Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Перемога, свята Перемога! Свято миру, свободи, весни!

Стоїть обеліск, в нім скорбота німа.
Лиш сльози вмивають синів імена,
Що їх за собою забрала війна,
Що їхні серця уже довгі літа
Земля українська в собі пригорта.

7 травня 2014 року, напередодні святкування дня Перемоги в Великій Вітчизняній війні в центральній міській бібліотеці проведено урок – реквієм «Перемога, свята Перемога! Свято миру, свободи, весни!». На захід були запрошені учні 8-х класів ЗОШ №1 (вчит. Величко Світлана Володимирівна). Пам'ять… вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії Перемоги над фашизмом.

А молоде покоління сьогодні може дізнатися про їхні бойові подвиги із розповідей ветеранів, із кінофільмів, творів художньої та документальної літератури.
В рамках заходу відбувся перегляд відеофільму «Війна. Український рахунок. Фільм шостий». Відео-розповідь «Сила людська – в пам’яті», представила автор, поетеса, учениця 9-го класу НВК гімназії «Перспектива» Ольга Кацан.
Учні із задоволенням прослухали вірші, присвячені воїнам-визволителям, у виконанні автора Федора Шилофоста.
До уваги учнів був запропонований бібліографічний огляд літератури «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», оформлена книжкова виставка «Безсмертна велич Перемоги!».