Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Народознавчий калейдоскоп «Від Різдва свята гожого До Водохреща Божого»

Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. У цей день вода в річках стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я і наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

17 січня на Народознавчий калейдоскоп «Від Різдва свята гожого До Водохреща Божого» завітали читачі-учні 6-Б класу ЗОШ №8.

Під час заходу діти познайомилися з історією та народними традиціями свята Водохреща – третього і завершального свята Різдвяно -новорічного циклу.

Великий інтерес у дітей викликали прикмети, пов’язані з цим днем і особливо чародійні властивості водохрещенської води, про які розповіла дітям ведуча – Данчук Людмила Іванівна.

З великим захопленням учасники заходу зустріли вертеп маленьких вихованців дошкільного дитячого закладу «Росинка». Дітки колядували, щедрували, засівали, віншували господарів бібліотеки, а також гостей. І, як годиться, отримали гостинці.

Не залишилися без гостинців і учасники заходу. Для них батьки організували святковий стіл, на якому були головна страва свята – кутя, а також узвар та інші солодощі.

Популяризуючи культуру нашого народу, відновлюючи традиції нашого народу, ми стаємо гідними громадянами нашої країни.

Дякуємо всім, хто допоміг організувати це свято і чекаємо на нові зустрічі.