Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне й довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Читачі чекають його з нетерпінням. Тиждень дитячого читання – свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, свято письменників і видавців, бібліотекарів і читачів. Немає нічого кращого, коли у життя дитини приходять чарівники, щоб відкрити для них чудовий світ мрій і фантазій. Це письменники та поети. Вони стають нашими друзями з дитинства, без них ми не уявляємо свого життя. Зустріч з письменником в бібліотеці – це завжди свято.

18 березня 2018 до Бориспільської міської дитячої бібліотеки завітала відома українська письменниця Дзвінка Матіяш, автор книг для дітей «Казки П’ятинки», «Подарунок святого Миколая» та інших. На зустріч з письменницею були запрошені читачі-учні 4-Г класу ЗОШ №6 та 3- Д класу ЗОШ №8 разом зі своїми класними керівниками та шкільними бібліотекарями. У святково прикрашеній залі бібліотеки була оформлена книжкова виставка «Дивосвіт скарбів книжкових».

Провідний бібліотекар Руденко Т.Г. відкрила свято словами: «Вже стало доброю традицією в нашій бібліотеці запрошувати письменників на гостину. Ми радіємо з того, що список почесних гостей нашого невеличкого міста поповнився ще одним відомим та цікавим іменем. Сьогодні у нас зустріч з творчою, щирою, відкритою до спілкування людиною, сучасною українською письменницею та перекладачкою Дзвінкою Матіяш».

А далі ведуча запросила до слова гостю. Зустріч пройшла в цікавій невимушеній атмосфері. Дзвінка розповіла про свої книги, написані для дітей, а потім прочитала кілька казок зі своєї книги «Казки П’ятинки». Діти ставили безліч питань, на які письменниця із задоволенням давала відповіді.

На цьому сюрпризи для дітей не закінчилися. Як годиться, на день народження дітей завжди пригощають іменинним тортом. Цього разу на день народження книги діти отримали іменинний пиріг, виготовлений умілими руками майстринь цеху ФОБ Грумецького Назара Петровича і подарований бібліотеці до свята.

А далі кожен з учасників зустрічі міг придбати книгу письменниці з її автографом.На згадку про зустріч зробили чудові світлини.

Дякуємо всім, хто долучився до проведення свята та сподіваємося, що ця зустріч залишить в душах дітей добрі спогади.