотеці імені В'ячеслава Чорновола відбулась зустріч користувачів та працівників бібліотеки з Інспекторами групи зв’язків з громадськістю батальйону патрульної поліції в місті Бориспіль управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції Аллою Благодир та Вікторією Трубаєвою.

Патрульні провели роз'яснювальну роботу щодо поширеного шахрайства, його видів, можливих способів обману. У ході бесіди присутні поділились власними історіями про свій неприємний досвід шахрайських дій вчинених щодо них. Найчастіше – це продаж та купівля товарів на різних сайтах.

Наприкінці заходу Інспектори окреслили основні методи та заходи протидії шахрайським діям.

Такі зустрічі дуже корисні й актуальні, адже ми поступово просуваємося у цифровий світ і маємо бути обізнаними з загрозами і методами їх уникнення.

31 Серпня 2023
Центральна бібліотека
Становлення української державності

23 серпня 2023 року в Бориспольский публічній бібліотеці відбулося засідання круглого столу «Становлення української державності».

Захід почався з колективного виконання Державного Гімну України. Присутні хвилиною мовчання вшанували всіх борців за Незалежність України. На заході були присутні представники бориспільського осередку Народного Руху України, читачі бібліотеки.

Бібліотекарі представили книжкову виставку «Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі» присвячену багатовіковій боротьбі українського народу за волю. Були зачитані уривки і досі актуальних висловів Вʼячеслава Чорновола з його 10-томника Творів, який є у наявності в бібліотеці.

23 Серпня 2023
Центральна бібліотека
Літо у бібліотеку запрошує малечу!

Останнього липневого дня (31 липня) в Бориспільській бібліотеці для дітей відбулася неймовірна подія! На екскурсію «Літо у бібліотеку запрошує малечу!» завітали вихованці Бориспільського дитячого закладу Cool-school. Наші маленькі читачі здійснили мандрівку у світ книжкової магії.

На першій зупинці «Книжкова скарбниця» діти відкрили величезний архів казок, пригод і наукових відкриттів.

Потім вирушили до «Казкового лісу», де кожен книжковий персонаж оживає, а діти можуть поговорити з ним.

Ми ділимося всіма незабутніми моментами цієї екскурсії разом з вами! Приходьте до нас і дайте своїм дітям чудову можливість зануритися у чарівний світ книжок!

31 Липня 2023
Дитяча бібліотека
Українська Державність - мій вибір.

26 липня в Бориспільській міській бібліотеці ім. В. Чорновола відбулась Інформаційна година «Українська Державність - мій вибір», присвячена Дню державності України . На зустріч завітали відвідувачі бібліотеки, представники Бориспільського райвідділу філії Державної установи «Центр пробації», бібліотекарі.

Директор бібліотеки Жанна Кручиніна відкрила захід проникливою поезією Віолетти Кравченко та розповіла про свято державності.

Бібліотекарі Людмила Базікалова та Катерина Петлюк презентували книжкову виставку «День Української державності».

Бібліотекар Шкребтієнко Олена представила книгу Леонтія Івановича Сандуляка «Не мовчіть, і вас почують».

26 Липня 2023
Центральна бібліотека
Людям – з любов’ю

13 липня 2023 року в Бориспільській центральній бібліотеці відбулось презентація мистецької виставки вишитих картин Світлани Гудзь. Виставка знайомить бориспільців та гостей міста із творчим доробком майстрині. Мисткиня представила 28 полотен сюжетної та натюрмортної вишивки. . Вдивляючись у цю рукотворну красу, створену працьовитими руками жінки, дивуєшся, де береться стільки енергії та терпіння, адже ця робота вимагає багато часу, кропіткої праці й неабиякого терпіння.

Невичерпна любов, щирість та доброта мисткині, її внутрішній спокій і невмируща надія на краще відобразились у вишиваних роботах майстрині. Презентація виставки відбулась у надзвичайно позитивній атмосфері.

Привітати мисткиню прийшли друзі, колеги, поціновувачі вишивки. Вітання з персональною виставкою й щирі слова на адресу пані Світлани прозвучали від друзів, однодумців майстрині, однокласників та сусідів.

Ведуча заходу – директор бібліотеки Жанна Борисівна Кручиніна постаралась, щоб атмосфера зустрічі була цікавою, та зігріта родинним теплом.

У вступному слові Жанна Борисівна відмітила особливу, світлу і дуже потужну енергетику, яку випромінюють картини, адже кожна майстриня вкладає у роботу не лише час і зусилля, а й часточку своєї душі.

13 Липня 2023
Центральна бібліотека
Вулицями рідного міста.

5 червня до Бориспільської Публічної бібліотеки на Історичний калейдоскоп «Вулицями рідного міста» завітали учні третього класу ліцею їм. Анатолія Федорчука (вчитель Ірина Федорова). Під час зустрічі дітки почули цікаву розповідь про місто та його видатних людей, ознайомились з книгами.

Директор бібліотеки Жанна Кручиніна представила школярикам постаті Павла Чубинського, творця Державного Гімну України; Вʼячеслава Чорновола, імʼя якого носить бібліотека; Сергія Жигалка, бориспільця, письменника, журналіста, якого було репресовано і розстріляно комуністичним режимом 1938 року.

5 Червня 2023
Центральна бібліотека
Перше заняття чергової, новосформованої групи Медіафакультету «Цифрова освіта»

1 червня 2023 року в Бориспільській публічній бібліотеці імені В’ячеслава Чорновола відбулося перше заняття чергової, новосформованої групи Медіафакультету «Цифрова освіта». В групі 11 слухачів, в основному внутрішньо переміщені особи та підопічні Бориспільського Територіального центру.

1 червня 2023 року в Бориспільській публічній бібліотеці імені В’ячеслава Чорновола відбулося перше заняття чергової, новосформованої групи Медіафакультету «Цифрова освіта». В групі 11 слухачів, в основному внутрішньо переміщені особи та підопічні Бориспільського Територіального центру.

Заняття з комп’ютерної грамотності в бібліотеці проходять вже десятий рік. Спочатку це був формат Університету третього віку. Потім програма вдосконалювалась з урахуванням потреб громади. Адже місія нашої бібліотеки - допомогти користувачам різного віку вільно орієнтуватися в сучасному цифровому просторі, навчити їх створювати презентації, ознайомитися з рекламою та її фірмовим стилем, здійснювати онлайн-покупки, користуватися мобільним додатком «Дія» та отримувати допомогу в користуванні послугами, які пов’язані з отриманням пенсії, допомог, виплат, довідок, витягів, реєстрації документів.

1 Червня 2023
Центральна бібліотека