Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
«Форум-театр» у біббліотеці

27 листопада в міській бібліотеці відбулось театральне дійство “форум-театру» за участі школярів ЗОШ №1, бібліотечних працівників та відвідувачів. У веселому і цікавому творчому процесі глядачі разом з акторами знаходили відповіді на складні питання: - як не сваритися з батьками? - Як уникнути приниження дитини в сім’ї? - Як правильно будувати взаємовідносини учителів з учнями?

Організаторами виступила Київська громадська організація “Театр для діалогу” у співпраці з Бориспільською Центральною бібліотекою за підтримки Прогами розвитку ООН та Уряду Японії.

27 Листопада 2015
Центральна бібліотека
Етнографічний калейдоскоп

«В суєті не згубіть доброти, силу духу черпайте з любові» - саме під таким гаслом у міській бібліотеці відбувся етнографічний калейдоскоп. На гостину до учнів старших класів ЗОШ №1 приїхали учасниці аматорської групи київського народознавчого просвітницького центру «Факел Марії». Жіночки присвятили своє життя благородній справі – донести молоді прадавні українські звичаї, які побудовані на любові до рідної землі-годувальниці та поваги до батьків.

13 Листопада 2015
Центральна бібліотека
«Рідна мова моя, поетична й пісенна»

6 листопада 2015 року у міській бібліотеці відбулося поетичне рандеву «Рідна мова моя, поетична й пісенна» приурочене до Дня української писемності та мови. «У світі налічується близько 3-х тисяч мов. І серед них – ніби запашна квітка в чудовому букеті – українська. Її багатство і краса, витонченість і мелодійність визнана світом», - такими словами розпочав свою розмову з присутніми член Національної спілки України, автор численних віршів-ронделів, лауреат багатьох літературних премій Микола Боровко.

6 Листопада 2015
Центральна бібліотека
Зробимо внесок у добру справу!

В Борисполі, як і по всій Україні, розгорнувся потужний волонтерський рух допомоги воїнам АТО. Кожен шукає чим допомогти нашим захисникам. Читачі Бориспільської міської централізованої бібліотечної системи долучилась до Всеукраїнської акції збору пластикових кришечок, яку ініціював столичний благодійний фонд "ОВЕС". Збираємо кришки від газованих напоїв, води, молока, йогуртів.

5 Листопада 2015
Центральна бібліотека
«Эссе»

Тихого жовтневого вечора за круглим столом в міській бібліотеці зібрались шанувальники літературного слова. А об’єднала всіх гарна подія – народження книги! Власну збірку ліричних історій «Эссе», написаних російською мовою, презентував Анатолій Тіунов. Автор живе в Борисполі, є активним читачем нашої бібліотеки. Він вже давно мріяв розповісти про своїх батьків та дитинство, про незабутні зустрічі, щоб залишити внукам пам’ять про родину.

2 Листопада 2015
Центральна бібліотека