Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Хай в серці кожної дитини живе любов до України

З нагоди головних державних свят - Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора 22 серпня у дитячій міській бібліотеці для всіх вікових груп читачів відбувся День Інформації «Хай в серці кожної дитини живе любов до України». Увагу дітей привернула інсталяція «Моя Україна – зоря світанкова», а під час огляду літератури «В дитячому серці живе Україна» маленькі читачі познайомилися з книгами про нашу Батьківщину, її багатовікову історію, своєрідну культуру, тернистий шлях державотворення, національну символіку, народні традиції, сьогодення.

22 Серпня 2019
Дитяча бібліотека
Інтерв’ю з директором Бориспільської міської централізованої бібліотечної системи Жанною Кручиніною

16 Серпня 2019
Центральна бібліотека
Виставка вишитих картин «Все в твоїх руках»

14 серпня 2019 в Бориспільській міській бібліотеці відбулось відкриття виставки вишитих картин Ольги Федорівни Боровко «Все в твоїх руках». Ольга Федорівна – надзвичайна жінка, вона є берегинею своєї родини, дає приклад своїм дітям і онукам, є надійною опорою та підтримкою своєму коханому чоловіку – Миколі Маркіяновичу.

14 Серпня 2019
Центральна бібліотека
Духовність - шлях до майбутнього

Борисполю випала честь відкрити низку заходів Всеукраїнського тижня духовності, присвяченого Дню Хрещення України-Русі, Дню святої рівноапостольної княгині Ольги, святому князю Борису. 23 липня 2019 в міській бібліотеці в рамках Тижня духовності проведено зустріч «Духовність - шлях до майбутнього». На гостину до громади міста приїхали поважні гості:

23 Липня 2019
Центральна бібліотека
Методичний день в Київській обласній бібліотеці для дітей

26 червня 2019 бібліотечні працівники Бориспільської МЦБС відвідали Київську обласну бібліотеку для дітей, яка здійснює науково-методичне та інформаційне координування з питань бібліотечного обслуговування дитячого та дорослого населення Київщини. Цього дня було проведено Методичний день «Особливості класифікації і розстановки документальних фондів згідно УДК та актуальні питання бібліотечної діяльності».

26 Червня 2019
Центральна бібліотека