Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Вічними залишаються камінь в архітектурі та слово у книзі

28 вересня 2018 в бориспільській центральній бібліотеці відзначали професійне свято Всеукраїнський День бібліотек. У дружньому колі зібрались працівники центральної бібліотеки, бібліотеки-філії та міської дитячої бібліотеки. З привітальним словом та подарунками завітав меценат, давній друг і прихильник бібліотеки Борис Шапіро, депутат міської ради Катерина Шабан, письменник, член Національної спілки письменників України Володимир Литвин. Цінними подарунками від Бориса Абрамовича стало рідкісне видання «Києво-Могилянська академія в іменах», 6 книжок місцевих письменників з циклу «Літературна Бориспільщина» та букіністичне видання творів Шолом-Алейхема в 6-ти томах. Директор бібіліотеки Жанна Кручиніна розповіла про свої враження від поїздки в місто Ірпінь, організовану Київським обласним управлінням культури, релігій та національностей. В центральній бібліотеці міста Ірпінь відбулось яскраве, насичене обласне бібліотечне свято.

28 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Ознайомлення з курсором, його видами та призначенням

27 вересня 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці продовжив свою роботу «Університет третього віку». Цього ранку тут зібралися підопічні територіального центру, щоб опанувати нову тему: «Ознайомлення з курсором, його видами та призначенням».

Викладач Людмила Базікалова перевірила домашнє завдання, наголошуючи на призначенні основних частин комп’ютера та їх важливій ролі в подальшій роботі. Відзначила найактивніших: Лапицьку Людмилу Григорівну, Миленну Любов Федорівну. Слухачі отримали теоретичні знання з нової теми.

27 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Основні складові комп’ютера

З великою радістю та прагненням здобувати нові знання розпочався ранок 20.09.2018 в Бориспільській центральній бібліотеці. В цей день тут знову зібралися підопічні Територіального центру, щоб отримати знання з комп’ютерної грамотності в Університеті третього віку.

Викладач курсів, бібліотекар Базікалова Людмила Вікторівна перевірила домашнє завдання слухачів, відзначивши кращих – Білоусько Любов Олексіївна, Яковенко Віра Володимирівна, Миленна Любов Федорівна. На занятті був даний теоретичний матеріал у вигляді конспекту по темі: «Основні складові комп’ютера. Ознайомлення з основними пристроями та їх призначенням». Слухачі вивчили призначення основних частин комп’ютера, таких як системний блок, клавіатура, монітор. На занятті була прочитана цікава лекція про будову комп’ютера в порівнянні з будовою тіла людини.

20 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Бориспіль – це перлина, твоя і моя Батьківщина

18 вересня 2018 в бориспільській міській бібліотеці для учнів 9-х класів ЗОШ N1 проведено краєзнавчу годину «Бориспіль – це перлина, твоя і моя Батьківщина».

Учні дізнались про надзвичайно знамениті постаті, які творили історію Бориспільщини, будували духовний храм в людських серцях і складають унікальну скарбницю не лише рідного краю, а й усього українського народу: Василь Лукашевич, Павло Чубинський, Тарас Шевченко, Ярослав Гашек, Шолом-Алейхем. Гордість Бориспільщини – поети-земляки Микола Карпенко і Борис Мамайсур, письменники Василь Швець та Олесь Бердник, художник Віктор Йова, який створив Бориспільський Краєзнавчий музей і був його першим директором протягом 30 років.

18 Вересня 2018
Центральна бібліотека
Бібліотечне свято «Моє славне місто»

З нагоди відзначення 1003-ї річниці від першої літописної згадки про місцевість, де нині стоїть Бориспіль, та святкування Дня міста в бібліотеці філії проведено Бібліотечне свято «Моє славне місто».

Провідний бібліотекар Ніна Бахмат ознайомила читачів з історичною довідкою про Бориспіль, розповіла про письменників краю. Провела вікторину-подорож «Чи знаєте ви Бориспіль?» про історичне минуле міста, під час якої діти відшукували відповіді на запитання в книгах, представлених на краєзнавчій виставці «Моє славне місто». Кожен зміг перевірити себе на знання історії рідного краю.

17 Вересня 2018
Філія