Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Година поетичного настрою «Кохані звуки, рідне слово – моя кохана українська мова»

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови, Любов до рідної країни неможлива без любові до рідного слова. Мова – це серце нації і канва, на якій людина вишиває узори свого буття. Цього дня (21 лютого) до міської дитячої бібліотеки завітали читачі-учні 5-В класу ЗОШ №6 на Годину поетичного настрою «Кохані звуки, рідне слово – моя кохана українська мова».

У вступному слові завідуюча дитячої бібліотеки Кузьменко Г.С. підкреслила, що наша мова мелодійна і красива, мудра і щира, як душа українського народу. Краса і милозвучність мови найкраще розкривається в поезії. І не випадково на свято була запрошена молода бориспільська поетеса Ольга Кацан.

Ще з дитячих років Оля зачитувалась книжками українських поетів, любила уроки української мови і літератури – і це стало підгрунтям для написання власних віршів рідною мовою. Вона цікаво розповіла про перші кроки свої любові до слова, про перші проби пера, про свою першу збірочку.

Діти теж підключилися до розмови; запитанням, здавалось, не буде кінця. За кращі запитання учні отримували символічну пташку. Згодом вони дістали творчі завдання: на вільну тему, яку вони самі обрали, потрібно було написати 50 слів. Діти приємно здивували всіх присутніх, коли вони не тільки придумали слова, а й з цих слів склали вірші, казки та оповідання. Кращі роботи були відмічені подарунками - їхні автори отримали від поетеси збірочку віршів.

На закінчення зустрічі були спільні фото, селфі та дружні обійми.