Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Урок видатної особистості "Чубинський - автор Національного Гімну України"

23 січня 2019 р. у центральній бібілотеці проведено Урок видатної особистості "Чубинський - автор Національного Гімну України". Гостем заходу і, як завжди цікавим доповідачем, став Микола Боровко – український бориспільський поет-ронделіст, педагог, лауреат премії Павла Чубинського. Поет розповів про непересічну особистість та неоціненний вклад нашого земляка у світові дослідження та фольклор. Микола Маркіянович прочитав кілька своїх поезій, присвячених особистості автора гімну.

23 Січня 2019
Центральна бібліотека
Слайд-презентація «Історія Соборності у світлинах»

В бібліотеці-філії 18 січня 2019 була представлена читачам слайд-презентація «Історія Соборності у світлинах», підготовлена провідним бібліотекарем Ніною Бахмат. Щороку 22 січня український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Саме 22 січня 100 років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

18 Січня 2019
Філія
Українське диво – Марія Примаченко

12 січня в бібліотеці-філії було проведено мистецько-краєзнавчу годину «Українське диво – Марія Примаченко» з нагоди 110-ої річниці від дня народження великої української художниці, майстра народного декоративного розпису. Її творчість надзвичайно багатогранна, а малярська манера – індивідуальна, ні на чию не схожа.

12 Січня 2019
Філія
Талант і доля

11.01.2019 року користувачі читального залу Бориспільської центральної бібліотеки поринули в справжню віртуальну подорож « Талант і доля», присвячену 110 річниці з дня народження Марії Приймаченко.

11 Січня 2019
Центральна бібліотека
Всеукраїнський Тиждень науки, техніки, виробництва

З 2 по 5 січня 2018 в Бориспільській дитячій бібліотеці традиційно проходив Всеукраїнський Тиждень науки, техніки, виробництва. Мета тижня: зацікавити учнів вивчати хімію, фізику, біологію, алгебру, геометрію, географію, мотивувати читачів до здобуття додаткових знань в різних галузях науки. А ще велику роль в розвитку науково-технічного прогресу грає здатність людини дивуватися і як добре, що вона є допитливою і намагається більше побачити і зрозуміти. Адже з цікавості народжується творча думка - від творчості до ідеї - від ідеї - до винаходу.

5 Січня 2019
Дитяча бібліотека