Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
«Ім’я, увічнене у пам’яті народній»

24.01.2020 в Бориспільській центральній бібліотеці була презентовано перегляд літератури «Ім’я, увічнене у пам’яті народній», присвячений дню народження Павла Платоновича Чубинського, видатного вченого-етнографа, поета і журналіста, юриста, громадського діяча, фольклориста, автору тексту Державного Гімну України.

24 Січня 2020
Центральна бібліотека
«Дія. Цифрова освіта»

Працівники Бориспільської МЦБС провідний бібліотекар Ніна Бахмат та методист Марина Котвицька пройшли тестування онлайн-курсу з медіа-грамотності у форматі серіалів «Базовий із цифрової грамотності» на національній онлайн-платформі з навчання цифрових навичок за проєктом Міністерства цифрової трансформації України «Дія. Цифрова освіта».

24 Січня 2020
Центральна бібліотека
Великий син великого народу

23 січня 2020 на Інформаційну веселку «Великий син великого народу» до Бориспільської міської центральної бібліотеки завітали учні ЗОШ №1 (педагог Валентина Кузьменко). Зустріч присвячена Павлу Платоновичу Чубинському, який народився 27 січня 1839 року в місті Борисполі. Він був надзвичайно талановитою людиною, вченим, патріотом України, який вивчав і досліджував українські народні традиції і фольклор. Діти дізнались багато цікавого про діяльність нашого великого земляка, переглянули відео про Державний Гімн України, слова якого належать Павлу Платоновичу.

23 Січня 2020
Центральна бібліотека
«Україна Соборна»

22 січня 2020 Бориспільська МЦБС взяла участь у відзначенні Дня Соборності України. Працівники та читачі долучились до флешмобу, започаткованого Управлінням культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради. В бібліотеках МЦБС презентовано книжково-ілюстративні виставки - «Земля України – то прадідів слава! Єдина країна, єдина держава!», "Україна Соборна, моя гордість і слава!".

22 Січня 2020
Центральна бібліотека
Олена Косач – дочка українського народу

21.01.2020 року в читальному залі Бориспільської бібліотеки перегорнуто ще одну сторінку Літературного календаря - 21 січня виповнюється 175-років від дня народження Олени Антонівни Косач, української письменниці та громадської діячки, авторки низки гумористичних та історичних віршів українською мовою.

Олена Косач походила із гербового заможного українсько- козацького шляхетства, була тіткою видатної доньки українського народу – Лесі Українки та хрещеною матір’ю Михайла Косача.

21 Січня 2020
Центральна бібліотека
Хай добро нас усіх єднає

17 січня 2020 в бібліотеці-філії відбулась Різдвяна мозаїка «Хай добро нас усіх єднає». Під час заходу провідний бібліотекар Ніна Бахмат розповіла про особливості святкування Святвечора у Борисполі. Бібліотекар запропонувала учасникам свята посмакувати автентичною їжею, яку готували раніш у Борисполі саме до цих свят. Ніна Миколаївн, як годиться, приготувала суто пісні страви: кутя, млинці з квасолею та маком, картопля з огірками, пиріжки з маком і калиною, з капустою, з вишнями, бурякова риба та узвар.

17 Січня 2020
Філія
Народознавчий калейдоскоп «Від Різдва свята гожого До Водохреща Божого»

Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. У цей день вода в річках стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я і наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

17 січня на Народознавчий калейдоскоп «Від Різдва свята гожого До Водохреща Божого» завітали читачі-учні 6-Б класу ЗОШ №8.

Під час заходу діти познайомилися з історією та народними традиціями свята Водохреща – третього і завершального свята Різдвяно -новорічного циклу.

17 Січня 2020
Дитяча бібліотека
Бібліоподорож до Ісландії

16.01.2020 для відвідувачів читальної зали Бориспільської центральної бібліотеки в рамках проекту «Бібліоглобус», бібліотекар Надія Балицька підготувала та провела мандрівку країнами Європи – цього разу «відвідали» Республіку Ісландія.

Відвідувачі дізналися про державний устрій, населення, економіку, релігійну приналежність та мову цієї острівної країни. Ведуча нагадала про її місцерозташування, розповіла чим переважно займається населення, які традиції, культура та спорт притаманні ісландцям. Увазі відвідувачів було представлено 11 найцікавіших відеофактів про Ісландію, які підтверджують, що цю країну варто відвідати.

16 Січня 2020
Центральна бібліотека
Дивосвіт різдвяних свят

4 січня 2020 р. провідний бібліотекар філії Ніна Бахмат підготувала тематичну книжкову виставку-свято «Дивосвіт різдвяних свят», яка знайомить користувачів з історією та традиціями зимових свят; різдвяно-новорічною обрядовістю українського народу; колядками та щедрівками, які й донині шануються та відзначаються в Україні. Таїна пришестя Божого сина, радість Святого вечора, що єднає цілий світ у молитві та кожну родину за святковою вечерею, завжди привертала увагу українських письменників. Бібліотекар рекомендує у величні Різдвяні дні читати книжки саме такої тематики..

4 Січня 2020
Філія
Академія «Скарбниця здоров’я. Валеологія»

В міській бібліотеці започатковано новий освітній проект – Академія «Скарбниця здоров’я. Валеологія». Разом із фахівцями ми будемо вчитися як зберегти здоров’я та оздоровити своїх близьких. Будемо навчатися правильно харчуватися, робити спеціальні та загальні фізичні вправи, робити масаж. Найприємніша новина — для відвідувачів бібліотеки цей курс буде безкоштовним.

На першому занятті розглянемо тему «Старості – ні! Чим тонша талія – тим довше ми живемо», яка дасть відповідь на такі питання:
- Що приховує наша талія?
- Що таке вісцеральний жир?
- Чому сантиметрова стрічка є аналізатором стану нашого здоров’я?
- Що таке метаболічний синдром?

Чекаємо на вас 29 січня в міській бібліотеці (вул. Європейська,6).

Початок о 17.30

29 Грудня 2019
Центральна бібліотека