Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять

19 лютого в інформаційно-довідковому центрі міської бібліотеки для учителів історії міста пройшла Година спілкування «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять» присвячений 26-річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Це справжні патріоти, життя яких є невичерпним джерелом сили духу, вірності військовому братству, присязі, любові до рідної землі. Кожен з них виявив зразки мужності, героїзму при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність заплатити за це найдорожче – своє життя.

Присутні на заході Шараєвський Василь Степанович – підполковник у відставці та Лєхан Володимир Тимофійович – полковник у відставці, Голова Бориспільського районного осередку Партії ветеранів Афганістану розповіли присутнім про жахливі сторінки з життя в часи війни.

До уваги присутніх була представлена відеопрезентація бібліографічного огляду літератури бібліографа центральної бібліотеки Оксани Шевченко «Війна чужа, а хлопці наші». В ній представлені книги із фондів нашої бібліотеки.

19 Лютого 2015
Центральна бібліотека
Талантів сяюче сузір’я

Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Поезія здатна знаходити відгук у душах інших, хвилювати або стискати кулаки, готуючись до бою. Звісно, кожен сприймає її по-своєму, бо ми й самі всі різні.

«Талантів сяюче сузір’я» - під такою назвою 11 лютого пройшов Вечір поезії в центральній бібліотеці міста присвячений 1000- літтю з нагоди першої писемної згадки про місто Бориспіль.

В затишній залі зібрались талановита молодь, досвідчені письменники та пошановувачі мистецтва слова. Свої поезії з радістю дарували Микола Боровко, Володимир Литвин, Наталія Можайкіна, Світлана Тимченко, Галина Писанка, Ольга Кацан, Федір Шилофост.

11 Лютого 2015
Центральна бібліотека
Відкриття виставки робіт образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва

У гостинній залі міської центральної бібліотеки 10 лютого відбулось відкриття виставки робіт образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва вихованців Зразкового художнього колективу студії образотворчої діяльності «Райдуга» керівник Грущак С.В. «Ми творчістю славимо тебе, Україно» присвячену 1000-річчю з нагоди першої літописної згадки про місто Бориспіль.

З теплими словами вітань звернулись до присутніх на заході дітей та батьків директор Бориспільської МЦБС Кручиніна Ж.Б., директор БДЮТ Тименко Н.І., методист міського методичного кабінету Радкович Т.М.

Вихованці БДЮТ читали вірші та співали пісень.

10 Лютого 2015
Центральна бібліотека
Творча майстерня

Щочетверга о 15.00 у міській центральній бібліотеці вже стало традицією зустрічатись творчим особистостям. Бібліотека гостинно відкриває двері для творчих людей, хто готовий прикрашати цей світ, хто готовий дарувати радість людям, пізнавати нові грані мистецтва, розвиватись і віддавати тепло своєї душі людям.

Вже неодноразово свої майстер-класи проводили лялькарки Олена Кравчун, Лариса Цілик та Людмила Астаф’єва, майстриня вітражного розпису Катерина Поляруш, художниця Майя Удоденко.

Тож запрошуємо всіх бажаючих кому є що показати і нового навчитись.

5 Лютого 2015
Центральна бібліотека
Голосні читання присвячені Леоніду Васильовичу Фастовцю

4 лютого 2015 року в читальному залі для користувачів міської бібліотеки відбулися голосні читання, присвячені місцевому поету - учаснику Великої Вітчизняної війни Леоніду Васильовичу Фастовцю(1924 - 2012р.р.).

Слухачі дізналися про життєвий та творчий шлях Леоніда Васильовича. В творчому доробку поета тільки за останні 8 років 5 поетично-прозових збірок: ”…І вічний спомин”, “З криниці пам’яті”, “Життя шляхи тернисті”, “І бій, і біль, і невмирущий спомин”, “Під небом блакитним Борисполя – града”, де він розповідає про родину, друзів та бойових побратимів.

Автор свято беріг в душі мамині заповіти і їй, найдорожчій , присвятив рядки, переповнені синівською любов’ю.

4 Лютого 2015
Центральна бібліотека