Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Майстер своєї справи – професор Петро Волошин

10 січня 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці в рамках Галереї видатних земляків проведено інформаційне повідомлення «Майстер своєї справи – професор, доктор медичних наук Петро Волошин» (до 90- річчя з дня народження). Користувачам була надана розгорнута інформація з біографії та наукової діяльності заслуженого діяча науки і техніки, видатного вченого в галузі неврології та психіатрії. Професор, доктор медичних наук Петро Власович Волошин народився на Бориспільщині, в мальовничому селі Любарці.

10 Січня 2018
Центральна бібліотека
Різдвяні театралізовані бібліотечні колядування

Світлу новину про народження Ісуса приніс бориспільцям різдвяний вертеп у перший робочий день 9 січня 2018 від дитячого Театру слова «Україна моя», що діє при бібліотеці. Першими слухачами стали присутні на нараді міського голови у бориспільській міській раді. Запальні різдвяні колядки, Ангел, що перемагає Чорта і дівчина-звіздоноша засвідчили присутнім перемогу Світла над темрявою та народження Христа. Наступними радісними споглядачами вертепу стали управління культури, Дитяча міська бібліотека та Об'єднання архітекторів з давнім другом бібліотек Борисом Шапіро. А ще перехожі на вулиці радо і з посмішками зустрічали ряжених дівчат. Один із них постійний користувач бібліотеки, історик, працівник музею книги і друкарства України Сергій Дячук прямо на подвір’ї приєднався до співу різдвяної колядки. Всі щедро обдаровували колядників.

9 Січня 2018
Центральна бібліотека
Звичаї – скарб українського народу

5 січня в філії Бориспільської МЦБС була проведена інформаційна година «Звичаї – скарб українського народу» . Користувачі дізнались: звідки походять календарні та родинні свята нашого народу, які духовні обереги використовувалися у повсякденному житті. Звичаї, що вироблялися протягом багатьох століть і освоєні віками – це один із найменших елементів, що об'єднує людей в один народ, в одну націю.

5 Січня 2018
Філія
Тиждень науки і техніки в дитячій бібліотеці

З 2 по 5 січня у приміщенні Бориспільської міської дитячої бібліотеки панує атмосфера творчості , натхнення, азарту і веселощів.

Вже який рік поспіль, традиційним є проведення під час зимових канікул Тижня науки, техніки і виробництва для дітей та юнацтва, основні завдання якого - популяризація літератури технічної творчості, залучення школярів до технічного спрямування, пошук, розвиток і підтримка обдарованих дітей. Будь – яка творчість потребує багатої уяви, розвиненої фантазії, вміння у звичайному повсякденному явищі побачити щось свіже і нове. Розвитку таких здібностей сприяє читання, книга.

5 Січня 2018
Дитяча бібліотека
Співак мужності і стійкості

5 січня 2017 в міській бібліотеці відбувся Урок видатної особистості «Співак мужності і стійкості», присвячені 80-річчю від дня народження Василя Стуса, поета і дисидента, закатованого у пермських таборах.

Життя Василя Стуса (1938-1985 рр.) обірвалося по багатьох роках тюремних поневірянь за колючими дротами ГУЛАГУ.

Боже провидіння вело його, обертаючи фізичне виснаження невільника невичерпністю духовних сил поета, чужу щоденно брутальну тюремну лайку – добірним виквітом рідного слова у віршах. Написане вилучали й нищили, а він з вірою, що переможе у двобої, не переставав творити, допоки пронизливі сибірські вітри не видули із кволого тіла роз’ятреної душі. Василь Стус навіть у найтяжчі хвилини життя твердо вірив, що вернеться до народу своїм словом, що край його почує.

5 Січня 2018
Центральна бібліотека