Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Ми читаємо завзято, а читання нам - це свято

В циклі весняних свят є два чудових дитячих свята – Всеукраїнський тиждень дитячого читання та Всесвітній день дитячої книги. Саме сьогодні, 2 квітня, до міської дитячої бібліотеки завітали учні 3 класу Академічного ліцею (кл. кер. Сарніцька Л.В.) на літературний ранок «Ми читаємо завзято, а читання нам - це свято», який є заключним етапом Всеукраїнського тижня титячого читання. Це свято пов’язане з днем народження видатного данского казкаря Ганса-Християна Андерсена, який подарував дітям дуже багато відомих казок.

Цього дня в святковій залі дитячої бібліотеки на дітей очікувала книжкова виставка творів Андерсена. Бібліотекар Тетяна Руденко розповіла про історію виникнення свята, підготувала прислів’я та загадки про книгу. Повною несподіванкою для дітей став візит казкової героїні - Баби Яги, роль якої виконала Тетяна Руденко. Незвичайна гостя загадувала дітям хитрі загадки та обяцяла зачаклувати неслухняних діточок.

Вшанувати книгу діти прийшли з віршами, піснями, які були присвячені книзі. На згадку про свято кожен учень отримав закладку в книгу з прислів’ям про книгу та читання. Цю закладку власноруч виготовили працівники бібліотеки.

Свято завжди – це радість, а радість для дітей – це подарунки. Спонсором свята дитячої книги виступили добрі друзі дитячої бібліотеки – родина Виноградових – Євген Федорович та Галина Григорівна, які радіють нашим успіхам та допомагають у проведенні масових заходів. Цього разу вони не тільки пригостили солодощами дітей, а й подарували бібліотеці чудові книги.