Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
В Борисполі створено міський історичний клуб

В Бориспільській міській центральній бібліотеці 16 січня пройшла зустріч з Радником Президента України Володимиром Зубановим. На зустрічі були присутні: міський голова Федорчук А.С., заступник міського голови Пасенко Л.В., представники Управління освіти, працівники музею, бібліотеки та користувачі бібліотеки. Володимир Олександрович розповів про важливість створення та наповнення електронної енциклопедії міст і сіл України «Україна. Історія великого народу» та про зміни на сайті та роботу з ним. http://www.litopys.com.ua/ Як подарунок бібліотека отримала книги в 2-х томах «Харцизьк: час, події, люди».

16 Січня 2014
Центральна бібліотека
Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

15 січня в міській центральній бібліотеці пройшло чергове засідання організаційного комітету про відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Заступник міського голови Пасенко Л.В. відкрила засідання та продемонструвала презентацію «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка», а бібліограф центральної бібліотеки підготувала презентацію «А залишаюсь я живим серцем свого народу…» про твори, які є в бібліотеці. На заході обговорювались події, що вже відбулись та плани проведення на 2014 рік заходів з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Присутніми були члени організаційного комітету про відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, представники преси та телебачення, представники Управління культури, молоді та спорту та Управління освіти, працівники музею, професор Сандуляк Л.І.

15 Січня 2014
Центральна бібліотека
Добра справа, гідна Миколая

Вже в п'яте наша улюблена газета "Трудова слава" (редактор Інна Бакум) організовала і провела чудову новорічну акцію для малечі міста й району конкурс малюнка "Добра справа, гідна Миколая". 21 грудня, суботнього ранку, всіх учасників акції запросили до міської центральної бібліотеки на свято. Ідейним натхненником і ведучою була журналіст Тоня Туманова їй допомагала колега Катерина Савенко. У дітей була нагода поспілкуватись зі святим Миколаєм у ролі якого виступив отець Михайло. Хлопчики й дівчата розповідали йому вірші, свої гарні вчинки.

21 Грудня 2013
Центральна бібліотека
Подаруйте свято дітям

Бориспільська міська централізована система приєдналась до акції "Подаруйте свято дітям", яку ініціювали учні ЗОШ №6 за інформаційної підтримки Телерадіостудії "Бориспіль" та фінансової підтримки редакції журналу "Повний бак". З 19 грудня по 3 січня до центральної міської бібліотеки та бібліотеки-філії м/р "Бориспільський" небайдужі до чужого горя люди несли іграшки. На Різдво їх отримають діти, що потрапили в складні життєві ситуації.

20 Грудня 2013
Центральна бібліотека
Вечір поезії Миколи Боровка

Напередодні Нового року, 19 грудня, відзначається день Святого Миколая. Згідно з житієм, святий Микола був єпископом міста Мири в Малій Азії. Його було канонізовано за милосердя і, зокрема, за те, що він завжди виступав, як супротивник смертної кари. Вважалося, що святий Микола завжди дружньо ставиться до людей, допомагає їм у повсякденних справах і турботах. За традицією в нашому місті напередодні дня Святого Миколая проходять поетичні зустрічі поетів-земляків, що носять ім’я Миколай. Саме 18 грудня в центральній міській бібліотеці відбувся вечір поезії Миколи Боровка. З вітальним словом до присутніх звернулась заступник міського голови Людмила Василівна Пасенко. Учні гімназії «Перспектива» та ліцею «Дизайн - Освіта» читали вірші Миколи Боровка, Миколи Шостак, Миколи Карпенка. Гості мали змогу переглянути презентацію книг Миколи Маркіяновича, які є в фондах нашої бібліотеки підготовлену бібліографом Шевченко Оксаною. Говорили про поезію, про автора, але найкраще розповів про свою творчість сам поет – Микола Маркіянович Боровко, який оспівує красу людських почуттів і стосунків, неповторність рідної природи, швидкоплинність людського буття. Автор філософськи розмірковує над сенсом життя людини, розкриває одвічний зв’язок сьогодення з прадавньою історією. За чашкою чаю присутні поети читали власні вірші, насолоджувались спілкуванням.

19 Грудня 2013
Центральна бібліотека