Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Чи знаєте ви рідний край?

13 вересня 2017 у бібліотеці-філії із нагоди відзначення важливої події в житті всієї бориспільської громади - 1002-ї річниці від першої літописної згадки про місцевість та святкування Дня міста відкрилася книжкова виставка-вікторина «Чи знаєте ви рідний край?».

Бібліотекар Ніна Бахмат підготувала і представила експозицію з книг та друкованих матеріалів про етапи розвитку нашого стародавнього і вічно юного міста, про його сьогоденне життя, про славетних земляків. З читачами була проведена краєзнавча вікторина, відповіді на яку можна було віднайти в книгах та газетах, які експонуються. Кожен зміг перевірити себе на знання історії рідного краю.

13 Вересня 2017
Філія
Завітала в гості осінь золота

12 вересня 2017 в фойє міської дитячої бібліотеки для маленьких читачів оформлена книжкова виставка-інсталяція «Завітала в гості осінь золота». На виставці представлені поетичні твори, картини, пейзажі, загадки, прислів’я про осінь.

12 Вересня 2017
Дитяча бібліотека
Історична година «Живемо для тебе, Україно!»

10 вересня 2017 в центральній бібліотеці відбулась історична година, ініційована Бориспільським осередком організації «Народний Рух України», присвячена 28 річчю з дня народження Народного Руху України. Захід почався та закінчився виконанням Державного гімну учасниками зібрання у музичному супроводі учня Бориспільської ДМШ Андрія Поляниці. З урочистою доповіддю, присвяченій історії створення Народного Руху України, виступив голова Бориспільської організації Андрій Поляниця. З вітальним словом до присутніх звернувся громадський діяч, активіст Народного Руху України Анатолій Чабанюк.

10 Вересня 2017
Центральна бібліотека
Свіча пам’яті

«Не було в історії людства катастрофи таких величезних розмірів, яка привернула б таку чималу увагу міжнародного світу… Голод був інструментом національної політики більшовиків, вжитим свідомо як останній засіб зломити опір українського селянства проти системи», - Вільям Генрі Чемберлин

8 Вересня 2017
Центральна бібліотека
Традиційні напрямки та інноваційні форми роботи з дітьми в діяльності шкільних бібліотек

Розпочався новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань. Розпочався новий навчальний рік і для бібліотечних працівників мережі районних шкільних бібліотек.

7 Вересня 2017
Дитяча бібліотека