Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Наша дума, наша пісня не вмре, не загине

Тарас Григорович Шевченко… І через 200 років його творчість спонукає вдивитись у себе й запитати : «Хто я?», «Чим і як живу», «Чи люблю Україну понад усе?»

Геній поета якраз у тому й полягає, що він завжди сучасний, його поезія поза часом. І саме це надихає сучасних митців на творчість. Вони шукають себе, вивіряють в слові Тараса Григоровича своє життя.

Саме з такою людиною звела мене доля. Ірина Олександрівна Скрябіна викладає вокал у київських музичних школах, навчається в аспірантурі. Вона виховує вокалістів - людей , які вміють і люблять співати. Серед її учнів – лауреати й переможці національних і міжнародних музичних конкурсів. Навчаються у Ірини Олександрівни діти з Києва, Борисполя, Бориспільського району. З теплом і повагою згадує педагог роки роботи в нашому районі, колектив Олександра Зюзкіна, педагогів і учнів.

19 Травня 2014
Центральна бібліотека
Нові надходження до фонду Бориспільської центральної бібліотеки

8 Травня 2014
Центральна бібліотека
Перемога, свята Перемога! Свято миру, свободи, весни!

Стоїть обеліск, в нім скорбота німа.
Лиш сльози вмивають синів імена,
Що їх за собою забрала війна,
Що їхні серця уже довгі літа
Земля українська в собі пригорта.

7 травня 2014 року, напередодні святкування дня Перемоги в Великій Вітчизняній війні в центральній міській бібліотеці проведено урок – реквієм «Перемога, свята Перемога! Свято миру, свободи, весни!». На захід були запрошені учні 8-х класів ЗОШ №1 (вчит. Величко Світлана Володимирівна). Пам'ять… вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії Перемоги над фашизмом.

7 Травня 2014
Центральна бібліотека
Сучасний погляд на права людини

Правова освіта та правове виховання молоді в дусі поваги до закону завжди були пріоритетними державними завданнями. Такими вони залишаються в даний час і будуть такими в майбутньому. Цей підхід диктує сьогодення. Ми не можемо не помічати того, що серед значної частини молоді відбувається перерозподіл моральних, правових, культурних цінностей. З метою правового виховання центральна бібліотека проводить зустрічі з представниками правових професій.

18 Квітня 2014
Центральна бібліотека
Картини для Вашого інтер’єру

8 квітня в центральній міській бібліотеці відбулась перша персональна виставка робіт Бориспільської майстрині Тетяни Шуневич «Картини для Вашого інтер’єру». Майстриня працює в різних техніках використовуючи гілки, суху траву, тирсу, солому, папір, мішковину, стрічки, бісер та багато іншого. Тетяну прийшли привітати друзі, сусіди та не менш талановиті люди Борисполя. Присутні спілкуючись обмінювались досвідом, слухали поезії та насолоджувались музикою. Деякі охочі виявили бажання взяти майстер-клас у Тетяни, на що гостя з радістю згодилась навчити.

8 Квітня 2014
Центральна бібліотека