Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
До 25-річниці Народного Руху України

«Сини України! Згадайте минуле, згадайте славетних гетьманів діла», - такими словами звернулася ведуча уроку історії «Не забуваймо незабутнє» до учнів 11 класу ЗОШ №1.

Змістовну доповідь з історії та сьогодення державотворення зробив гість заходу український громадсько-політичний діяч, науковець, дипломат, професор, співавтор з Левком Лук’яненком «Акту проголошення Незалежності України», один із засновників Народного Руху України та Перший голова його Чернівецької крайової організації, автор книги «Не мовчіть і вас почують» Леонтій Іванович Сандуляк. Учні отримали базові знання з громадянського суспільства, які допоможуть їм орієнтуватися в подіях політичного та економічного життя України.

24 Вересня 2014
Центральна бібліотека
Гордий тим, що ти є, місто моє - Бориспіль

До Дня міста 17 вересня в міській центральній бібліотеці в рамках клубу «Ніжність» пройшов літературно-музичний вечір «Гордий тим, що ти є, місто моє - Бориспіль».

Присутні з цікавістю переглянули відеофільм «Бориспіль – місто, в якому варто жити». Ведуча, непереверншена Світлана Дідух-Романенко, пригощала власними поезіями. Видатний поет, номінант на премію України імені Тараса Шевченка Микола Боровко читав свої вірші, присвячені Борисполю.

Зачарувала співом Дана Григор’єва, викладач дитячої музичної школи, учениця Євгенії Мірошніченко. В її виконанні прозвучали класичні твори та українські народні пісні.

Молодіжну пісню представила відома бориспільська теле-радіоведуча Тетяна Підгурська.

17 Вересня 2014
Центральна бібліотека
Безкоштовні перукарські послуги

13 вересня завітавши до центральної бібліотеки міста користувачі мали змогу не лише скористатись безкоштовним Інтернетом, переглянути свіжі новини з періодичних видань, за бажанням взяти книгу додому, насолодитись мистецькою виставкою Майї Удоденко «Фарби любові» а й отримати безкоштовні перукарські послуги (стрижка, плетіння волосся) в рамках святкування Дня міста за ініціативою Інституту підготовки кадрів промисловості та підтримки виконавчого комітету міської ради.

В бібліотеці повний аншлаг! Перукарські послуги почались майже з десятої замість 11.00. Ось декілька світлин з місця подій.

13 Вересня 2014
Центральна бібліотека
Шкільна бібліотека, як частина єдиного інформаційно-освітнього простору закладу освіти

Осінь розпустила свої ніжні барви кольорів і запросила ласкаво до школи всіх школярів. Розпочався новий навчальний рік і для працівників районних шкільних бібліотек. Традиційно вони зібралися на семінар «Шкільна бібліотека, як частина єдиного інформаційно-освітнього простору закладу освіти», що відбувся 4 вересня у дитячій міській бібліотеці.

Під час заходу методист районного відділу освіти Тетяна Агаркова привітала присутніх з новим навчальним роком та надала консультацію з питання розподілу нових шкільних підручників серед шкіл району.

Завідуюча дитячою міською бібліотекою Кузьменко Г.С. познайомила присутніх з календарем знаменних та пам’ятних дат на 2014-2015 навчальний рік і розповіла про нові форми бібліотечної роботи, які були використані під час планування.

9 Вересня 2014
Центральна бібліотека
Україна – єдина країна

Дзвоник закликав до центральної міської бібліотеки учнів 10 класу ЗОШ №1 на незвичайний урок. Тему уроку «Україна – єдина країна» розкрили учням воїни – інтернаціоналісти: Шараєвський Василь Степанович – підполковник запасу парашутно–десантних військ спецназу, командир роти, Голова Бориспільської районної організації ветеранів Афганістану воїнів – інтернаціоналістів, Лєхан Володимир Тимофійович - Голова Бориспільської районної організації Партії ветеранів Афганістану та Світлана Олексіївна Тимченко – громадський діяч, волонтер, письменниця.

2 Вересня 2014
Центральна бібліотека