Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
«Кейс згуртування громади в питаннях протидії булінгу»

Згуртування громади в питаннях протидії булінгу До Всесвітнього дня дитини, 20 листопада 2020 року, в Бориспільській міській бібліотеці провели воркшоп «Кейс згуртування громади в питаннях протидії булінгу». Основним інструментом стала настільна кооперативна стратегія «Світ Громад» - гра у жанрі соціального симулятора, за допомогою якої організатори прагнули згуртувати громаду у сфері протидії булінгу. Організувала навчання для представників ювенальної превенції, шкільних психологів та бібліотечних працівників Полтавська обласна молодіжна ГО «Твій Світ» спільно з Бориспільською міською центральною бібліотекою. Воркшоп відбувся у межах проєкту «Мистецтво перемагати булінг: форум – театр для служб шкільних омбудсменів на протидію булінгу в навчальних закладах малих міст України» і реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

20 Листопада 2020
Центральна бібліотека
Фестиваль документального кіно

З 7 по 20 жовтня четвертий рік поспіль Бориспільська міська бібліотека влаштовує показ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Через тему «Тін Спіріт» цьогорічний фестиваль розмірковує над тим, як може звучати голос молодi в обговоренні суспільних питань, чи можуть діти розглядатись не лише як об’єкти захисту, але й як суб’єкти прав, як у ситуації збройного конфлікту держава може протидіяти насильству й експлуатації дітей, реалізовувати їхні права на освіту та розвиток і чи обмежується процес дорослішання викликами підліткового віку.

У фокусі програми «TEEN SPIRIT» проблеми минулого та майбутнього ще юних героїв, а також вічні питання про стосунки з батьками, особисте та професійне життя.

Координаторка фестивалю у Борисполі, голова Правозахисного центру громадських досліджень Дар’я Денисенко розповідала глядачам про мету та місію кінофестивалю, його сімнадцятирічну історію. Впродовж показів вона коментувала події на екрані з точки зору правозахисника.

12 Листопада 2020
Центральна бібліотека
«Бабин Яр» : пам’ять на тлі історії
12 Листопада 2020
Бібліографія
Літературні читання «Приречений повернутися» за книгою Михайла Скорика «Сергій Жигалко: Зона непам’яти»

Бориспільська міська бібліотека проводить Літературні читання «Приречений повернутися» за книгою Михайла Скорика «Сергій Жигалко: Зона непам’яти» з метою ознайомлення громади з біографією репресованого більшовицько-комуністичним режимом у 1937 році сина Бориспільщини, українського письменника Сергія Жигалка та з його вцілілими прозовими творами, які автору вдалось розшукати.

12 Листопада 2020
Центральна бібліотека
Топ 10 книг українських авторів, які найбільше популярні серед бориспільських читачів

12 Листопада 2020
Бібліографія
До Дня Української мови

6 Листопада 2020
Центральна бібліотека
Визначні бібліотеки Європи. До Всеукраїнського дня бібліотек

29 Вересня 2020
Центральна бібліотека
Презентація книги "Нитка життя: зі спадщини Павла Чубинського"

18 Вересня 2020
Центральна бібліотека
Скарб одвічний і найбільший - вільна Україна

21 Серпня 2020
Центральна бібліотека
Презентація нової книги Валентини Стрілько-Тютюн "Виряджала мати сина: проводи в армію на Бориспільщини в ХХ столітті»

До Дня Незалежності України та до Дня вшанування героїв 21 серпня 2020 в Бориспільській міській бібліотеці відбулась презентація книги Валентини Стрілько-Тютюн "Виряджала мати сина: проводи в армію на Бориспільщини в ХХ столітті».

Автор книги наводить фольклор, традиції, спогади, світлини з обряду проводів хлопців до армії, характерного для Бориспільщини.

21 Серпня 2020
Центральна бібліотека