Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
З героями книжок по статях Конвенції ООН

24 травня 2018 в Бориспільській міській дитячій бібліотеці вирушив літературний експрес і не просто казковий, а правовийй – під назвою «З героями книжок по статях Конвенції ООН». Пасажирами потягу були учні ЗОШ № 8 6-а класу, які завітали до нас зі своїм шкільним бібліотекарем Людмилою Радченко.

Мандрівка цього разу була не просто казковою, а й повчальною та пізнавальною. В ігровій формі дітям було цікаво розібратися в правових законах нашої держави та ознайомитися з «Конвенцією ООН про права дітей». Бібліотекар Людмила Данчук запропонувала розважальну гру, в якій діти виявили свої знання з права, а також розглянули ситуації, де головними учасниками були герої літературних творів та казок.

Діти давали оцінку вчинкам героїв і разом з бібліотекарем обговорювали, як вийти з тієї чи іншої ситуації. Сподіваємось, що такі заходи стануть дітям у нагоді при вирішенні складних питань.

24 Травня 2018
Дитяча бібліотека
Історичний екскурс виставкою «Відродження» у бібліотеці

Протягом травня-червня у центральній бібліотеці експонується документальна виставка «Відродження», присвячена Олексію Матеєвичу, вченому, класику молдовської літератури, автору Державного Гімну Республіки Молдова, 130-річчя від дня народження якого відзначається цього року.

24 травня 2018 директор бібліотеки Жанна Кручиніна провела історичний екскурс для учнів 7-х та 8-х класів школи № 8. Змістовна та насичена екскурсія по виставці про життєвий шлях Олексія Матеєвича захопила школярів. Діти почули розповідь про зв’язок відомого молдовського вченого з Україною та аналогії його біографії з життям нашого земляка, автора Державного Гімну України, Павла Чубинського. Змістовна доповідь мала урочисте завершення: виконання двох Державних Гімнів - Молдови та України з використанням музичних відео з інтернету.

24 Травня 2018
Центральна бібліотека
«Останній дзвінок» в бібліотеці

Кінець травня, відзначений випусками, останніми дзвінками не оминув і бориспільську центральну бібліотеку. 24 травня 2018 «Університет третього віку», що діє при бібліотеці, випустив уже третю групу підопічних Територіального центру надання соціальних послуг, які навчались комп’ютерній грамотності. Усміхнені «випускники» із задоволенням отримали Сертифікати та з вдячністю ділились враженнями, знаннями, навиками, які їм допомогли здобути в бібліотеці. Тепер самотужки можуть і покупки здійснювати в інтернеті, і листуватися електронною поштою, і спілкуватись з далекими родичами по скайпу. Випускники вдячні терплячому і доброму викладачу Людмилі Базікаловій

24 Травня 2018
Центральна бібліотека
Тематичний тренінг від Київської обласної бібліотеки для дітей

24 травня 2018 працівники Бориспільської МЦБС Галина Кузьменко, Ніна Бахмат та Олена Костюкова, відвідали тематичний тренінг за участю працівників районних, міських централізованих бібліотечних систем та бібліотек ОТГ Київської області за темою "Бібліотека та місцева громада: співпраця з позицій спільних інтересів". Тренінг був організований обласним методичним центром – Київською обласною бібліотекою для дітей.

24 Травня 2018
Центральна бібліотека
Бібліотека книжковий рай, все, що хочеш, вибирай

23 травня до дитячої міської бібліотеки на бібліотечні посиденьки «Бібліотека книжковий рай, все, що хочеш, вибирай» завітали вихованці дошкільного закладу «Green Rise Kids».

Під час заходу діти дізналися багато цікавого про бібліотеку та її відділи, познайомилися з різними книгами та періодичними виданнями, розповідали вірші. А ще вони послухали коментоване читання книги КШьоне та Н.Гунтесрайнер «Хочеш бути моїм другом?». І найвищою оцінкою проведеного заходу були слова, сказані вихованцем дитячого дошкільного закладу: «У вас крута бібліотека!»

23 Травня 2018
Дитяча бібліотека