Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Рідна країна – безпечна країна

13 березня 2018 відбулось нагородження школярів ЗОШ №3 та НВК «Гімназія «Перспектива» за підсумками Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!». Конкурс організовано Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей та Громадським рухом Миколи Томенка «Рідна країна». На підтримку цього проекту провідний бібліотекар філії Ніна Бахмат провела Тиждень знань Правил дорожнього руху, партнерами якого виступили НВК «Гімназія «Перспектива», ЗОШ №3 та Управління патрульної поліції в Борисполі. Отримані знання діти відобразили в малюнках, які надалі взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку.

13 Березня 2018
Філія
Бюро комп’ютерних технологій в міській бібліотеці - освіта людини продовж життя

12 березня 2018 в центральній бібліотеці відбулось комп’ютерне навчання працівників міської лікарні та Бориспільської музичної школи в рамках Бюро комп’ютерних технологій. За допомогою ведучої Бюро методиста Олени Костюкової слухачі вчились знаходити інформацію правового характеру в Інтернеті та розкривати музичні файли.

12 Березня 2018
Центральна бібліотека
Геній, Батько, Пророк і Совість нації

Своєю творчістю Тарас Шевченко об'єднав український народ навколо єдиної мови. Його книжечка була мало не в кожній сільській хаті. Його портрет висів у почесному кутку поряд з іконами. Під його іменем були створені осередки Просвіти по всім закуткам України.

Вірші Тараса Григоровича Шевченка – це невичерпне джерело мудрості.

12 Березня 2018
Дитяча бібліотека
Видатні жінки епохи

До Міжнародного жіночого дня 7 березня 2018 в бібліотеці-філії організовано книжкову виставку «Видатні жінки епохи». Виставка, підготовлена провідним бібліотекарем Ніною Бахмат розкрила перед читачами плеяду видатних і безперечно талановитих особистостей - жінок. Це і мудра княгиня Ольга, яка вивела Русь на світову арену; і дочка великого князя київського Ярослава Мудрого Анна, яка стала дружиною французького короля Генріха і впливала на політику королівства; і вродлива українська дівчина, яка полонила серце султана Сулеймана і стала всемогутньою Роксоланою; і онука Ярослава Мудрого Євпрааксія-Адельгейда, яка була повінчана з німецьким імператором Генріхом IV та виступила проти найсильнішого можновладця світу – германського імператора – й перемогла його, хай і пожертвувавши собою.

7 Березня 2018
Філія
У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна

6 березня 2018 у центральній бібліотеці відбувся поетичний калейдоскоп «У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна», приурочений до відзначення шевченкових днів. Учасниками заходу стали гвардійці, які проходять службу в Міжнародному багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії України, що розташований в селі Старе Бориспільського району, та учні 7-го і 8-го класів Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива». Як завжди організатори заходу та біблотекарі обширно охопили постать Кобзаря - подробиці біографії, прозвучали пісні на слова Шевченка, його поезії. До заходу була оформлена книжкова презентація «У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна». Бориспільський краєзнавець Андрій Степанович Зиль, укладач книги про Павла Чубинського, розповів маловідомі факти про Шевченка та наголосив на важливості пам'яті про Кобзаря, батька української нації для українців.

6 Березня 2018
Центральна бібліотека