Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Творимо добро на землі

19 березня 2019 в бориспільській міській бібліотеці відбувся мистецький захід «Творимо добро на землі». В ошатній залі зібралися рідні, майстри, художники, письменники, читачі бібліотеки, щоб вшанувати Білокінь Валентину Василівну, людину праці, людину, яка все життя живе поруч з нами, яку всі ми добре знаємо, кожен день маємо можливість спілкуватись з нею. Це талановита, творча, закохана у рідний Бориспіль, в Україну та творчість майстриня, яка святкує 25- річний ювілей творчої діяльності. Творча діяльність Валентини Василівни була неодноразово пошанована керівництвом міста та області. І ця зустріч не стала виключенням. Начальник Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради висловила ювілярці Подяку і вручила їй квіти ти сувенірну кружку з логотипом міста Бориспіль.

19 Березня 2019
Центральна бібліотека
Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне й довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Читачі чекають його з нетерпінням. Тиждень дитячого читання – свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, свято письменників і видавців, бібліотекарів і читачів. Немає нічого кращого, коли у життя дитини приходять чарівники, щоб відкрити для них чудовий світ мрій і фантазій. Це письменники та поети. Вони стають нашими друзями з дитинства, без них ми не уявляємо свого життя. Зустріч з письменником в бібліотеці – це завжди свято.

18 Березня 2019
Дитяча бібліотека
Дайджест про європейську інтеграцію, Європейський Союз та Східне партнерство

15 березня 2019 для відвідувачів читальної зали Бориспільської центральної бібліотеки був проведений захід «Дайджест про європейську інтеграцію, Європейський Союз та Східне партнерство»

Користувачі отримали інформацію про набуття чинності зміни до Конституції України, які закріплюють курс нашої країни на членство в Європейському Союзі та НАТО.

15 Березня 2019
Центральна бібліотека
Музичний вечір "На крилах пісні"

15 березня 2019 р. у бориспільській міській бібліотеці, в рамках громадських слухань щодо присвоєння бориспільській дитячій музичній школі (ДМШ) імені Лариси Остапенко, відбувся музичний вечір «На крилах пісні», присвячений незабутній співачці. Дружина Олександра Білаша, талановита виконавиця з унікальним голосом, талановитий педагог Національної музичної консерваторії імені Петра Чайковського, наша землячка Лариса Іванівна Остапенко залишила про себе добру пам’ять

15 Березня 2019
Центральна бібліотека
Літературне свято «Ностальгія»

12 березня 2019 у бориспільській центральній бібліотеці відбулась презентація першої книги бориспільського поета Андрія Бендика, яку він назвав «Ностальгія». Зустріч проходила у всеукраїнські Шевченківські дні, тому не оминули увагою Тараса Шевченка, згадали видатного поета, прослухали кілька творів у відеозапису на слова Тараса Григоровича, покладених на музику Людвига Ван Бетховена у виконанні Оксани Мухи. Гарну оцінку поезії Андрія Бендика дав присутній на святі сучасний український поет, наш видатний земляк Микола Боровко, який написав Вступне слово до книги поезій «Ностальгія».

12 Березня 2019
Центральна бібліотека