Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
ВИБІР ПРОФЕСІЇ - КРОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Народна мудрість стверджує: «Немає безталанних людей, а є ті, хто займаються не своєю справою».

Як її знайти, свою справу, як не помилитися? На ці важливі питання знаходили відповіді учні 1-ї школи , які взяли участь у заході «ВИБІР ПРОФЕСІЇ - КРОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ».

Захід відбувся 10 грудня в міській бібліотеці в рамках засідання клубу "ПРОФБУТІК".

10 Грудня 2015
Центральна бібліотека
Зустріч-діалог з інспектором

Інколи життя подає нам уроки, що ми волею-неволею починаємо відстоювати свої права, без яких ми ніхто! Тому важливо сьогодні знати хоча б основи правової абетки для захисту своїх прав. З цією метою 10 грудня у дитячій бібліотеці відбулася зустріч –діалог «Кожна дитина має право» з інспектором у справах дітей Бориспільської міської ради Вигівською С.І.

10 Грудня 2015
Дитяча бібліотека
Світ краси Катерини Білокур

У великому сузір’ї діячів культури нашого народу пломеніє зірка Катерини Білокур, яка вшанувала на своїх полотнах диво-чари української землі – квіти. Творчість художниці – то величальний гімн природі й людині, хліборобській праці. Вечір-портрет «Світ краси Катерини Білокур», присвячений 115-ї річниці з дня народження нашої землячки, проведено в міській бібліотеці. На зустріч завітали учасники літературного клубу «Слово», жіночого клубу «Ніжність», Бориспільської Спілки митців та читачі бібліотеки. До проведення вечора долучилась співробітник культурно-мистецького комплексу «Академ».

10 Грудня 2015
Центральна бібліотека
Мій рідний дім – Україна

9 грудня 2015 року в бібліотеці-філії м/р «Бориспільський» відкрилась персональна виставка дитячого малюнку «Мій рідний дім – Україна». На ній представлені роботи Пісної Софії, читачки бібліотеки-філії, учениці 2-го класу гімназії «Перспектива».

В малюнках Софійки відобразився весь світ її дитячої фантазії, від них віє теплом, ніжністю . Ці роботи пройняті любов'ю до Батьківщини, бо майже в кожній роботі майорить прапор України. Також присутня природа рідного краю, хатки, дівчинка у вишиванці, вимальований на тлі неба гордий вислів «Слава Україні!». І навіть на малюнку за мотивами казки «Чародій із смарагдового містечка» башні увінчалися жовто-блакитними стягами.

9 Грудня 2015
Філія
Доля, виспівана в квітах

8 грудня .2015 року у бібліотеці-філії м/р «Бориспільський» оформлено книжково – ілюстративну виставку «Доля, виспівана в квітах», присвячена 115-й річниці з дня народження відомої української художниці Катерини Білокур. На ній представлено цікаві публікації з часописів, книги та образотворчі матеріали різних років видання з фондів бібліотеки.

8 Грудня 2015
Філія