Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Дискусійний стіл

17 червня в міській центральній бібліотеці відбувся Дискусійний стіл з питань обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. Відкрила засідання директор міської бібліотеки Ж.Кручиніна. З презентацією виступила та вела засідання начальник ВІДІЗГ Т.Петруша. Конструктивні пропозиції були внесені професором, дипломатом Л.Сандуляком, депутатом міської ради Я.Годунком, директором коледжу при МАУП М.Боровком, головою міської спілки ветеранів А.Пасічним. Активно взяли участь в обговоренні всі присутні.

17 Червня 2014
Центральна бібліотека
Година пізнання для учнів 6 кл

Ми вогники. Ми світло. Ми іскри Джерела.
Покликані світити і жити для добра
Покликані Любити і сіяти зерно,
В собі його розкрити, розкрить в собі Добро.
Ми посланці із Неба. Ми тільки інструмент
Симфонію створити покликані Творцем.
Симфонія малюнку – симфонія душі.
Симфонія служіння через усіх – Тобі.
Найвищій світлій силі, яка створила все.
Яка мене створила, яка Любов несе.

5 Червня 2014
Центральна бібліотека
Кольори світла і любові

В міській бібліотеці відкрито виставку художніх робіт Катерини Поляруш «Без меж», яка присвячена єднанню людей, всесвітньому щастю, миру та радості.
На презентацію, що відбулася 23 травня, зібралися друзі, учні та шанувальники творчості молодої мисткині. Серед її робіт особливо приваблює вітражний розпис – яскраві символічні малюнки на склі, що народжуються в серці художниці.

Депутат міської ради Валерій Мартишко вважає, що творчість Катерини Поляруш – творчість майбутнього, адже яскраві фарби, символи і манера письма дарують радість, спокій, любов.
Сама художниця говорить: «Нас всіх об’єднує радість, відкритість, допитливість, безмежна любов. Ми хочемо жити в щасливій країні!»
Катерина Поляруш майстерно вправляється не лише з кольорами й фарбами. Вона пише вірші, сповнені пошуку гармонії, щастя та любові до всього сущого, виготовляє різні прикраси ручної роботи з фетру, глини, бавовни.

28 Травня 2014
Центральна бібліотека
Година цікавого спілкування

На Годину цікавого спілкування з ученицею гімназії «Перспектива» Ольгою Кацан 28 травня до міської центральної бібліотеки завітали учні 8-го та 9-го кл. ЗОШ №1. Талановита поетеса, переможниця численних олімпіад та конкурсів, головний редактор гімназійного журналу «Teen time», юний режисер-постановник, актриса, а одним словом – просто розумна білявка цікаво розповіла про себе, про насичене творче життя, читала власні вірші з п’яти своїх збірок. На зустрічі було переглянуто презентацію «Знайомтесь - я» та відеофільм «Сила людська – в пам’яті» кінорежисер якого - Ольга.

Учні в захваті слухали поезії та спілкувались з поетесою, а присутній на заході Петро Дениско, розповів про спільну співпрацю з Ольгою та вихід в світ в найближчому майбутньому пісні на слова Ольги.

28 Травня 2014
Центральна бібліотека
Майстер-клас лялька-мотанка

21 травня інформаційно-довідковий центр міської бібліотеки перетворився на творчу майстерню. Народна майстриня Олена Кравчун навчала бажаючих виготовлята ляльку мотанку Десятиручницю та маленьку ляльку Бажання.

Це не просто ляльки. Колись, в давнину, мотанка на території України мала магічне навантаження. Вона оберігала господаря, допомагала, захищала від зла. Могла бути й берегинею роду.

21 Травня 2014
Центральна бібліотека