Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

«Віршів віночок від Шевченка»

Все йде, все минає…Та залишається пам'ять, добра слава про людину. В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, памятає і шанує все людство. До них належить імя великого українського поета – Тараса Григоровича Шевченка.

12 березня 2019 в рамках Шевченківських читань до міської дитячої бібліотеки завітали вихованці груп «Дзвіночок» та «Журавлик» дитячого дошкільного закладу «Росинка». Вони були запрошені на літературний ранок «Віршів віночок від Шевченка». У залі, де проходив захід, для дітей були оформлені книжкова виставка «Живий у правді віковій» та виставка малюнків до творів Тараса Шевченка.

Радо зустріла дорогих гостей провідний бібліотекар Руденко Тетяна Григорівна, яка запропонувала дітям запалити свічку біля портрета в пам'ять шанування Кобзаря, а далі цікаво розповіла про життя і творчість великого поета. Діти з захопленням слухали розповідь бібліотекаря, задавали запитання і згадували цікаві події з біографії поета. Найбільше вразили маленьких читачів дитячі роки Тараса Шевченка. До свята малеча вивчила вірші Великого Кобзаря, які з задоволенням і читала.

На закінчення ранку діти разом з вихователями та бібліотекарями виконали пісню на слова Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий».

Сподіваємося, що ця зустріч допомогла дітям більше дізнатися про великого поета України