Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Створення електронної адреси

12.04. 2018 в міській бібліотеці проведено чергове заняття «Університету третього віку». На початку слухачі ознайомилися з фото звітом роботи Університету, розміщеному на веб сайті бібліотеки. Повторили додавання музики в презентацію та навчилися додавати відео. Отримані знання дозволили їм закінчити створення власної презентації «Визначні місця Великобританії».

Слухачі отримали конспект з нової теми «Електронна пошта. Створення облікового запису електронної пошти». Викладач Людмила Базікалова провела лекцію про історію зародження поштового зв’язку, слухачі дізналися як правильно створити обліковий запис електронної пошти та заходити в неї.

12 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Наполегливий пошук в Бюро комп’ютерних технологій

11 квітня 2018 успішно продовжилась співпраця центральної бібліотеки із Бориспільським державним історичним музеєм у вигляді індивідуальної консультації з комп’ютерного навчання в рамках Бюро комп’ютерних технологій «Все буде добре». Працівник музею Тетяна Миколаївна Гойда наполегливо працювала в пошуку потрібної інформації за допомогою ведучої Бюро провідного методиста Олени Костюкової. Також було надано консультацію з прийомів форматування в Wordі.

11 Квітня 2018
Центральна бібліотека
З Бібліоглобусом до Кіпру

11 квітня 2018 в Пункті Європейської Інформації центральної бібліотеки відбулась чергова оглядова мандрівка Європою. Цього разу відвідувачі разом з ведучою мандрівки – бібліотекарем Надією Балицькою- опинились в Республіці Кіпр.

Користувачі дізнались про географічне розташування, політичний поділ, економіку та «український бізнес» в цій країні. Також слухачам розповіли про головну статтю національного доходу Кіпру – туризм: які курорти в цій країні найбільш привабливі.

11 Квітня 2018
Центральна бібліотека
На крилах дитячих мрій

10 квітня 2018 приміщення довідково-інформаційного центру центральної бібліотеки вибухнуло радісними голосами малечі щорічне мистецьке свято Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» - презентація дитячих робіт «На крилах дитячих мрій».

Сонячним весняним днем презентували оригінальні творчі ідеї в своїх яскравих та талановитих роботах вихованці гуртків декоративно-прикладного напрямку: бісероплетіння «Фантазія» (керівник Олена Іванівна Онуфрієнко), народознавства «Криниця» (керівник Валентина Іванівна Вергун), «Попелюшка» (керівник Олена Анатоліївна Лоскутова), зразкової студії образотворчої діяльності «Райдуга» - (керівник Світлана Вячеславівна Грущак). Цілим морем щиросердних слів привітали всіх присутніх керівники Будинку творчості – директор Наталія Тименко, заступник директора з навчально-методичної роботи Віталіна Рассоха та директор центральної бібліотеки Жанна Кручиніна.

10 Квітня 2018
Центральна бібліотека
Світле свято Великодня

Великдень вважається великим святом. Воно пов'язане із воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. На цей час припадає поворот сонця на літо, а це означає пробудження всього живого, воскресіння природи, перемогу життя над смертю.

Про походження свята та народні традиції, особливості відзначення Великодня в Україні розповідають видання, які представлені на ілюстративній етнографічній виставці «Світле свято Великодня». Відвідувачі виставки зможуть ознайомитися із книгами українських етнографів, які висвітлюють національні особливості свята

6 Квітня 2018
Центральна бібліотека