Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
Всеукраїнський Тиждень науки, техніки, виробництва

З 2 по 5 січня 2018 в Бориспільській дитячій бібліотеці традиційно проходив Всеукраїнський Тиждень науки, техніки, виробництва. Мета тижня: зацікавити учнів вивчати хімію, фізику, біологію, алгебру, геометрію, географію, мотивувати читачів до здобуття додаткових знань в різних галузях науки. А ще велику роль в розвитку науково-технічного прогресу грає здатність людини дивуватися і як добре, що вона є допитливою і намагається більше побачити і зрозуміти. Адже з цікавості народжується творча думка - від творчості до ідеї - від ідеї - до винаходу.

5 Січня 2019
Дитяча бібліотека
Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить!

Зима… На дворі морозно та прохолодно. А в приміщенні міської дитячої бібліотеки тепло та затишно, адже тут проходить чергове засідання народознавчого клубу «Калинонька», яке присвячене дню Святого Миколая.

18 грудня до бібліотеки завітали учні 5-Г класу ЗОШ №8 зі шкільним бібліотекарем Радченко Л.І. на свято «Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить!»

В бібліотеці були оформлені книжкова виставка «Свята українського народу» та виставка малюнків «Святий Миколай до нас завітай!», які намалювали діти до цього свята.

18 Грудня 2018
Дитяча бібліотека
Мову закону вивчати і знати

12 грудня 2018 в рамках Всеукраїнського тижня права в Бориспільській міській дитячій бібліотеці відбулася зустріч - діалог «Мову закону вивчати і знати». Сьогодні, як ніколи, необхідна співпраця бібліотеки та школи з працівниками правоохоронних органів. До бібліотеки завітав офіцер патрульної поліції у місті Бориспіль Олександр Ронський.

12 Грудня 2018
Дитяча бібліотека
І оживає дух козацький

14 жовтня є особливим днем для українців: це день покрови Пресвятої Богородиці, яка з давніх-давен є покровителькою українського козацтва .У цей день відзначається День Українського козацтва, а ще – це День захисника України.

Хто такі українські козаки? Це вільні люди, що над усе любили волю, свободу, рідну мову, землю. Козаки - це воїни, хлібороби, господарі, поборники вільної України.

14 Жовтня 2018
Дитяча бібліотека
Заочне знайомство з майстрами Борисполя

Напередодні Дня міста, 14 вересня, в міській дитячій бібліотеці відбулося Заочне знайомство з майстрами Борисполя за книгою «Творчий клуб «Спілка митців Борисполя»». Жителі нашого міста здавна славилися своїм особливим відчуттям прекрасного і здатністю найрізноманітнішими засобами передати красу і неповторність рідної землі. А хіба може бути інакше? Адже ці люди щедро обдаровані талантами. Саме безмежна любов до свого краю надихає, дає наснагу і спонукає їх до створення власними руками справжніх шедеврів народної творчості.

14 Вересня 2018
Дитяча бібліотека
Шкільна бібліотека в сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проекти

7 вересня у приміщенні бориспільської міської дитячої бібліотеки для шкільних бібліотекарів сільських шкіл відбувся семінар на тему «Шкільна бібліотека в сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проекти». Відкрила семінар методист районного методичного кабінету по роботі з бібліотеками Чорноус Оксана Василівна, яка акцентувала увагу на тому, що одна із найважливіших соціальних функцій бібліотек в наш час полягає у задоволенні інформаційних потреб користувачів, наданні оперативного доступу до інформаційних ресурсів.

7 Вересня 2018
Дитяча бібліотека
В країну знань сріблястий дзвоник кличе

Розпочався новий навчальний рік. Для того, щоб допомогти школярам зорієнтуватися в морі літератури на допомогу шкільній програмі, 3 вересня в міській дитячій бібліотеці для всіх вікових груп користувачів відбувся День бібліографії «В країну знань сріблястий дзвоник кличе».

3 Вересня 2018
Дитяча бібліотека
Хай в серці кожної дитини живе любов до України

День Незалежності України – це найбільше свято. Уперше за тисячолітню історію на карті світу постала держава під назвою Незалежна Україна.

Незалежність є найбільшим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

22 Серпня 2018
Дитяча бібліотека
Диво-мандрівка до країни Читалії

Липень – екватор літніх канікул. Для корисного і веселого відпочинку 5 липня працівники міської дитячої бібліотеки організували цікавий захід - Літературний турнір «Диво-мандрівка до країни Читалії». На захід завітали вихованці середньої групи «Перлинка» дитячого дошкільного закладу «Країна Мрій».

30 Липня 2018
Дитяча бібліотека