Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Літературний кадр

11 червня у бібліотеці-філії стартував новий пізнавальний проект «Кінозал в бібліотеці», в рамках якого відбувся перший захід «Літературний кадр». Головна мета проекту - допомогти користувачам краще пізнати і наблизитися до розуміння літератури через втілені в кіно образи, усвідомлювати власне сприйняття художнього твору.

11 Червня 2019
Філія
Перехрестя веселих забав «Літня мандрівка Книголюбів»

Літні канікули – це яскрава і різнобарвна пора, коли хочеться відпочити. Але провести всі сонячні дні вдома – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів і різноманітних розваг. Саме тому дитяча міська бібліотека залюбки зустрічає всіх охочих драйвово провести літній час. Неймовірно насичено, гамірно та яскраво проходять літні тижні шкільних таборів у нашій книгозбірні.

11 Червня 2019
Дитяча бібліотека
Міні-фестиваль з програмування в MINECRAFT

9 червня 2019 в Центральній міській бібліотеці відбувся дитячий міні-фестиваль з програмування в MINECRAFT!

Під час свята продемонстровано презентацію програм учнів курсу "Основи програмування з Minecraft", яку вони склали в результаті навчання в конкурсній програмі.

Проведено майстер-клас з картонного моделювання і всі бажаючі конструювали собі меча.

І, звичайно ж, родзинка свята - Гра в Minecraft для бажаючих.

9 Червня 2019
Центральна бібліотека
Маленька країна – країна дитинства, де сонечко світить і казка живе

31 травня до Міжнародного дня захисту дітей працівники міської дитячої бібліотеки запросили вихованців літнього табору відпочинку ЗОШ №8 на Правову стежину « Маленька країна – країна дитинства, де сонечко світить і казка живе». Бібліотекарі розповіли дітям про їхні права та обов’язки, організували святкову програму з піснями та віршами. В бібліотеці була оформлена книжкова інсталяція «Дерево дитячих мрій».

31 Травня 2019
Дитяча бібліотека
Екскурсія до бібліотеки «Мандрівка до Книжкового царства»

У теплу травневу пору до бібліотеки-філії завітали діти з пришкільного табору ЗОШ №3 на пізнавально-оглядову екскурсію. Провідний бібліотекар філії Ніна Бахмат підготувала для відвідувачів цікаву розповідь про бібліотеку і правильне поводження з книгою. Адже книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. Крім того, ведуча заходу проінформувала, що у бібліотеці є дитячі періодичні видання, серед яких: «Пізнайко», «Вечірня казка», «Кубрікі» та ін.

29 Травня 2019
Філія