Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Яка радість, який рай – іде Святий Миколай

Ось і надійшли Новорічні свята! Бібліотека-філія в переддень Дня Святого Миколая, який пов’язаний з подарунками та гарним настроєм, не залишилася осторонь і зустріла це свято разом із дітьми-читачами.

Читачі бібліотеки відгукнулись на пропозицію волонтера Оксани Красненко. Вона допомагає учням гімназії міста Сватово Луганської області та бійцям, які служать в цьому районі. Неодноразово Оксана пересилала книги, зібрані читачами бібліотеки. Наразі вона звернулась з проханням зібрати подарунки дітям – учням до Дня Святого Миколая. Дуже приємно, що книжечки з подарунками, зібрані відвідувачами бібліотеки, відправились до дітей з побажаннями миру й добра. А бориспільські дітки виявили такі важливі якості, як добро, милосердя, бажання допомогти.

19 Грудня 2015
Філія
Китайська в бібліотеці (оновлено)

На незвичайний захід завітали до бібліотеки учні 10 класу ЗОШ №1. Урок- відкриття «Китайська писемність: витоки та сучасність» провів викладач китайської Євген Верес. Він зацікавив учнів філософією створення ієрогліфів, ознайомив з деякими з них. Всі бажаючі отримали фломастери і мали можливість власноруч написати кілька ієрогліфів, які понесли додому.

18 Грудня 2015
Центральна бібліотека
Зимові свята на Вкраїні

Традиційна новорічна обрядовість українців – це ціла низка зимових свят. Навколо цих церковних та громадянських свят протягом віків склався надзвичайно багатий комплекс звичаєвості. Лунатимуть Україною вітання, сіятимуться колядки і щедрівки на радість, на щастя, на добро.

14 грудня в дитячій міській бібліотеці для наймолодших читачів проведена огляд-мандрівка «Зимові свята на Вкраїні». Діти мають змогу познайомитися з книгами, які розповідають про зимові свята та звичаї, що відбуваються під час цих свят. Нехай ці знання наповнять дітей сонячним теплом і надією. Адже допоки ми шануємо традиції, звичаї свого народу, доти й щастя гостюватиме в наших оселях.

14 Грудня 2015
Дитяча бібліотека
Підліткові про права і обов’язки

Людина, її права і свободи, честь і гідність є найвищою цінністю. Цей принцип проголошений у Конституції. І він же прийнятий у всьому світі. Сьогодні, як ніколи актуальним стало питання розширення юридичного, політичного світогляду громадян, а особливо молодого покоління.

З метою правового виховання бібліотека проводить зустрічі з правознавцями, проходять години права, перегляди літератури.

Протягом місяця в міській бібліотеці проводилося анкетування « Закони нашого життя», основою якого стала година права « Підліткові про права і обов’язки”, яка відбулася 11.12.15 для користувачів Інтернет – центру.

11 Грудня 2015
Центральна бібліотека
Бібліоподорож

10 грудня міська центральна бібліотека гостинно відчинила двері для восьмикласників ЗОШ №1.

Завідуюча відділом обслуговування Ірина Опалій провела учнів залами книгозбірні, ознайомила з переліком послуг, які надає бібліотека відвідувачам на сучасному етапі. Ірина Іванівна розповіла про розвиток бібліотечної справи в Борисполі. Діти почули цікаву розповідь про Почесного жителя Борисполя, колишнього директора ЦБС Шульгу Анастасію Степанівну та історію бібліотеки. Знання з українського фольклору діти виявили під час проведення вікторини, присвяченій книзі та навчанню.

10 Грудня 2015
Центральна бібліотека