Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Літературний десант «Слався, величайся, зіркою гори, українська книжко, серед дітвори!»

«Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ!», - говорив Володимир Сосюра. 9 листопада ми святкуємо День української мови і писемності.

9 листопада 2017 за ініціативи працівників міської дитячої бібліотеки до нашого міста прибув щоб виконати почесну місію – донести до дитячих сердець літературне слово.

Для цього заходу гостинно відчинив двері ліцей «Дизайн-Освіта».

9 Листопада 2017
Дитяча бібліотека
Години порад «Землякам від земляка»

Селянин, навіть якщо він вирішив байдикувати, встає з півнями, щоб почати цю справу раніше. (Едгар Хау).

Ось і бориспільські городники вирішили не гаяти часу даремно і вже на початку листопада приступили до підготовки весняних робіт на своїх городах поки що теоретично в центральній бібліотеці Борисполя.

9 Листопада 2017
Центральна бібліотека
Клуб за інтересами «Творча майстерня»

Клуб за інтересами «Творча майстерня» діє при центральній бібліотеці вже чотири роки. Він об’єднав тих, хто своєю мистецькою працею прикрашає побут. Його учасниці виготовляють прикраси для одягу, іграшки, модні аксесуари і безліч красивих речей, передаючи їм тепло своїх рук і сердець. Свої вироби майстрині здебільшого дарують рідним та друзям.

9 Листопада 2017
Центральна бібліотека
Індивідуальні консультації в Бюро комп’ютерних технологій

6 листопада 2017 в центральній бібліотеці методист Олена Костюкова провела індивідуальні консультації для внутрішньо переміщених осіб Олени Кожемяка з Алчевська Луганської області та Наталі Кобилянської з під Донецького аеропорту в рамках Бюро комп’ютерних технологій «Все буде добре».

Під час консультації слухачі вчились складати документ в Wordi на прикладі звернення до народного депутата, продовжували засвоювати можливості програми Word

6 Листопада 2017
Центральна бібліотека
Поліція і спільнота

3-4 листопада 2017 року представники Бориспільської МЦБС бібліотекарі Надія Балицька та Євгенія Гаврилюк брали участь у проекті програми ПОЛіС «Поліція і спільнота», яку впроваджує та координує Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.

4 Листопада 2017
Центральна бібліотека