Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Екскурсія до бібліотеки «Мандрівка до Книжкового царства»

У теплу травневу пору до бібліотеки-філії завітали діти з пришкільного табору ЗОШ №3 на пізнавально-оглядову екскурсію. Провідний бібліотекар філії Ніна Бахмат підготувала для відвідувачів цікаву розповідь про бібліотеку і правильне поводження з книгою. Адже книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. Крім того, ведуча заходу проінформувала, що у бібліотеці є дитячі періодичні видання, серед яких: «Пізнайко», «Вечірня казка», «Кубрікі» та ін.

29 Травня 2019
Філія
В літні пригоди з цікавими книгами

28 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, в міській дитячій бібліотеці відбулося свято-розвага «В літні пригоди з цікавими книгами».

На захід завітали вихованці дитячого літнього шкільного табору відпочинку ЗОШ №8.

28 Травня 2019
Дитяча бібліотека
Комп’ютерні технології в бібліотеці

23 травня 2019 року закінчився учбовий рік «Університету третього віку» в Бориспільській центральній бібліотеці. Вже вп’яте протягом академічного року навчалась чергова група підопічних Бориспільського територіального центру надання соціальних послуг. Цілий рік користувачі поважного віку опановували комп’ютерну грамоту: від включення ПК до створення презентації. Цього року до розробленої програми курсу були додані нові теми з практичного використання Інтернету – здійснення онлайн розрахунків, створення презентації та інші

23 Травня 2019
Центральна бібліотека
Не мовчіть -- і вас почують

22 травня 2019 р. у бориспільській центральній бібліотеці відбулась презентація 2-го видання книги "Не мовчіть -- і вас почують". Автор Леонтій Іванович Сандуляк - громадсько-політичний діяч, дипломат, вчений, педагог. Представлення першого видання книги відбулось 26 серпня 2011 року, на яке завітав Герой України Левко Лук’яненко.

22 Травня 2019
Центральна бібліотека
Музичний калейдоскоп «Душа сопілки»

22 травня 2019 бібліотекар філії Ніна Бахмат запропонувала до уваги читачів музичний калейдоскоп «Душа сопілки». Бібліотекар розповіла про існування легенди, в якій говориться, що найкраще звучання у сопілки, що виготовлена з дерева, у яке влучила блискавка. Науковці вважають сопілку чи не найдавнішим духовим музичним інструментом. Дослідники також засвідчують, що згадки про сопілку відомі ще з часів давніх слов'ян, а сам інструмент згадується сотні разів в народних казках, легендах, колядках, переказах та оповіданнях.

22 Травня 2019
Філія