Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Казковий вечір

Напередодні свята зимового Миколая «Казковий вечір» зібрав в міській центральній бібліотеці тих, хто прагне в наш непростий час дива, казки, добра.

Вечір проведено спільними зусиллями Громадської організації «Фестклаб» і центральної бібліотеки за фінансової підтримки депутата Бориспільської міської ради, мецената, друга і читача Бориса Шапіро. Цього разу він подарував нашим найменшим читачам збірки українських казок.

18 Грудня 2014
Центральна бібліотека
Казкарки у бібліотеці.

В переддень Новорічних свят в міській бібліотеці відбулась зустріч вихованців ДНЗ «Сонечко» з тими, хто створює книгу.

З Києва на зустріч до малят завітали казкарки Олена Осмоловська та Мирослава Макаревич, художниця Олена Ликова. Під час спілкування вони читали вірші, розповідали про творчість, виявляли інтереси маленьких читачів. Олена Осмоловська привезла свої книжечки : «Сказка о золотой капельке», «Здрасть, это я», «Стихотушки» та відкрила правило справжніх чарівників:

1. Посміхатись.

2. Робити добро.

3. Вірити в диво.

І вперше була представлена читачам «Казка про каштан і Горобину» Мирослави Макаревич українською, російською та англійською мовами. На завершення зустрічі дітлахи прослухали віршик та отримали домашнє завдання: намалювати те, що запам’яталось.

Такі зустрічі відкривають дітям світ літератури. А книги вчать дитину сприймати себе як частинку світу природи і людей, вчать любити, товаришувати, берегти те, що маємо.

Книги будуть представлені 20 грудня на Книжковому арсеналі.

17 Грудня 2014
Центральна бібліотека
Я віршем душу заспокою

Напередодні дня святого Миколая у центральній міській бібліотеці відбувся Творчий вечір Володимира Литвина «Я віршем душу заспокою».

Володимир Миколайович – пише вірші, прозу. Займається науковою роботою. Друкується в журналах, наукових збірниках та газетах.

На гостину з привітаннями та букетами квітів до Володимира Миколайовича завітали друзі, колеги, знайомі. Теплі слова вітань дарували заступник міського голови Людмила Пасенко, завідуюча методичного відділу управління освіти Людмила Мозгова, місцевий поет, Член спілки письменників України Микола Боровко, місцеві поети та пошановувачі мистецтва слова.

17 Грудня 2014
Центральна бібліотека
Я маю право на життя , я гідно маю жити

11 грудня 2014 року для учнів 9-Б класу ЗОШ№1 в міській бібліотеці проведено годину правознавства : “Я маю право на життя , я гідно маю жити”.

Для розбудови правової держави важливим є формування нового , вищого рівня правосвідомості та правової культури населення. Великого значення у світлі цього набувають правове виховання і правова освіта. Без глибоких знань прав , свобод , чинного законодавства розвиток жодного суспільства не відбувається.

Підвищення рівня правових знань у населення України , можливі лише за умови повсякденного, професійно організованого правового виховання З цією метою діалог з учнями вела доцент кафедри загальноосвітніх дисциплін МАУП, кандидат юридичних наук Олена Володимирівна Ковальова.

В рамках заходу відбувся перегляд відео-фільму “Історія права людини '' та відео-презентація “Права дитини". За активну участь у вікторині “Юридичний аукціон” учні отримали призи.

11 Грудня 2014
Центральна бібліотека
«Жіноче тіло у традиційній культурі українців»

Ірина Василівна Ігнатенко – кандидат історичних наук, доцент кафедри етнології та краєзнавства історичного факультету Київського національного університету ім.Тараса Шевченка, член Національної Спілки краєзнавців України та Української Асоціації дослідників жіночої історії, автор понад 50 наукових праць, навчально - методичних комплексів, монографій.

4 грудня в центральній бібліотеці міста відбулася презентація третього видання книги Ірини Ігнатенко «Жіноче тіло у традиційній культурі українців». З захопленням присутні на заході слухали науковця -етнографа Ірину Ігнатенко, яка дослідила і висвітлила табуйовану донині тему жіночого тіла в українській культурі. Аби довідатися, якими були особливості фізіології наших прабабусь, їх інтимні стосунки, способи контрацепції, дослідниця протягом десяти років об’їздила 108 сіл Полісся, Черкащини, Полтавщини, де опитала по дві-три старожительки.

Всі бажаючі мали змогу придбати книгу з написом авторки.

4 Грудня 2014
Центральна бібліотека