Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
День народження в бібліотеці

Два рази на тиждень – у вівторок та четвер в приміщенні інформаційно-довідкового центру центральної бібліотеки проходять заняття фотогуртка «Світанок» від Бориспільського Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт» під керівництвом журналіста газети «Вісті» Сергія Кручиніна. Дітям зручно та затишно в бібліотеці, на заняттях фотогурток користується демонстраційним устаткуванням бібліотеки для перегляду фоторобіт, учасники «Світанку» радіють гостинним зустрічам із бібліотекарями.

5 Червня 2018
Центральна бібліотека
«Музичний гороскоп» в центральній бібліотеці до Дня захисту дітей

1 червня 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці відбулось неперевершене дитяче музичне свято до Міжнародного Дня захисту дітей і як виявилось, в цей день ще святкують і День молока. На свято було проведено два концерти, які відвідало 100 (сто) учнів ЗОШ № 1, які відпочивають в літньому таборі «Сонечко».

Викладач-методист Бориспільської ДМШ Корсун Тамара Олександрівна в імпровізованому концерті представила авторську збірку фортепіанних п’єc для початкової музичної школи «Музичний гороскоп». Збірка складається з дванадцяти оригінальних п’єс. Дитяча аудиторія була вражена фортепіанними мініатюрами, які подавались з авторськими віршами, деякі з піснями та чудовими кольоровими малюнками зі збірки, продемонстрованими у вигляді слайдів. Автор малюнків-розфарбовок тварин у національному стилі петриківського розпису – талановита бориспільська художниця, педагог, керівник гуртка «Петриківський розпис» Центру технічної творчості «Евріка» Наталія Василівна Лой. Збірка видана за сприяння Бориспільської міської ради та підтримки Бориспільської ДМШ. Одним з рецезентів є Микола Боровко, наш земляк, заслужений працівник освіти України, лауреат премій ім. Андрія Малишка та ім. Павла Чубинського.

1 Червня 2018
Центральна бібліотека
«Подорож з казковими героями до Країни Права»

1 червня – перший день літа і Міжнародний день захисту дітей. Цього дня Бориспільська міська дитяча бібліотека приєдналась до загальноміського святкування і вирішила привітати своїх читачів та всіх жителів міста на центральній площі.

Працівники бібліотеки підготували інсталяцію «Дитина має право…» та провели гру-вікторину «Подорож з казковими героями до Країни Права». За кожну правильну відповідь учасники вікторини отримували подарунки. Дуже приємно, що серед дітей, які давали вірні відповіді, було багато читачів дитячої бібліотеки. Працівники бібліотеки доклали багато зусиль, щоб захід пройшов цікаво та весело. Повеселилися на славу і отримали задоволення і маленькі жителі міста і бібліотекарі.

1 Червня 2018
Центральна бібліотека
Театр слова «Україна моя» на міських заходах

Ось і закінчився навчальний рік та учасниці Театру слова «Україна моя», що діє при біблотеці, здають ДПА. Але не зважаючи на хвилюючи події у школі, Театр слова не відпочиває. 28 травня 2018 дівчата разом з керівником Оленою Шкребтієнко взяли участь у концерті-вечорі пам’яті талановитого бориспільського поета Олександра Колоса, якого ось уже 3 роки немає з нами. Літературна композиція про кохання, щастя, на слова поета прозвучала на невеличкій сцені "Доктор паб" разом з іншими учасниками вечора, бориспільськими музикантами та поетами - Світланою Дідух- Романенко, Дмитром Футорним, Тетяною Підгурською, гуртом "Крітікал квінта" та іншими. Склад учасників літературної композиції від бібліотеки: Слава Савостьянова, Дар’я Авдєєва, Софія Пономаренко. На фото Тетяни Підгурської керівник театру Олена Шкребтієнко в делікатній ролі суфлера.

1 Червня 2018
Центральна бібліотека
Зустріч з відомим львівським поетом Володимиром Тимчуком

25 травня 2018 відвідувачам центральної бібліотеки пощастило зустрітись з надзвичайно цікавою людиною і співбесідником. Володимир Тимчук – відомий поет, перекладач, підполковник Збройних Сил України, викладач військової топографіі в Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, кандидат технічних наук, лауреат премії ім. Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва (2016), співпереможець конкурсу прози про УПА від видавництва «Discursus» (2014) та ерудована і скромна людина.

25 Травня 2018
Центральна бібліотека