Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Пензлем писане життя

До 1000-літньої літописної згадки місцевості Льто, де нині знаходиться місто Бориспіль.

Січневий вечір зібрав пошановувачів мистецтва у Центральній міській бібліотеці на ювілей талановитого бориспільського художника Леоніда Яковича Шефера «Пензлем писане життя».

З вітанями та подякою від міського голови на захід завітали заступник міського голови Людмила Пасенко та секретар міської ради Володимир Пилипчук.

Теплі слова вітань для шановного ювіляра дарували відомий поет Микола Боровко, завідуюча дитячим садочком «Сонечко»Людмила Косинська, молода поетеса Ольга Кацан, друзі, прихильники таланту художника.

Музичним дарунком ювіляру і гостям вечора став виступ талановитої солістки академічного співу, педагога Бориспільської дитячої музичної школи Дани Григор'євої, учениці Євгенії Мірошниченко, з якою, до речі був знацомий Леонід Шефер. У виконанні Дани Григор'євої прозвучали класичні твори. За піаніно акомпанівала музикант, викладач дитячої музичної школи Ніна Сергаєва.

27 Січня 2015
Центральна бібліотека
Звернення

громадянина України до народу України (керуючись ст. 34 Конституції України).

Шановні співвітчизники! З біллю в серці, з криком в душі, сльозами на очах, важко підібрати слова, якими можна було б оцінити страшну трагедію, в яку втягнуто наш народ – це війна (АТО).

Звертаюсь до всіх громадян України - від дітей до людей похилого віку: ветеранів Великої Вітчизняної та Афганської війни, військових запасу і тих, хто проходить службу в Збройних силах України. До громадян, які тимчасово знаходяться за межами нашої країни. У кожного з нас в Росії живуть рідні, друзі та знайомі, з якими ми в свій час вчилися, працювали, відпочивали або проходили строкову військову службу. Звертаюсь до учасників спортивних змагань різних рівнів, працівників культури, науки,освіти.

Дозволю собі нагадати Всім про трагічні події майже столітнього минулого – загибель під Крутами більше сотні молодих українців, які віддали своє життя за свободу українського народу.

Виникає питання: що враховано з тих кривавих подій? Знову ж таки – гине “Небесна сотня” за свободу та незалежність України. Зараз кращі з кращих представників нашого народу захищають наше життя, рідну Землю, нашу Україну.

На превеликий жаль, загиблих воїнів-патріотів України стало більше, гинуть мирні громадяни - люди похилого віку, діти, жінки.

Прошу Вас - знайдіть час і можливість переглянути свої фотоальбоми, листи, інші носії зберігання інформації вашого суспільного, громадського, особистого життя. Будь ласка! Вийдіть на контакт з ними, поспілкуйтеся, разом оцініть ці страшні події, що відбуваються в нашій країні і до яких трагічних наслідків вони можуть привести народи України і Росії.

Тільки громадяни України і Росії разом можуть зупинити цю криваву бійню. Закликаю Всіх! Не будьте байдужими, проявляйте громадську активність, ставайте Патріотами своїх країн. Разом не дамо загнати себе в прірву війни. Слава Україні !!!

З повагою і надією до народу України користувач Бориспільської бібліотеки Володимир Михайлюк.

22 Січня 2015
Центральна бібліотека
Казковий вечір

Напередодні свята зимового Миколая «Казковий вечір» зібрав в міській центральній бібліотеці тих, хто прагне в наш непростий час дива, казки, добра.

Вечір проведено спільними зусиллями Громадської організації «Фестклаб» і центральної бібліотеки за фінансової підтримки депутата Бориспільської міської ради, мецената, друга і читача Бориса Шапіро. Цього разу він подарував нашим найменшим читачам збірки українських казок.

18 Грудня 2014
Центральна бібліотека
Казкарки у бібліотеці.

В переддень Новорічних свят в міській бібліотеці відбулась зустріч вихованців ДНЗ «Сонечко» з тими, хто створює книгу.

З Києва на зустріч до малят завітали казкарки Олена Осмоловська та Мирослава Макаревич, художниця Олена Ликова. Під час спілкування вони читали вірші, розповідали про творчість, виявляли інтереси маленьких читачів. Олена Осмоловська привезла свої книжечки : «Сказка о золотой капельке», «Здрасть, это я», «Стихотушки» та відкрила правило справжніх чарівників:

1. Посміхатись.

2. Робити добро.

3. Вірити в диво.

І вперше була представлена читачам «Казка про каштан і Горобину» Мирослави Макаревич українською, російською та англійською мовами. На завершення зустрічі дітлахи прослухали віршик та отримали домашнє завдання: намалювати те, що запам’яталось.

Такі зустрічі відкривають дітям світ літератури. А книги вчать дитину сприймати себе як частинку світу природи і людей, вчать любити, товаришувати, берегти те, що маємо.

Книги будуть представлені 20 грудня на Книжковому арсеналі.

17 Грудня 2014
Центральна бібліотека
Я віршем душу заспокою

Напередодні дня святого Миколая у центральній міській бібліотеці відбувся Творчий вечір Володимира Литвина «Я віршем душу заспокою».

Володимир Миколайович – пише вірші, прозу. Займається науковою роботою. Друкується в журналах, наукових збірниках та газетах.

На гостину з привітаннями та букетами квітів до Володимира Миколайовича завітали друзі, колеги, знайомі. Теплі слова вітань дарували заступник міського голови Людмила Пасенко, завідуюча методичного відділу управління освіти Людмила Мозгова, місцевий поет, Член спілки письменників України Микола Боровко, місцеві поети та пошановувачі мистецтва слова.

17 Грудня 2014
Центральна бібліотека